רוצה לפנות לקהל של מבוגרים. מיילי סיירוס (צילום: gettyimages)
רוצה לפנות לקהל של מבוגרים. מיילי סיירוס (צילום: gettyimages)

(מערכת XO)

מיילי סיירוס

הגברת מיילי סיירוס, בתו של זמר הקאנטרי בילי ריי סיירוס, התחילה את חייה המקצועיים בערוץ דיסני ומאז הייתה בעיקר מזוהה עם מותגים של ילדים ונערים, דוגמת "האנה מונטנה", הדמות שגילמה בערך מיליון וחצי שנים. היום היא מספרת לכל מי שרוצה לשמוע שהיא מתה להשתחרר מכבלי "כוכבת הילדים" שנדבקה בה משהייתה מיכל ינאי של שנות ה-90, אך האמת צריכה להיאמר: אילולא הנערים והילדים הללו, לסיירוס לא היה חשבון בנק שמן. למעשה. אלבומיה והסדרות בה השתתפה (וגם הסרטים) גרפו מיליונים רק בגלל שכבת אוכלוסיה של בין גילאי 8-18. ואם זה לא אומר לכם הרבה אנחנו לא יודעים מה כן.

בייבי, בייבי, בייבי, אוווווווווווווווווו, כמה כסף. ג'סטין ביבר (צילום: gettyimages)
בייבי, בייבי, בייבי, אוווווווווווווווווו, כמה כסף. ג'סטין ביבר (צילום: gettyimages)

ג'סטין ביבר

עתה הגענו לאליל הנערות הבלתי מעורער, מי שעשה לא מעט מיליונים אך ורק על גבי ההורמונים המשתוללים של נערות בגיל ההתבגרות - ג'סטין ביבר. קשה לנו להאמין שמישהי שצלחה את גיל 22 רואה בו משהו חוץ מבחור המצליח לשמור על פריזורה בריאה וחיונית, ואכן, ביבר ממלא איצדיונים ומוכר מרצ'נדייז במאות מיליוני דולרים - כולל בשמים, חולצות, אלבומים ואפילו סדרת לקים (?!), אך ורק לשכבת האוכלוסייה של נערות העולם המערבי. שווה.

זורמת הלאה עם האקס פקטור. דמי לובאטו (צילום: gettyimages)
זורמת הלאה עם האקס פקטור. דמי לובאטו (צילום: gettyimages)

דמי לובאטו

והנה עוד פרח שגדל ממש מתחת לאף שלנו בערוץ דיסני, ובדומה לעוד הרבה פליטות של "דיסני", גם היא נאלצה להתמודד אחר כך עם שדים הכוללים סמים, אלכוהול, הפרעות אכילה ודימוי עצמי נמוך. אממה, אנחנו שוכחים שדמי לובאטו הפכה לאחת מיקירות אמריקה בעזרת הסדרה שלה, "Sonny with a Chance". היא מכרה לא מעט אלבומים - כמעט כולם נמכרו לבני נוער - ועתה היא משתתפת בתוכנית הריאליטי "האקס פקטור" לצד בריטני ספירס וסיימון קאוול ומקווה לפרוץ את המעגל, בדומה למיילי סיירוס, ולדבר לקהל קצת יותר מבוגר. בין אם ילך לה או לא, היא יושבת כרגע על פלח אוכלוסיה שאוהב לבזבז (בעיקר את הכסף של ההורים שלו, אבל עדיין).

נוח לה במשבצת שלה. סלינה גומז (צילום: gettyimages)
נוח לה במשבצת שלה. סלינה גומז (צילום: gettyimages)

סלינה גומז

והנה אנחנו עוברים לעוד כוכבת דיסני (אחרונה לבינתיים, מבטיחים). מדובר בבת זוגו של ג'סטין ביבר, סלינה גומז, שבניגוד לקודמותיה, הקולגות דמי לובאטו ומיילי סיירוס, היא דווקא נהנית לשמר את התדמית הנקייה והמתוקה שלה. בראיון סיפרה לאחרונה סלינה כי היא ממש לא מעוניינת בתפקיד של אנסטסיה באדפטציה לסרט האירוטי "50 Shades of Grey", משום שהיא חוששת כי זה יפגע בתדמית ה-wholesome שהיא מספקת למעריציה וגם להורים המבסוטים שלהם. טוב לדעת שיש מי שמעריכה מה שיש לה ביד.

