השנה האחרונה היתה טובה אל לי המר. שער במגזין "בלייזר", עונה שנייה לקמפיין פוקס עם בר רפאלי, פרזנטורית של דלתא, מובילת קמפיין בגדי הים של free, צילומי אופנה במינוס 15 מעלות בגרמניה, קטלוג האינטרנט של הוגו בוס: כל אלה ועוד דחפו את המר אל קדמת הבמה בגיל 22 וחצי.

>> בואו להיות חברים של Xnet בפייסבוק

וכל זה שנתיים אחרי שהיתה אחת המתמודדות המובילות בתחרות מלכת היופי, אבל יצאה בלי אף תואר.

"עשיתי החלטה מודעת להפסיק להתבייש ולהריץ את עצמי קדימה", היא מסבירה. "הייתי סגורה יותר, פחות שלמה עם עצמי נפשית למקצוע הזה, ועכשיו גדלתי, השתחררתי מהצבא.

"מבחינתי נהייתי יותר יפה. תמיד הייתי ילדה יפה, פשוט הייתי פחות מטופחת, יותר טום בוי מהיום. היום אני חצי, אבל כבר יותר נשית".

היא גדלה ברמת גן, ליד בית הספר למשחק בית צבי, אבל בניגוד לדוגמניות אחרות שאולי פוזלות למקצוע הסמוך, להמר מעולם לא דגדג להפוך לשחקנית.

"בתור ילדה הייתי מתפלחת לשם לראות הצגות, אבל לא משך אותי ללמוד שם. משחק זה להיפתח ולדבר דמויות שקשה לי להיכנס אליהן. אני עדיין לא נותנת את עצמי במאה אחוז. אני אוהבת לדגמן. בסופו של דבר אני הולכת להצטלם ורואה את הכסף בבנק, וגם החבר שלי מפרגן, מה שעושה אותי שמחה עושה אותו שמח".

את הבחור השמח בן ה־25, שניר בסט, פגשה המר ביומולדת של חברה לפני שש שנים, ומאז הם יחד. מגורים משותפים עדיין לא על הפרק, וגם על חתונה אין לחץ.

"אנחנו לא גרים יחד, אבל אנחנו ביחד כל יום. אחרי שש שנים את כבר מכירה את הבנאדם, זה לא שהוא ישתנה לי פתאום אם נעבור למגורים משותפים.

"כבר אמרו לי 'כשתלכי לצבא תיפרדי', וגם 'כשתשתתפי בתחרות מלכות היופי תיפרדי' וגם 'כשתהיי דוגמנית תיפרדי'. זה לא קרה, אז כולם לקחו את המילים בחזרה".

אם זה לא משחק והגשה, זו כנראה תהיה האופציה השלישית: עסקים.

"כבר היום אני שותפה במכון שיזוף עם החבר שלי, ואני הולכת לעבור קורס נדל"ן. אני חושבת שאני די טובה בלמכור, בלדבר עם אנשים, יש לי שפה טובה ואני חברותית. אני מאוד נמשכת לבתים יפים, ואני יודעת שהכסף הטוב נמצא במכירות".

   (צילום: ליאור נורדמן)
(צילום: ליאור נורדמן)

אם המר מחפשת מישהי ללכת בעקבותיה, היא לא צריכה להביט רחוק: בר רפאלי, שאיתה הצטלמה לפוקס, יכולה בהחלט לסמן לה את הדרך.

"היא נחמדה מאוד ומקצועית מאוד. היא פשוט מדדה את הסט, בדקה את הדוגמנים שהיו לידה ועזרה להם, כי היא יודעת להפעיל את כולם. יש אווירה מיוחדת על הסט כשהיא שם".

מישהו כבר קרא לך בר רפאלי הבאה. חולמת על "ספורטס אילוסטרייטד"?

"לא אסרב, אבל זה כבר לא החלום. השתנתה לי החשיבה בשנה האחרונה, אני אומרת לעצמי - אחרי מה את רודפת, להצטלם עם בגד ים? להגיד שהייתי שם? מה זה עושה אותי? שום דבר.

"אני קוראת טוקבקים כי זה מעניין אותי, ובסופו של דבר רוב האנשים לא רואים בדוגמנות משהו שמצדיעים לך עליו. זה משהו בלי תכלית. רק בתעשייה זה תופס".

** את כל ההבטחות בקולנוע, במוזיקה, בטלוויזיה ובדוגמנות - תמצאו בגיליון החדש של "פנאי פלוס"

____________________________________________________________________________________________________________

עוד ביכורים: