>> בואו להיות חברים של Xnet בפייסבוק

הזוג הכי מיוחצן

ארבעה חודשי זוגיות הספיקו לקפטן נבחרת ההשקות של ישראל, ליהיא גרינר, כדי להבין שהצמוד הנוכחי, יוסי צבר, הוא האחד.

פיינליסטית "האח הגדול" והארוס, סוג של דוגמן, קיימו את טקס הצעת הנישואין בחנות תכשיטים כשעדר פפראצים סביבם, וזה כדי לקבל את הטבעת בהנחה משמעותית. ספונטניות נטו.

כתבי הרכילות כבר נכנסים מעכשיו לכוננות אייטמים על מסיבת הרווקות, השמלה, האולם וכל שאר החינמים שיקבל הזוג. הימור: בעוד כשנה נחזה בלידה הראשונה שתשודר לייב אצל גיא פינס.

הזוג הכי שקט

כהרגלה של המדיה הצהובה, אחד מהזוגות שזכו להכי הרבה ביקורת והימורים על פרידה זריזה השנה, היו נועם טור וקרן פלס. חצי שנה אחרי תחילת הרומן, השניים ממשיכים לחזק את הביחדנס הזה שלהם ואף הספיקו לעבור לגור תחת קורת גג משותפת.

אם להיות כנים, ערב משותף שלהם נשמע לנו אניגמטי מאוד, כאשר פלס מלחינה לה שם עוד שיר על עצמה, וטור בורח למחשבות על אי המתים, עיזה וגלשנים. בכל זאת, זוגיות פוטוגנית לאללה. מה, לא?

חזק בזוגיות. נועם טור וקרן פלס (צילום: ניר פקין)
חזק בזוגיות. נועם טור וקרן פלס (צילום: ניר פקין)

מצאו זוגיות בריאליטי

מומחים רבים טוענים כי אין דבר שמחזק זוגיות יותר מאשר חוויה אינטנסיבית שחווים יחדיו. השתתפות בעונה של "הישרדות" נמצאת אי שם למעלה על מד האינטנסיביות, ואנה ארונוב ואיתי תורג'מן מצאו עצמם מחוזקים לחלוטין.

שני ה־VIP העבירו אי אלה ימים יחדיו על אי בודד, וחזרו כשהם שלובי ידיים ומורחים את הזוגיות שלהם על פני כל העיר.

משימות משותפות וציד קוקוסים תרמו לבניית הרומן הפוטוגני הזה, וכשתאריך עליית העונה עדיין שרוי בערפל הכבד של ערוץ 10, כל מה שנשאר לנו הוא לתהות על הדרך והנסיבות בהן נרקמה הברית הזוגית הזאת.

אגב, לא שאנחנו רוצים לבאס, אבל יהיה מעניין לשים את הרומן הזה במבחן העריכה והטסטמוניאלס.

הגירושים הכי צפויים

על פניו, לפי כמות הדפוס שהוקדשה לזוגיות המתפוררת שלהם בכלי התקשורת הישראליים בחודשים האחרונים, אפשר היה לחשוב שנירו לוי וקארין כהן הם הבראד ואנג'לינה שלנו, זוג נוצץ וזוהר עד כדי סנוורים, שאת הרכילות החמה אודותיהם אתה פשוט חייב לצרוך כדי להיות חלק מהחברה.

אבל לא, הם לא כאלה: במקרה הטוב ביותר מדובר בעוד שניים שיתייצבו בקניון רמת אביב עבור הזכות לקבל זוג מגפיים במתנה, ובמקרה הרע מדובר בשניים שהפיקו כל טיפת פרסום אפשרית מסאגת נישואיהם הכושלים וניסו למנף את הפרסום באופן המיטבי ביותר עבורם, מן הסתם, ובהתאם לחוקי המשחק.

תחת הנסיבות הציניות האלה, מישהו באמת ציפה שמה שהיה בין לוי לכהן יוכל להחזיק מעמד איכשהו?

