אני מאוד שמחה שהכרתי את איתי. היה שווה לעשות את 'הישרדות' בשביל זה, וטוב לי עכשיו בחיים. הוא חלק גדול בחיים שלי, שעושה לי מאוד טוב היום". כך מתארת אנה ארונוב את הזוגיות שלה עם איתי תורג'מן, קולגה לאי של "הישרדות VIP" בעבר, והשותף לחיים בהווה.

הרומן, שאת שורשיו יש להניח, תמצאו באיזו ברית חזקה שנרקמה בין השניים במהלך המשחק, הגיע כמתנת חג מוקדמת למערך יחסי הציבור של ערוץ 10, שעומד בפני

העונה הקריטית ביותר של הפורמט ושל הערוץ. הפרומואים שבהם נראית ארונוב נמסה מול עיני הכלבלב של תורג'מן כבר מנסים להפוך רגשות לרייטינג.

ארונוב, מצידה, מפצירה בכם לראות שיש בה הרבה מעבר לדמות קשוחה והישגית עם גוף לא ייאמן שבוכה כל שנה בגמר של "רוקדים עם כוכבים".

"אחרי החוויה שעברתי ב'הישרדות', נורא בא לי להתחיל לחיות. החלטתי להפסיק להתעסק רק בעבודה. לפני העונה, הכל סבב סביב העבודה שלי כל הזמן. גם אם היו לי שעתיים חופש - ניצלתי אותן לחשוב על העבודה. פתאום הבנתי שיש אנשים שחיים, שיש להם תחביבים ודברים חוץ מהעבודה שלהם. ומה אצלי? אצלי הכל סביב ריקודים.

"הרגיש לי פתאום שאני מפספסת משהו, שאין לי על מה לספר לאנשים פרט לריקודים. תכלס, זה לא מעניין יותר מדי אנשים".

אז מה השתנה?

"פתאום יש לי תחביבים, זה משהו שלא היה לי פעם. התחלתי לצלם, ומה שהתחיל כתחביב באינסטגרם למשל, המשיך ועשיתי קורס צילום. גם טניס למשל, משהו שתמיד אהבתי ולא מצאתי בשבילו זמן. החלטתי שזה הזמן עכשיו, מצאתי כוחות והחלטתי שלא אדחה את זה לפנסיה (צוחקת). זאת גם השפעה של האנשים שנמצאים לידי כיום".

תני לי לנחש. איתי?

"כן. מדובר באדם שנמצא מאוד קרוב אליי, ורואה את החיים בצבעים אחרים ממני. זה משהו שגורם לשינוי במחשבה. אני לא אומר שלא הייתי מגיעה למסקנות האלה גם אם הייתי לבד, אבל העובדה שאיתי נמצא לידי עזרה לי לפתח את הרצונות החדשים האלה".

אפרופו איתי, אז מה קורה אתכם?

"תראה, אף פעם לא אהבתי לדבר על החיים האישיים שלי, קשה לי, כי מדובר בחיים שלי, פרטיים, ואני צריכה לחוות אותם לבד".

מאוחר מדי. עשית ריאליטי.

"לא אדבר על היחסים שלנו, אבל אני יכולה להגיד שאני מאוד שמחה שהכרתי את איתי, היה שווה ללכת ל'הישרדות' בשביל זה, וטוב לי".

את ההצעה לקחת חלק בעונה המסקרנת הזאת של 'הישרדות' קיבלה ארונוב בדיוק בתזמון הנכון. קצת אחרי שאמרה לא לעוד עונה של "רוקדים עם כוכבים", ובין עבודה אינטנסיבית בשני הסניפים של הסטודיו לריקודים שלה ושל האקס דני יוחטמן, ותפקידה כפרזנטורית של מותג הקומסטיקה איל מקיאג', ענו אנשי הפורמט על הצורך הכי בוער של הרקדנית הלוהטת - להתנתק.

