(מערכת XO)

10. סער שיינפיין

מי: פליט העונה השנייה של 'האח הגדול'

למה: עד שהצלחנו לשכוח אותו להפטר מדמותו המסוקס עלק בכל אירוע יח"צני שנערך בעיר, חזר שיינפיין לכותרות לאחר שבחר להתראיין ל'ידיעות אחרונות' על פרשת הכדורים בווילה של האח. לנו זה מרגיש כמו ניסיון נואש לחזור לכותרות. וזה עובד. וזה מעצבן.

9. סיוון קליין

מי: דוגמנית סלש מנחה סלש גוש שעמום

למה: מאז שפרצה לחיינו כנערת האינטרנט של 'דה ווייס', יחד עם מינוס הכריזמה והקריאה הישירה מהפרומטר, אנחנו לא יכולים להשאר רגועים אל מול דמותה של קליין. עם כישורי הנחייה נבובים וצחוק מזוייף, הגברת מצליחה להוציא אותנו משלוותנו. מזל שיש את אביב גפן כדי לעלות חיוך על פנינו.

8. שרי גבעתי

מי: זמרת (כושלת) סלש דוגמנית (כושלת) סלש שחקנית (כושלת)

למה: לא משנה מה היא עושה, נדמה כי גבעתי לא באמת מצליחה לפרוץ באמת. אבל לא זאת הסיבה שהיא מביאה לנו עצבים. הפוזה וההתנהגות של הגברת אל מול צלמי פפראצי ועל סטים של צילומים הביאה את הגברת למקום השמיני המכובד. צאי מהסרט מותק, את לא אנג'לינה ג'ולי.

7. ליאור שליין

מי: מנחה 'מצב האומה' וסאטיריקן וותיק

למה: אולי זאת החזות, השיער או בכלל חוש ההומור שמעיק, ליאור שליין פשוט לא מצחיק אותנו. מנחה אחת התוכניות הטובות שיש לנו על המסך מצליח לבאס לנו כל חיוך שנולד עקב עוד פאנץ' היסטרי של גורי אלפי, ועל זאת, אנחנו ממקמים אותו במקום השביעי.

6. רמי קליינשטיין

מי: מוזיקאי ומנטור ב'דה ווייס'

למה: היציאות המתחנחנות, הלבוש, הריקודים ההזויים והאובר פרגון למתמודדים בתוכנית, הן רק חלק מהסיבות שרמי קליינשטיין מביא עלינו ג'ננה. עם רקורד יותר מעשיר בנוף המוזיקלי של ארצנו, הצליח קליינשטיין להרוס הכל עם הופעותיו המציקות בריאלטי השירה. חבל.

5. איגי וקסמן

מי: זמרת עתיקה ופליטת הריאלטי 'היכל התהילה'

למה: ההתנהלות של וקסמן פשוט גורמת לנו לתהות, ולשאול "מה את רוצה, באמא שלך?". כשהקריירה המוזיקלית שלה אי שם בעבר, השתתפה בריאלטי שנועד להחיות את מה שנשאר שם מכישורי השירה שלה, וכשזה לא הסתדר, היא נכנסה להריון מפליט ריאלטי אחר, עתי שולברג. כשכל זה ברקורד שלה, משתדלת איגי לשחק אותה בכל פעם שמנסים לצלמה, ומנסה להתחמק כאילו שלא כל קיומה התקשורתי תלוי בהריון ובזגויות שלה. הא, והוא כן.

4. משה פרץ

מי: מוזיקאי מהשורה הראשונה בארץ

למה: במקרה של פרץ, מדובר יותר באכזבה מאשר עצבים. אחד הכשרונות האדירים שצמחו פה, בוחר בתקופה האחרונה למתג את עצמו כעוד שופט/משתתף ריאלטי ממוצע. למרות כל הלהיטים שבאמתחתו, פרץ רץ ל'רוקדים עם כוכבים', שיחק אותה מורה ב'בית הספר למוזיקה' ועכשיו, מצטרף גם כשופט ב'כוכב נולד'. ולנו, זה עצוב. חבל משה, אתה שווה הרבה יותר מזה.

3. יעל גולדמן

מי: בעברה מנחת טלוויזיה ודוגמנית, כיום בעיקר אישתו של אורי פפר ואימא טרייה.

למה: אם המונח "אוברייטד" היה נכון אי פעם, הוא כוון לעברה של גולדמן. חוסר הכריזמה, והבכאילו יופי שיש לה הנחיתה לה כמה עבודות בעבר, אבל ככל שהזמן עובר, והגברת עדיין מכבבת במדורי הרכילות, אנחנו מתעצבנים. טוב, נתנחם בעובדה כי מיד עם סיום חופשת הלידה, גם תיגמר הגולדמן. או שלא.

2. נינט טייב

מי: זוכת העונה הראשונה של 'כוכב נולד' ועלק רוקרית בהווה

למה: היא שונאת פפראצי, אבל מגלחת את שיערה בשביל כסף. היא גדלה בקריית גת אבל נראית כמו משהו שנזרק פעם ונשכח ברחובות תל אביב. היא נינט טייב, אבל החברים קוראים לה נינה. בת הזוג של יהודה לוי, והאמנית המוזרה לא ממש סגורה על עצמה, ומפה גם הבעסה והג'ננה שלנו עליה.

1. בר רפאלי

מי: דוגמנית בין לאומית ושחקנית בכאילו

למה: אם תשימו לב, בתמונה פה רפאלי מחייכת. אבל מדובר בצילום מתוך סט של קמפיין חדש. בדרך כלל, כשנתפסת בעדשת הפפראצי הדוגמנית תשתדל להסתיר את פניה, או להשפיל מבט, כי ככה היא רוצה - אנחנו לא לרמה שלה. כל הפוזות והפרצופים החמוצים נעלמים כליל כאשר מדובר בפפראצי מעבר לים, שם כנראה, רפאלי מרגישה שהיא לא משהו. כל זאת, מבלי בכלל לציין את פרשיית האי גיוס שלה, האלימות כלפי צלמי פפראצי בעבר והפס הכללי שהגברת שמה עלינו פה בארץ. הלכנו לשתות כוס מים קרים כדי להרגע.

>>> הצטרפו לעמוד הפייסבוק של XNET

>>> הצטרפו לעמוד הפייסבוק של פנאי פלוס