יו, היא בגדה בך. הפנר והאקסית (צילום: gettyimages)
יו, היא בגדה בך. הפנר והאקסית (צילום: gettyimages)

(מערכת XO)

הזוג המעושר: יו הפנר, טייקון המגזין "פלייבוי", וקריסטל האריס, שפנפנה בולטת במיוחד.

הסיפור מאחורי זה: "החתונה התבטלה", הכריז הפנר יום בהיר אחד בחשבון הטוויטר שלו, ללא כל התרעה מוקדמת. ההכרזה הגיעה אחרי שהפנר נתן אינספור ראיונות בהם הכריז שהוא סיים סופית עם כל הנשים האחרות בחייו ושהוא מוכן להעניק את כל כולו להאריס. מאוחר יותר הסתבר שהאריס ככל הנראה בגדה בו עם בנו של ד"ר פיל. כן, סיפור מטורף. אנחנו יודעים. כמה חבל שהנפשות הפועלות לא הכי מעניינות.

>>> שושי ושושה התחפשו לתימניות. ולמה אוסי שפיר התחפשה? התשובה בפנים

>>> OMFG: ליהיא גרינר התחפשה לליידי גאגא. או כך לפחות נראה לנו

היינו פעם ילדים. קיפר סאת'רלנד וג'וליה רוברטס (צילום: gettyimages)
היינו פעם ילדים. קיפר סאת'רלנד וג'וליה רוברטס (צילום: gettyimages)

הזוג המעושר: השחקנים קיפר סאת'רלנד והיפה בנשים - ג'וליה רוברטס המהממת. למותר לציין שאנחנו מדברים על שנות השמונים הפוחזות, בהן השניים היו עדיין ילדים מבטיחים בביצה ההוליוודית המאותגרת אופנתית (נו, כבר אמרו לכם, אייטיז).

הסיפור מאחורי זה: בשנת 1991 החליטה רוברטס שהיא מבטלת את האירוסים שלה עם מר סאת'רלנד, בדיוק שלושה ימים לפני החתונה המיוחלת. כאילו זה לא מביך מספיק עבור סאת'רלנד המסכן, החליטה רוברטס לברוח עם הקולגה שלו לסרט, השחקן ג'ייסון פטריק. מאז עברו הרבה מים בנהר והשניים הצליחו להשלים, אבל זה לא משנה את העובדה שרוברטס עשתה את הדבר המכוער ביותר שניתן לעשות לבן זוג.

אז הוא התחתן עם ג'ן אחרת. בן אפלק (צילום: gettyimages)
אז הוא התחתן עם ג'ן אחרת. בן אפלק (צילום: gettyimages)
הזוג המעושר: השחקן בן אפלק והמולטי-דיווה נטולת הטייטל ג'ניפר לופז (זמרת? שחקנית? יוצרת? מפיקה? שופטת בתוכנית ריאליטי? רקדנית? אתם תחליטו).

הסיפור מאחורי זה:הם היו אמורים להתחתן, ואפילו היה להם תאריך חתונה - ה-14 בספטמבר 2001. אממה, השניים ביטלו את חתונתם במפתיע ונפרדו. השניים לא הסכימו לנדב שום פרט על הנושא (אפילו הצהרה דיפלומטית על קשרי ידידות וחברות אמיצה לא קיבלנו מהם). בדיעבד נודע לנו שאפלק (ככל הנראה) בילה קצת יותר מידי במסיבת הרווקים שלו אצל השחקן כריסטיאן סלייטר, בה היה לו סטוץ עם חשפנית. אנחנו כבר לא יודעים מי האיש הרע בסיפור הזה.

כל כך שיעמם לה בקשר שהיא יצאה איתו לארוחת ערב בפיג'מה? גווינית' פאלטרו ובראד פיט (צילום: gettyimages)
כל כך שיעמם לה בקשר שהיא יצאה איתו לארוחת ערב בפיג'מה? גווינית' פאלטרו ובראד פיט (צילום: gettyimages)
הזוג המעושר: גווינית' פאלטרו, היום אשתו הגאה של הרוקר כריס מרטין, ובראד פיט - הלא הוא ה'ציוואוואה האישית של השחקנית הגרומה אנג'לינה ג'ולי.

