באמת שאין יפה ממנה. זואי דשנל (צילום: gettyimages)
באמת שאין יפה ממנה. זואי דשנל (צילום: gettyimages)

(מערכת XO)

זואי דשנל

תסתכלו עליה. עכשיו תסתכלו על החברה שלכם. עכשיו תסתכלו חזרה עליה. ובכן, אין דרך יפה לומר זאת - חברה שלכם אינה זואי דשנל, וחבל. נראה כי גברת דשנל המיניאטורית ותכולת העיניים היא כל מה שאפשר לבקש בבחורה. כוכבת "The New Girl" ו-500 ימים של סאמר היא מצחיקה, כריזמטית, אינלגינטית ויפה שאין דברים כאלה. בנוסף, היא לא נראית כמי שתופסת את עצמה יותר מידי ברצינות, מה שהוא רק בונוס. לדשנל הרכב מוזיקלי (Him and Her) והיא הגרושה של החתיך מ"Death Cab for a Cutie". בנוסף, היא צמחונית. בנוסף, היא קווירקית מספיק כדי שנמתג אותה כאינדי. הרווחנו.

שלום גם לך. אלכסה צ'אנג (צילום: gettyimages)
שלום גם לך. אלכסה צ'אנג (צילום: gettyimages)

אלכסה צ'אנג

אתם מכירים אותה בעיקר כאחת הנשים הבריטיות היותר מסוגננות בעולם. במקצועה, היא דוגמנית לשעבר ומנחה. זוהי אלכסה צ'אנג, אחת הבחורות היותר מגניבות שיצא לנו לראות על מסך הטלוויזיה. לצ'אנג היה רומן ארוך ומתוקשר עד מאוד עם אלכס טרנר מ"הארקטיק מאנקיז" והשניים חלקו דירה בוויליאמסבורג שבניו יורק. לאחרונה השניים נפרדו וטרנר חזר להתגורר בלונדון, אך אנחנו מתפללים לקאמבק, ולא רק המשפט "אתם מוזמנים לחתונה של אלכס ואלכסה" זה פשוט פרייסלס.

הכל מתחיל ונגמר בג'ונו. אלן פייג' (צילום: gettyimages)
הכל מתחיל ונגמר בג'ונו. אלן פייג' (צילום: gettyimages)

אלן פייג'

תודו שאתם מתגעגעים מעט לגברת אלן פייג' המתוקה, שפרצה לחיינו בסרט האינדי המצוין "ג'ונו" והמשיכה בסרט הסקייטים של דרו בארימור, Whip It!. אז נכון שלאחרונה ראינו אותה גם בסרטי מיינסטרים כמו "התחלה", אבל אנחנו התאהבנו מכף רגל ועד ראש בגברת פייג' הקטנטנה, שלא ממש אוהבת איפור, מסתובבת בצבע שיערה הטבעי ועם נעלי אולסטאר וג'ינס קרוע. לא רק שהיא יפה בהרבה מכמה מן הכוכבות המלוקקות שאנו מסקרים כאן תדיר, אלא שהיא גם מוכשרת מהן פי מאה.

מה קרה באמצע הדרך? ג'ולייט לואיס (צילום: gettyimages)
מה קרה באמצע הדרך? ג'ולייט לואיס (צילום: gettyimages)

ג'ולייט לואיס

פעם היא הייתה כוכבת בינונית ורגילה להחריד, שיצאה אפילו עם בראד פיט ונחשבה ליותר מיינסטרים ממיינסטרים. רק שאיפשהו באמצע הדרך החליטה ג'ולייט לואיס שהיא בכלל רוצה להיות זמרת, הקימה להקה, אימצה לעצמה פיגורה די מפחידה של איגי פופ והחליטה שהיא סיינטולוגית. היום ניתן לראות אותה כמעט בכל פסטיבל היפים שקיים תחת השמש ובסרטים איזוטריים פחות או יותר (השתתפה עם אלן פייג' מלמעלה ב-Whip it!). אנחנו עדיין אוהבים אותה - למרות ולמרות ולמרות ולפעמים דווקא כי כזאת.

יד שרה. סילברמן (צילום: gettyimages)
יד שרה. סילברמן (צילום: gettyimages)

שרה סילברמן

היא יהודה, היא מצחיקה, היא סופר אינטליגנטית והיא גורמת למה שהיא עושה להיראות קל, למרות שלהיות סטנד-אפיסטית אישה זה מדעית הדבר הכי קשה שמישהי יכולה לעשות אי פעם - כולל ללדת שמינייה ברצף. זוהי שרה סילברמן, שמשתלבת בהוליווד בערך כמו שמלת אוסקר בשוק הכרמל. ואנחנו אומרים - כשאת כל כך אנדרדוג, כל כך מיוחדג'ת וכל כך שונה, איך אפשר שלא להתאהב בך לגמרי?

דיטו גם לכם. בת' דיטו (צילום: gettyimages)
דיטו גם לכם. בת' דיטו (צילום: gettyimages)

בת' דיטו

לפני כמה שנים כולם היו בטוחים שבת' דיטו, סולנית להקת "The Gossip", היא תופעה חולפת. אז חשבו. השנים עברו ודיטו הוכיחה שהיא על זמנית. כיום, חברה טובה של קייט מוס ובעיקר סמל והשראה בעולם האופנה, בת' דיטו היא לא רק לסבית גאה ויוצרת מוכשרת לחלוטין, אלא אחת הנשים שאנחנו יותר מעריכים.

וופי היי, כריסטן סקאל (צילום: gettyimages)
וופי היי, כריסטן סקאל (צילום: gettyimages)

כריסטן סקאל

אחרונה חביבה היא כריסטן סקאל, אשר מוכרת לכם בעיקר מן הסדרה המצחיקה "טיסת הקונקורד" בתור מל המפחידה והטורדנית. למזלנו, הגברת העסוקה (שמשום מה בעיקר משגשגת בתהילתה בבריטניה, חרף העובדה שהיא אמריקאית ילידת קולורדו) הספיקה לצלם את סרט "החבובות" של ג'ייסון סיגל ולעשות חיל ב-American Dad. ככה צריך.

>>> הצטרפו לעמוד הפייסבוק של XNET

>>> הצטרפו לעמוד הפייסבוק של פנאי פלוס