מחוברים בפוטנציה (צילום: רועי חביב)
מחוברים בפוטנציה (צילום: רועי חביב)

(רואי איקו עוזרי)

רגע לפני שהעונה החדשה והרביעית של "מחוברים" עולה לאויר, הוחלט במערכת XO לבחור שמונה דמויות סופר מוכרות שהיינו מאוד חפצים לצפות בהם ביום יום רגע אחרי שדלת ביתם נסגרת. להכניס מצלמה לחייהם האישיים זה כנראה יהיה בגדר האוטופי לפחות בשנים הקרובות, עד אז אתם תפנטזו ואנחנו נעזור לכם לצייר זאת בצורה הטובה ביותר .

יונית לוי

למה היא מעניינת: כי היא יונית לוי. בכל זאת העלו מסוק מעל ביתה ביום שהיא התחתנה עם בח"לה, עידו רוזנבלום. לוי היא מהמגישות שעושות הכול שלא תדע עליה ולו שבריר מידע אודות חייה האישיים, אפילו ביום אחרי האירוסין היא דאגה לא להופיע עם הטבעת רגע לפני שהמהדורה החלה. כמה סיפורים קורעי לב עם צלמים שארבו לה במקומות הזויים והכל בשביל לחלץ פיסת חיים אישיים, תוסיפו לזה שהיא ועידו רוזנבלום נשואים וקיבלתם את מנה גדושה של תסריט שהכי קרוב לחו"ל, מגישת טלויזיה מגה מפורסמת החייה לצד מגיש מגה מפורסם באותו הערוץ.

למה היא לא תעשה זאת בחיים:כאמור, מדובר בבחורה הקנאית לפרטיותה יותר מסוכן מוסד ממולח. עוד נקודה: תהיה בעיה רצינית לממן חשיפה בת כמה שבועות של חייה האישיים, בכל זאת מדובר במגישה שמרוויחה די טוב.

סולדת ממצלמות שלא קשורות לקמפיין (צילום: אלירן אביטל)
סולדת ממצלמות שלא קשורות לקמפיין (צילום: אלירן אביטל)
אסתי גינזבורג

למה היא מעניינת: כי היא עובדת בלהתרחק מתקשורת, אפילו חשבון טוויטר פעיל כיאה למעמדה (ראה ערך בר רפאלי) אין לדוגמנית המצליחה. זה כל כך לא מעניין אותה מה חושבים עליה, שבאותה מידה היא לא מרגישה שמחשבותיה צריכות לעלות בדרך כלשהי לרשת החברתית. נוסיף לזה שהיא מתחזקת נישואים טריים עם איש העסקיים עדי קייזמן והגרוש של עפרה שטראוס, אלמנט שבהחלט יכול להוסיף צהבהבות שתתפרש לרייטינג בשיחות בחדר המיטות רגע לפני שעוצמים עיניים. בנוסף, כמה צופות שנלחמות יום יום על המשקל היו ממש שמחות לראות שגם דוגמניות אוכלות. גיזנבורג הכריזה לא פעם שהיא במאבק יום יומי על המשקל ושהיא נורא אוהבת לאכול ובעיקר פחמימות, גם כמה גברים לא היו מתנגדים לראות אותה בולסת אומצה עסיסית שנשלפה מהגריל.

למה היא לא תעשה את זה בחיים:נסיכה אמיתית ואשת עשיר תתקשה לאחוז במצלמה קלה ככל שתהיה ימים שלמים.וגם שום סכום בעולם לא יכול לקנות את גינזבורג שמכניסה משכורות נאות מקמפיינים בארץ ובעולם. לא בטוח שיהיה מי שיוכל לשלם את הסכומים האלה

מחוברת לעצמה  (צילום: רועי חביב)
מחוברת לעצמה (צילום: רועי חביב)

דנה מודן

למה היא מעניינת: שתי נקודות, האחת כיף להיכנס לחייה הפרטיים של מודן - כי איך נאמר זאת בעדינות? - מאוד מעניין לצפות בה כשהיא מתרגזת על דברים יומיומיים. תוסיפו לזה את העובדה שהיא יוצאת עם הדמות הכי לא צפויה (הקולגה ל"אננדה", קייס נאשף), ותקבלו סיפור חיים עסיסי בהחלט. למה היא לא תעשה את זה בחיים: כי היא אולי הדמות הכי בולטת ביחסי אהבה-שנאה עם התקשורת ככלל וצלמי הפפארצי בפרט. מספר לא מבוטל של תקריות עבר ודיבור מלוכלך שהושלך לעבר צלמים הבהיר לנו שלא מדובר במי שרוצה שייכנסו לה לחיים הפרטיים.