הסיפור מאחורי זה: עוד הרבה לפני שהיו "בראד וג'ן", גווינית' פלטרו דגמה את פיט בשנותיו היפות ביותר - הניינטיז. השניים היו הגולדן קאפל של הוליווד: צעירים, עשירים ויפים להחריד, אחרי שהכירו על סט הסרט "שבעה חטאים". לצערנו, הרומן לא החזיק, ולמרות שהתארסו בשלהי שנות ה-90, נפרדו באותה המהירות. באותה התקופה אנשים היו סבורים שבראד פיט הוא זה שאמר לגווינית' בייוש, אך היא טענה בראיון שדווקא היא הייתה זאת שזרקה אותו. "פשוט הייתי בתקופה מבולבלת בחיים". מבולבלת, אה? בטוחה שזה לא כי הוא זרק את חפצייך מכל המדרגות?

לפחות הם נשארו בקשרי ידידות. דמי מור ואמיליו אסטבז (צילום: gettyimages)
לפחות הם נשארו בקשרי ידידות. דמי מור ואמיליו אסטבז (צילום: gettyimages)
הזוג המעושר: השחקנית דמי מור והשחקן (ויותר חשוב - האח של צ'רלי שין) - אמיליו אסטבז.

הסיפור מאחורי זה: רובנו אפילו לא ידענו שהשניים היו זוג, שלא לדבר על העובדה שהם היו מאורסים - אך אכן כך היה הדבר. לא ממש ידוע מה היה הסיפור בין אחיו של שין לבין מור, אך כל מה שידוע לנו הוא שהסיפור התרחש הרבה לפני פאזת ברוס וויליס, כשהיא עוד הייתה צעירה ופוחזת. נסלח לך.

חבל, שניהם אהבו ללבוש משקפי שמש  במקומות סגורים. קאנייה ווסט ואלכסיס פייפר התאימו (צילום: gettyimages)
חבל, שניהם אהבו ללבוש משקפי שמש במקומות סגורים. קאנייה ווסט ואלכסיס פייפר התאימו (צילום: gettyimages)

הזוג המעושר: הראפר המעצבן קאנייה ווסט ומישהי בשם אלכסיס פייפר, אותה לנצח נכיר כ"האקסית של קאנייה ווסט".

הסיפור מאחורי זה: למרות שפייפר לא הייתה בדיוק מפורסמת, היא הייתה מאורסת לווסט שנים רבות והשניים ניהלו זוגיות יציבה. אמו המנוחה של ווסט אהבה אותה מאוד ורצתה לראות את השניים מקימים משפחה יחדיו. אממה, לאחר מות אמו השניים נפרדו וזמן קצר לאחר מכן הוא החל לצאת עם הדוגמנית הערסית במקצת, אמבר רוז. מאז ווסט לא ממש מתחזק זוגיות יציבה וכיום הוא בודד, גלמוד ואנחנו בטוחים שמתגעגע.

ואז היא נזכרה שאופס - היא רק בת 17. ג'יימי לין ספירס (צילום: gettyimages)
ואז היא נזכרה שאופס - היא רק בת 17. ג'יימי לין ספירס (צילום: gettyimages)

ג'יימי לין ספירס

הזוג המעושר:אחותה של בריטני ספירס - ג'יימי לין (אז בת 16) ובן זוגה (בן ה-17 אז), קייסי אלרידג'.

הסיפור מאחורי זה: עם משפחה מג'נונה שכזאת, ג'יימי לין צריכה לומר תודה שהיא לא נמצאת היום במחלקה סגורה. כל הסיפור התחיל כאשר הגברת הקטנטנה נכנסה להיריון מבן זוגה בתיכון, החליטה להשאיר את התינוקת (היום קוראים לה מדליין, אגב) - ולהתחתן עם בן זוגה. השניים התארסו במהרה, אך החליטו אחרי הולדת בתם כי הם צעירים מידי להשתקע. היום שניהם פנויים להובלות וסינגלס. לידיעתכם.

חבל. ממש (אבל ממש) אהבנו אתכם ביחד (צילום: gettyimages)
חבל. ממש (אבל ממש) אהבנו אתכם ביחד (צילום: gettyimages)

הזוג המעושר: לאנס ארמסטרונג והזמרת שריל קרואו.

הסיפור מאחורי זה: השניים החליטו לסיים את אירוסיהם בני חמשת החודשים בשנת 2006 - שהגיעו אחרי זוגיות יציבה, פוטוגנית ואמיצה - והוציאו יחדיו הצהרה דיפלומטית על כך שהם נרדים בלב שלם ובאווירה טובה ושתמיד ישארו ידידים. במקרה הזה דווקא יאמר לזכותם של הזוג שהם אכן נשארו בקשרים ידידותיים. היום ארמסטרונג נשוי עם ילדים - וגם לקרואו יש ילדים מאומצים.

>>> הצטרפו לעמוד הפייסבוק של XNET

>>> הצטרפו לעמוד הפייסבוק של פנאי פלוס