גיבורת ילדים שלא ממש מרצונה. ג'ניפר לורנס (צילום: gettyimages)
גיבורת ילדים שלא ממש מרצונה. ג'ניפר לורנס (צילום: gettyimages)

ג'ניפר לורנס

עתה אנחנו עוברים למי ששברה של דניאל רדקליף ("הארי פוטר"), קריסטן סטיוארט ("דמדומים") וכמעט את כל השאר. אנחנו מדברים על ג'ניפר לורנס, כוכבת הסרט "משחקי הרעב", שבקרוב תשוב אלינו עם עוד סרט בסדרה המוצלחת של אדפטציית הספרים. נראה כי לורנס מצליחה להתחבב על מעריצי הספרים האדוקים, שגילם נע בין 10-25 (של רובם, כמובן), ולכן מובטח לה עתיד של נוחות כלכלית. לפחות לשנים הקרובות ועד שיסתיימו הסרטים המבוססים על הספרים, דאט איז.

אבל הוא רוצה שתקחו אותו ברצינות. רוברט פטינסון (צילום: gettyimages)
אבל הוא רוצה שתקחו אותו ברצינות. רוברט פטינסון (צילום: gettyimages)

רוברט פטינסון

עתה אנחנו עוברים לכוכב "דמדומים", מי שיצא לו שם של חתיך מיוסר ומגלם את אדוארד קאלן, הערפד הכי מעיק, שהכי אוהב לדבר על הרגשות שלו, בהיסטוריית הערפדים באומנות הפוסט מודרנית. פטינסון הבריטי, כאמור, הוא לא הקאפ אוף טי של כל הבחורות בתבל. הוא חיוור מאוד, הפנים שלו לא בדיוק עונות לאידיאל היופי הגברי הקלאסי והוא יוצא ביום יום עם הקולגה שלו לסדרת "דמדומים", קריסטן סטיוארט, הנראית כנשמה מיוסרת לא פחות ממנו. מה שכן - הוא צריך להודות לאל שבשמיים על כך שהפיל עליו את אחד התפקידים הכי משובחים ומכניסים בשביל אליל ילדים אי פעם. למותר לציין שפטינסון לא ממש מצליח עם תפקידים אחרים שלא כוללים את "דמדומים" על המסך הגדול, אך זה בינתיים מספיק לו.

ווילו וג'יידן סמית'. עסוקים לא פחות מאמא ואבא (צילום: gettyimages)
ווילו וג'יידן סמית'. עסוקים לא פחות מאמא ואבא (צילום: gettyimages)

ווילו וג'יידן סמית'

המרוויחים הכי צעירים ברשימה שלנו הם ווילו וג'יידן סמית', הילדים של וויל סמית' וג'יידה פינקט סמית'. השניים הקטנטנים כבר הספיקו למנף קריירות שספק אם אנחנו נצליח לתחזק גם עוד עשרים שנים. ווילו היא זמרת מצליחה ("Whip my Hair") בעוד ג'יידן הוא שחקן מצוין שהשתתף בלא מעט סרטים וכבר הדגים שהוא יודע לעשות פעלולים לא פחות טוב מאבא. ביחד הם ישברו את השוק האמריקאי, אבל קודם אנחנו מקווים שיצליחו להעלות לחטיבת ביניים. לא ככה?

>>> הצטרפו לעמוד הפייסבוק של XNET

>>> הצטרפו לעמוד הפייסבוק של פנאי פלוס