עם חמש עונות מפרכות של ריאליטי הריקודים על חגורתה מלאת הנצנצים, ושגרת חיים המורכבת משילוב של טייץ וזיעה, היתה ארונוב במצב שבו העתיד היה ברור ומשעמם, ההווה מעיק והעבר, ובכן העבר היה מלא בסמי הורי, חיים רביבו, ליאור מילר, מייקל לואיס ורון שחר.

הגיע הזמן למשהו שונה, משהו הרפתקני שיוציא אותה אל מחוץ לאזור הנוחות שלה וישים אותה, בפעם הראשונה בחיים, במרכז הבמה. לא עוד כלי עזר לכוכבים, אלא הכוכבת בזכות עצמה.

"כשקיבלתי את ההצעה, התגובה הראשונית היתה 'לא'. לא יכולתי להודות שאני רוצה את זה. בגלל החינוך, המשפחה והחיים שלי, לא יכולתי לבוא ולהגיד שאני רוצה לצאת מאזור שטוב לי בו, שאני טובה בו, הריקוד. 'תתביישי לעצמך שאת חושבת על זה בכלל', אמרתי לעצמי.

"אני מאוד קשורה להורים שלי, ותמיד חיפשתי את האישור שלהם בכל דבר שעשיתי. 'הישרדות' זה משהו שידעתי שיהיה להם קשה איתו. ידעתי שאמא שלי תגיד, 'למה את צריכה את זה עכשיו'. אבל עם הזמן, כשחשבתי על זה, הבנתי שאני רוצה להתנתק קצת מהחיים שלי.

"זאת היתה תקופה שהכל היה בסדר. יש לי סטודיו, יש עוד עונה של 'רוקדים' אבל חסר לי משהו. הכל המשיך באותו תחום, באותו אזור ואני יודעת בדיוק איך החיים ייראו בעוד חודש ועוד שנה. זאת היתה לגיטימציה עבורי לקחת חופש מהחיים ולחשוב קצת".

הכסף שהציעו לך גם היה שיקול?

(בעצבים) "אני לא רוצה לדבר על זה".

בניגוד לשורדי עבר שהגיעו אל האי אלמונים, בעונה הזו השורדים מוכרים בכל בית. אנחנו מכירים את הדמויות. בניגוד לעבר, הפעם לשורדים יש תדמית לטפח, יש מעריצים לספק וכל זאת אינה מטלה פשוטה כאשר אתה רעב, קופא מקור ולפעמים כל מה שבא לך זה להעלים את מיכל זוארץ.

לא פחדת מהמצלמות?

"אף פעם לא פחדתי. גם ב'רוקדים', כשרציתי לבכות בגמר, אז בכיתי, עם כל הפריים טיים של ערוץ 2. אף פעם לא שיחקתי משחק. אם הייתי משחקת משחק, היו חושבים שאני מאוד חמודה וחייכנית ולא היתה נוצרת לי התדמית הקשוחה שיש לי היום.

"אני מגיבה בהתאם לסיטואציה: אם מעצבנים אותי, אגיד מה שאני חושבת. כשאתה על האי, אתה שוכח מהר מאוד שיש מצלמות. הוא גם נהפך לחיים שלך, זאת המציאות שלך, כמה זמן אתה יכול לשחק אותה משהו שאתה לא? אני הייתי מאה אחוז אנה".

אז צפויות לנו סצנות של בכי לאחר הפסד במשימה?

"לא".

אז מה כן נקבל בעונה מאנה, מלבד ביקיני וציצי?

"אני לא חושבת שאהיה הכוסית, כי יש שם יותר כוסיות ממני. פחות רציתי להיות הכוסית. לא בא לי להיות סתם כוסית. זה היה ב'רוקדים', זה הזמן לדבר על האופי שלי".

תדמית קשוחה. ארונוב (צילום: פיני סילוק)
תדמית קשוחה. ארונוב (צילום: פיני סילוק)

_____________________________________________________________________________________________________________

עוד בפנאי פלוס: