ראיון קצר עם ניקול ריידמן (צילום: אלכס ליפקין)
ראיון קצר עם ניקול ריידמן (צילום: אלכס ליפקין)

(נדב שהרבני)

מה את חושבת על כך שמחירי הדלק התייקרו הלילה?

"זה מזעזע. אמנם לי זה לא משמעותי, כי אני יכולה לעמוד בהוצאה הזאת. בנוסף אני נוהגת על רכב היברידי שלא צורך הרבה דלק. אבל אני שואלת לאן אפשר להגיע? עוד מעט יהיה אפשר למלא את האוטו בשמפניה מסוג דון פריניון, וזה יהיה זול יותר מאשר ליטר דלק".

מה את עושה עכשיו, ביום שאחרי "מעושרות"?

"אני טסה הלילה לשבוע האופנה בפריז. אני אורחת כבוד בשאנל ובז'אן פול גוטייה. ובכלל, אורחת כבוד של הרבה תצוגות ממותגים שווים. אני אפילו אפגוש כנראה את ליידי גאגא שם. ועל דרך אני גם אביא כמה בגדים לחנות. אבל הכי חשוב לי זה ללחוץ את ידו של קארל לאגרפנד, מעצב העל של שאנל".

נראה אותך בעונה השנייה של מעושרות?

"אין תגובה בשלב זה, אסור לי לנדב אינפורמציה כרגע".

מה עם ערוץ 10 הוא יחזור לעצמו לפי דעתך?

"אני מאמינה שעוד מעט מאוד זמן הם יסתדרו מהבחינה הכלכלית, ויקבלו את הזיכיון ויהפכו להיות הערוץ המוביל בישראל. את זה אני לא אומרת רק כי אני מרגישה שם בבית. אני באמת מאמינה בזה. אחרת כבר מזמן הייתי בקשר עם ערוצים אחרים, אבל אני באמת מאמינה בערוץ ואם היה לי 50 מיליון פנויים אני כבר הייתי נכנסת כשותפה".

חסרים לך 50 מיליון שקלים?

"יש לי 49, אתה יכול להלוות לי מיליון".

אגב, מיהו בן זוגך המסתורי? האם יש סיכוי שעכשיו, עם ירידת התוכנית, תגלי לנו?

"כשיגיע הזמן אני אגלה לכולם לבד, מבטיחה".

את עדיין בקשר עם כמה מכוכבות התוכנית?

"אני פה ושם בקשר עם לאה וזהו. אבל בעיקר אני בקשר עם אורנה בן דור (יוצרת הסדרה - נ"ש) כי היא מקסימה ובנאדם מדהים".

ולא, במקרה, כי היא יכולה לשבץ אותך בעוד עונה?

"זאת לא רק היא מחליטה, זאת גם אני שמחליטה. אבל ברצינות היא בנאדם מדהים. אני מעריכה אותה ונהנית לדבר איתה. אני לומדת ממנה המון ומתייעצת איתה הרבה. כל שיחה שלנו היא ממש שיחת נפש. היא כמו פסיכולגית בשבילי".

עשית לאחרונה קמפיין לטיב טעם, ולחברת נוי האוס (תכשיטים) מה עם עוד קמפיינים?

"יש הרבה דברים על הפרק, אבל אני לא מדברת עד שזה סגור. יש גם עסקים שאני שוקדת על פתיחתם והשקעה בהם. אני את זמני לא אבזבז בהשקות ומתנות חינם בניגוד ליו נואו הו. אני עובדת קשה, מטפלת בילדה ורצה מארץ לארץ, אז לא משעמם לי והחלום שלי הוא לישון".

כמה שעות?

"תן לי 8 ואני מעושרת עד הגג".

שאלת בזק לסיום - מי הייתה הכוכבת הכי גדולה של "מעושרות"? "הכוכבת הכי גדולה של "מעושרות", זאת מי שהייתה הכי אמיתית והכי כנה ואני בטוחים שהקוראים יודעים מי זאת".