מחוברים (צילום: רפי דלויה)
מחוברים (צילום: רפי דלויה)

עלמה זק

למה היא מעניינת: כי היא כוכבת על בביצה המקומית ועדיין, היא לא לוקחת עצמה ברצינות יתרה. אה, ויש לה גם עוד טאלנט בחיים האישיים - בן הזוג והשחקן אלון נוימן. היה נורא מעניין לראות אותם מגדלים משפחה לתפארת והצופה היה שמח לראות האם היא מצחיקה עד מוות גם בין האכלת ילדיה ופיזורם לגנים בבוקר. תוסיפו לזה מונולוגים שלה ושל נוימן מויכוח הכי קטן ועד סיטואציות שהכי עושות חשק לנישואים ומשפחה.

למה היא לא תעשה את זה בחיים: חלקית בגלל הסיבה הפיננסית - בהפקה יאלצו לשלם גם לזק וגם לבעלה אלון נוימן שייזכה לחשיפה בעל כורחו מה שמכפיל את השכר של זק כדמות ב"מחוברים". פלאס, עם מקום בפריים טיים ופרסומת לבנק, אנחנו בספק אם היא זקוקה כל כך למרשרשים בלאו הכי.

נסתפק במצלמה של נייד  (צילום: רפי דלויה)
נסתפק במצלמה של נייד (צילום: רפי דלויה)

עברי לידר

למה הוא מעניין: לידר תמיד מתראיין בענייני מוסיקה וסולד ממדורי הרכילות. הוא לא מסתיר את העובדה שהוא ביישן בכל מה שנוגע לחייו האישיים, מעולם לא נידב מידע על בני זוגו לדורותיהם, וגם בכל פעם שנשאל העביר שאלה בנונשלנט ותיעל את תשובותיו לעניינים מוסיקלים. היה מעניין לראות איך הוא נוהג גם בחיו האישיים, מרגע בוא הוא פוקח את עיניו דרך הבחירה מה הוא הולך ללבוש.

למה הוא לא יעשה את זה בחיים:כי הוא לא מחבב מצלמות, במיוחד כאלו בעלות גוון צהבהב ורכילותי. אם היתה זאת מצלמת רחף באחת מהופעותיו הוא היה די שמח לשתף פעולה. אדם פרטי זה נקרא.

יצירה דוקמנטרית (צילום: רפי דלויה)
יצירה דוקמנטרית (צילום: רפי דלויה)

אביב גפן

למה הוא מעניין: כי הוא מרבה ללכת יחף בכל הזדמנות והסיכוי שייכנס לו משהו לכף הרגל עשוי להיות נורא מצחיק בצילום, וגם כי מדובר באדם מגה וורבאלי וכזה שייתן צבע לפחות בפה שייפתח על מספר רב של קולגות. סכסוכים פוטנציאלים תמיד מעניינים הן את הצופה והן את מדורי הרכילות. חוץ מזה הוא נשוי לשני פרידן ,עוד נאת מראה שיכולה לקשט את המסך גם בסצינות קצת יותר אינטימיות.

למה הוא לא יעשה את זה בחיים: בנו דילן יותר מדי מעורב בחיים שלו ולשאול ילד בן 4 האם הוא מסכים שמצלמה תיכנס הבית ותתעד אותו זה לא יהיה אתי מבחינת המועצה לשלום הילד. מה גם, שגפן סבור שכבר רוב עם ישראל יודע מה הוא עושה בחדרי חדרים.

עירום על הבוקר (צילום: רועי חביב)
עירום על הבוקר (צילום: רועי חביב)

עוז זהבי

למה הוא מעניין: כי נכון לכתיבת שורות אלה הוא רווק הולל שלא מעט בנות היו רוצות לגמור את הלילה בצידה השני של מיטתו אי שם בדרום העיר. זהבי מתחזק דמות לכאורה שקטה אבל הצופה היה יותר מרוצה להבחין האם הוא ממלא את משבצת "איציק מעספור" או עוז זהבי . אגב , במערכת שלנו יודעים את התשובה. זהבי גם לא מרבה לפתוח את חייו האישיים. קשה לו מאוד עם חשיפה מוגזמת ותמיד הוא מתקשה לקחת את עצמו ברצינות.

למה הוא לא יעשה את זה בחיים: כי זה נוגד את תדמיתו כשחקן מוערך וכמי שהולך ו/או מנסה לכבוש את הוליווד. מבחינתו יש לו עוד כמה שנים טובות כדי לצבור נקודות שיצדיקו תיעוד ביוגרפי ויומיומי.