דורשת חמלה. איריס בר און (צילום: יח"צ ערוץ 10)

(גיא גולד)

למי שהחליט אמש להתעדכן בשלומו של אלון גל בערוץ המתחרה, ופספס את פרק ההדחה של "הישרדות VIP", נעדכן כי לאחר משימת דו קרב, בה הנציגה שלה ענבל גבריאלי הפסידה לעזאם עזאם, סיימה איריס בר-און את דרכה במשחק. למרות שלא הספקנו ממש להכיר את הסקסולוגית המקסימה, נדמה כי לגברת היה לא מעט מה לתרום לעונה הזאת, במיוחד בתחום המשעשע. שעות לאחר שצפתה ברגע הדחתה מהמשחק, תפסנו את השורדת לשעבר לשיחת סיכום.

בכנות, מה גרם לך לרצות להיות בהישרדות?

"הייתי בטוחה שזה רק משימות, שאם אתה מנצח אותן אתה מגיע לגמר. למדתי שזה ממש לא נכון, והמשחק הוא בעיקר חוסן מנטלי ויכולות חברתיות. פנטזתי שבזמן שאהיה שם, אצליח להעביר מסרים על מיניות, על חברות ובעיקר על מה שקורה היום במדינה".

הופתעת שהראל נתן את הפסלון לנטלי דדון בסוף משימת הבוץ?

"לא הופתעתי בכלל. היה לי ברור שזה יקרה, הם לא הכירו אותי ולא ידעו מי אני. בהמשך הראל אמר לי, כשהיינו באי התקווה, שהוא מצטער שהוא לא נתן לי את הפסלון".

ולמה באמת הוא נתן לדדון, ולא לך?

"אני לא סלבית, כולם שם מהברנז'ה, כולם מכירים את כולם, הם יותר חשופים למדיה ואפילו אם הם לא מכירים אישית, הם שמעו אחד על השני. אני חושבת שהיה לו שיקול של היכרות מהמדיה, שכבת גיל דומה, ויכול להיות שבתפיסה שלו נטלי נראתה יותר חזקה".

איך הרגשת כשענבל הפסידה בדו קרב?

"אחרי שראיתי את הפרק, מה שלא ידעתי זה שיש לה בעיות בידיים. שהן כאבו לה מאוד. ענבל הייתה צריכה להגיד לי שהיא עם כאבים בידיים. היה כאן משהו לא הגון כלפי שהיא לקחה משימה כשהיא עם כאבים".

מי הפייבוריט שלך עד עכשיו?

"אני אוהבת את איתי שגב ואת עזאם. בעזאם יש משהו שמשקף את הערכים של הדור שלנו. אנחנו רואים את הפערים בינינו לבין הדור שגידלנו. באיתי יש משהו שהוא שטותניק, יש כאלה שמתעצבנים עליו, אבל גם אם הוא אומר משהו רע על מישהו, הוא לא משפיל את האדם. אני מעריכה אנשים שיש להם שליטה על הפה שלהם".

מילות פרידה?

"'הישרדות' הוא משחק פסיכולוגי מדהים ומטורף שבו אדם לומד על עצמו דברים שהוא לא הכיר. אני חושבת שהדור הצעיר היום צריך להבין שהחיים זה לא רק אלימות ויש גם חמלה, הם שכחו את זה קצת. זה יחזור אליהם עם הילדים שלהם".

>>> הצטרפו לעמוד הפייסבוק של XNET

>>> הצטרפו לעמוד הפייסבוק של פנאי פלוס