נו, מתי תור ה-BFF? קמרון דיאז (צילום: gettyimages)
נו, מתי תור ה-BFF? קמרון דיאז (צילום: gettyimages)

(מערכת XO)

קמרון דיאז, 39

החברה הכי טובה של דרו באירמור וזאת שבילתה איתה מעשר לשני עשורים של רווקות פוחזת בהוליווד, קמרון דיאז, מעולם לא נישאה. אז נכון שהיו לה מערכות יחסים ארוכות ורציניות עד מאוד, הבולטת מביניהן היא עם הזמר-שחק ג'סטין טימברלייק, אבל אנחנו היינו רוצים לראות את השחקנית המתוקה והמחויכת אומרת "איי דו" ומצטרפת לחברתה הטובה לסיפורי דודות, תה מהביל וליהוגים על מצב היציאות של התינוקות שלהן. לאחרונה שמענו שהיא יוצאת עם אלכס רודריגז הבוגדני, פאף דאדי ועוד כמה בחורים שלא ממש הוכיחו את עצמם כמונוגמים לחלוטין. לא חבל?

לא רוצה ילדים. קלוני (צילום: gettyimages)
לא רוצה ילדים. קלוני (צילום: gettyimages)

ג'ורג' קלוני, 51

לכל רשימה הוא יצליח להשתחל, הרווק הנצחי הזה, וגם לכאן הוא הגיע. ג'ורג' קלוני אומנם היה נשוי פעם אחת, אך נשבע שיותר לא יחזור על הריטואל כשהתגרש. הוא הספיק לצאת עם בחורות יפהפיות, בעיקר אנונימיות, כמו שרה לארסן, אליזבתה קנליס האיטלקיה וממש לאחרונה הצטייד בפרגית לא רעה ופוטוגנית העונה לשם סטייסי קיבלר והייתה פעם מתאבקת מקצועית. אנחנו לא ממש יודעים למה הוא מחכה כל כך הרבה זמן, אך חייבים להודות שבהתחשב בעובדה שהוא בעצמו סיפר שהוא ל בטוח אם הוא רוצה ילדים, לבנות זוגו אין ממש סיבה להיות אופטימיות. אה - ובמאמר מוסגר: ג'ורג' קלוני + זקן = קופי אלי ישי. לא?

אוטוטו גם היא תלבש שמלת כלה (צילום: gettyimages)
אוטוטו גם היא תלבש שמלת כלה (צילום: gettyimages)

האלי בארי, 45

בסדר, בסדר, אנחנו יודעים שהיא עושה צעדים בכיוון ומאורסת בימים אלו לשחקן הצרפתי (שאף דגם את קיילי מינוג ואת שרי גבעתי בעבר), אוליבייה מרטינז. בארי התחתנה אך הייתה במערכת יחסים מסוכנת עם אריק בנה, ואפילו סיפרה כי הוא נהג להכות אותה. מאז היא הספיקה להביא את בתה הקטנה לעולם, נאלה, אך לא התחתנה. אנחנו חושבים שזוהי הולכת להיות התחלה של משהו ממש טוב בשביל השחקנית היפהפייה.

צריכה מישהו רציני (צילום: gettyimages)
צריכה מישהו רציני (צילום: gettyimages)

אווה לונגוריה, 37

מאז שהתגרשה מבעלה, הכדרסלן הבוגדני טוני פרקר, יוצאת אווה לונגוריה עם אדוארדו קרוז, זמר ואח של השחקנית הספרדיה פנלופי. למרות זאת, לא נראה כי הקשר הזה הולך למקום רציני, ואווה היא לחלוטין אישה שמגיע לה גבר שיתמסר אליה כל כולו. עכשיו, כשהיא די מובטלת וסיימה לצלם את "עקרות בית נואשות", אנחנו היינו שמחים לראות אותה מוצאת מישהו קצת יותר רציני.

תעברי הלאה. דמי מור (צילום: gettyimages)
תעברי הלאה. דמי מור (צילום: gettyimages)

דמי מור, 49

מאז שנפרדה מאשטון קוצ'ר ונכנסה למרכז גמילה דמי מור לא בדיוק הייתה כתמול שלשום. לא שאנחנו מצפים ממנה, או משהו, אבל כקולגה של דרו באימור ב"המלאכיות של צ'רלי" ומי שבגללה נהגה המושג MILF, אנחנו היינו מצפים ממנה להתנער מהטרגדיה הקטנה שפקדה את חייה ולמצוא מישהו נפלא שיעשה אותה מאושרת. אחרי הכל, יש לה המון להציע. הרבה יותר ממה שלבעלה לשעבר יש.

כבר בן 37. בראדלי קופר (צילום: gettyimages)
כבר בן 37. בראדלי קופר (צילום: gettyimages)

בראדלי קופר, 37

אולי בגלל שהוא נכנס לתודעה ממש לא מזמן, אף אחד לא לוקח בחשבון שבראדלי קופר הוא כבר לא ילד. השחקן ההוליוודי בן ה-37 חווה רומנים קטנטנים פה ושם, בין היתר עם זואי סלדנה המתוקה, אך לא ממש נכנס למערכת יחסים רצינית (פרט לרומן די ארוך עם רנה זלווגר, שנקטע גם הוא). אנחנו היינו רוצים אותו ואת ג'ורג' קלוני מתיישבים. לא ביחד. למרות שגם זה אחלה רעיון.

מתי תורה? מדונה (צילום: gettyimages)
מתי תורה? מדונה (צילום: gettyimages)

מדונה, 53

אחרונה חביבה היא מי שביקרה בארץ ממש לא מזמן, מדונה. קשה להאמין שמדונה הייתה נשואה לשון פן פעם, וגם לגיא ריצ'י, כי נראה כי היא מחזיקה בטוי בויז קטנים כמעט כל חייה. כיום היא עם ברהיים זאייבט, אחד מן הרקדנים של המופע שלה, פרגית צרפתיה וקטנה בן 24. עם מערכת יחסים בה המאזניים תמיד נוטים כלפי מאדג', מה הפלא שחתונה לא נמצאת על הפרק? אנחנו מתפללים שמדונה תמצא מישהו חזק, גדול ומשפיע בדיוק כמותה, שיראה לה שאפשר גם אחרת

>>> הצטרפו לעמוד הפייסבוק של XNET

>>> הצטרפו לעמוד הפייסבוק של פנאי פלוס