צריכה נסיך. עדי הימלבלוי (צילום: ברק פכטר)
צריכה נסיך. עדי הימלבלוי (צילום: ברק פכטר)

(מערכת XO)

עדי הימלבלוי

גם אנחנו שמענו שהיא ועמוס תמם החליטו לפרק את הבאסטה אחרי פחות מחודשיים (נו, באמת, אבל הייתם כל כך פוטוגניים). אין לנו דרך נאה לומר זאת לגברת הימלבלוי, אבל אחרי אירוסים שהתבטלו וחזרו כמה פעמים, פרידה סופית ועכשיו עוד אחת עם עמוס תמם, הדבר היחידי שיכול לעודד אותה הוא דייט לוהט עם נסיך. נסיך אמיתי, לא נסיך הפלאפל, הטחינה או נסיך הפריים טיים של ערוץ 10. כזה שמגיע ממשפחת אצולה. היי, גם זאת דרך להתגבר על לב שבור.

אוהבת גברים זרים. שרי גבעתי (צילום: רועי חביב)
אוהבת גברים זרים. שרי גבעתי (צילום: רועי חביב)

שרי גבעתי

אין ספק שמיס גבעתי נהנית לצאת עם בחורים תוצרת חו"ל וקצת מזניחה את הסצנה המקומית שלנו (הבחור היחידי איתו "יצאה", כביכול, כחול-לבן היה עוז זהבי, וגם זה קרה בערך לשתי שניות וחצי). לעומת זאת, רשימת האקסים הזרים שלה ארוכה בערך כמו הגלות (בה שהתה לא מעט זמן, אגב). אי לכך ובהתאם לזאת אנחנו משדכים אותה למר הארי. היי, גם ככה הנסיך הצעיר והפוחז הוכיח לנו לא פעם ולא פעמיים שיש לו חיבה לבחורות שמדגמנות הלבשה תחתונה ובגדי ים.

שתכיר את המשפחה. נופר מור (צילום: ברק פכטר)
שתכיר את המשפחה. נופר מור (צילום: ברק פכטר)

נופר מור

טוב, אין לנו ממש הסבר לוגי לשידוך הזה. הקשר בין השניים הינו מקרי בהחלט. מה שכן, היינו עושים הכל כדי להיות זבוב על הקיר בארוחת הערב בו הארי היה מציג את נופר בפני משפחתו המלכותית. מור היא הישראלית הקלאסית – אומרת תמיד את דעתה, לא דופקת חשבון ולא מפחדת להרים את הקול. לנו אין ספק שהבדלי המנטאליות יפיקו לא מעט מצבים קומיים אליהם היינו רוצים להיות עדים.

נו, יש לה כבר שמלת כלה בשלוף. אפרת גוש (צילום: רועי חביב)
נו, יש לה כבר שמלת כלה בשלוף. אפרת גוש (צילום: רועי חביב)

אפרת גוש

בהתחשב בעובדה שכל אזרחיות הממלכה הבריטית עפות על חוש הסטיילינג של קייט מידלטון כאילו היא בכבודה ובעצמה המציאה את השמלה, אנחנו היינו שמחים לייבא מישהי משלנו כדי לתת לדוכסית מקיימברידג' א ראן פור הר מאני. אין ספק שאם גוש יודעת לעשות משהו, זה להתלבש, ושהיא יכולה לקטוף בשקט את תואר "הנסיכה השיקית" מבין השתיים. חוץ מזה, אחרי הפרידה מיוסי מרשק (ומירון ברובינסקי), היא גם סינגל וגם שמענו שהיא מחפשת א-א-א-אהבה.

מושי מושלמת ומתוקה. אגם רודברג (צילום: רועי חביב)
מושי מושלמת ומתוקה. אגם רודברג (צילום: רועי חביב)

אגם רודברג

מדובר בבחורה חייכנית, חמודה, שקטה ומנומסת שיכולה בקלות למרפק את דרכה כמאמי הלאומית של בריטניה. מה יש לא לאהוב ברודברג, שבסך הכל מסתובבת רוב היום בחצאיות מתנפנפות, עם העיניים החולמניות והמלאכיות שלה, בעוד שהיא מחייכת, עושה פסטיגלים, קמפיינים צנועים וסדרות לערוץ הילדים? רודברג היא ללא ספק השידוך המושלם בשביל הארי. לפחות מבחינת הפרופיל הכללי שלה.

גם היא רוצה להיות נסיכה. אביבית בר זוהר (צילום: רפי דלויה)
גם היא רוצה להיות נסיכה. אביבית בר זוהר (צילום: רפי דלויה)

אביבית בר זוהר

היא הכריזה לא פעם שהיא רוצה לחיות כמו נסיכה, שהיא חיה כמו נסיעה, שהיא גרה בפנטהאוז יוקרתי, שיש לה 50 חדרי ארונות, 70 סטייליסטים, 40 חדרי אירוח וחדר נעליים בגודל הארץ האפריקאית גאנה. אך אם אביבית בר זוהר באמת רצינית בשאיפתה להפוך לנסיכה, אין מנוס מלהתחתן עם הנסיך הארי. אז נכון שהיא תתקל בהתחלה בקשיי שפה (ואנחנו לא בטוחים שסבתו של הנסיך, המלכה אליזבת', תקפוץ עד מעל הגג כשהיא תשמע על השיידעך), אבל היי, אם אביבית בר זוהר לא יכולה להתחזות לבריטית אז מי כן, אנחנו שואלים? מי כן?

שתתחתן כבר. מורן אטיאס (צילום: ניר פקין)
שתתחתן כבר. מורן אטיאס (צילום: ניר פקין)

מורן אטיאס

טוב, אנחנו חייבים להודות שיש לנו מניע נסתר. כל שני וחמישי אנחנו צריכים לסקר את מושא אהבתה החדש של מורן אטיאס, שרק בשבועות האחרונים הצליחה לבלבל אותנו עם כמה בני זוג פוטנציאליים. אנחנו כבר יודעים שיש לה ניסיון בינלאומי ושהיא יודעת איך להרשים גברים, אז אומרים – לטובת השפיות שלנו ועומס העבודה והאושר שלה – אנא, צאי עם הנסיך הארי. זה יעשה לך (ולנו) רק טוב. טוב?

>>> הצטרפו לעמוד הפייסבוק של XNET

>>> הצטרפו לעמוד הפייסבוק של פנאי פלוס