מה זה היה? קארין כהן ונירו לוי (צילום: רפי דלויה)
מה זה היה? קארין כהן ונירו לוי (צילום: רפי דלויה)

הזוג הכי וואט דה פאק

הוא: פליט ריאליטי שהספיק להתמשמש מול חצי מדינה בתוכנית ריאליטי פופולרית. היא: זמרת השנה 1997 שהספיקה כבר להתחתן עם חמי רודנר ולהתגרש ממנו. אה, והיא מבוגרת ממנו בעשור וקצת, אבל לא זה מה שהופך את הזוגיות (היציבה!) בין איגי וקסמן לעתי שולברג לביזארית כל כך, אלא דווקא הטייפ קאסט הכה שונה של השניים.

ואולי זה רק בראש שלנו? אולי התרגלנו לראות אותה כנסיכת אינדי־פופ כשבעצם גם היא איננה אלא פליטת ריאליטי, אם לא מ"האח הגדול" אז מ"היכל התהילה"? ובכל מקרה מדובר בזוגיות משמחת, שמוכיחה כי האהבה לא רק עיוורת, אלא גם גחמתית לחלוטין ולגמרי בלתי צפויה.

ולצאצא העתידי, אגב, יהיה את שם המשפחה האשכנזי בתבל: שולברג־וקסמן.

הזוג הכי מעושר

תגידו שהיא איתו בשביל הכסף והוא איתה בגלל היופי והנעורים היחסיים, אבל טלי ומשולם ריקליס שמים עליכם כזה פס גדול.

השניים, שנחשפו לעינינו ב"מעושרות", מגדירים מחדש את המושג פער גילים, כשביניהם איזה 200 שנה הפרש, ומוכיחים לכולנו כי לאהבה אין גיל או תו מחיר.

הזוג ריקליס צוחק כל הדרך אל הבנק, ובזמן שמיני מקטרגים זורקים הערות וביקורות, הם מבלים במסעדות ובמלונות הכי יקרים שיש בארץ ובחו"ל. הלוואי על כולנו.

הזוג המלכותי

תמיד אומרים שהפכים נמשכים. אם אתם מחפשים הוכחה חד משמעית למשפט הזה, תבחנו מקרוב את הזוגיות של עידו רוזנבלום ויונית לוי.

נהג המונית הטלוויזיוני הפרוע וחובב הפלייסטיישן ואשתו, מגישת החדשות הצוננת והמחושבת, הקימו בית בישראל לפני כמה חודשים כאשר נישאו בטקס צנוע על גג הפנטהאוז שלהם, ועושים סימנים כזוג הכי יציב בביצה המקומית.

אין לנו מושג מה המכנה המשותף שמחבר שם את העסק, אבל לא נחקור במופלא מאיתנו. וגם כי אנחנו קצת מפחדים מיונית.

הזוג הכי נכון

ובכן, למה בדיוק הכוונה בביטוי "הכי נכון"? האם מדובר על "נכון" סטייל רשימת "היפים והנכונים" שאנחנו מפרסמים פה מדי שנה? לא, לא מדובר על ה"נכון" הזה, אם כי גם אילנית לוי וגם אלירז שדה מפציעים באותה רשימה מהוללת כמעט דרך קבע.

לא, ה"נכון" שבכותרת מתייחס לכמה שהם נכונים זה עבור זה, כמה הם מתאימים.

והם בהחלט מתאימים: גם לוי וגם שדה עומדים על משבצת הסלב שנמצא בגובה העיניים (או בערוץ 24) ומדבר ממנו, טיפוס שנראה לצרכן הבידור המקומי כמו מישהו שלגמרי יכול להיות חבר שלו, בנסיבות הנכונות. רק הגיוני שיבחרו זה בזו כחבר/חברה, אם כך, וזה בדיוק מה שהם עשו.

הימור שלנו? יש לנו פה משהו לטווח הארוך, ואנחנו מוכנים לשים על זה כסף.

הכי מתאימים. אלירז שדה ואילנית לוי (צילום: יוסי צבקר)
הכי מתאימים. אלירז שדה ואילנית לוי (צילום: יוסי צבקר)

הזוג הכי לא החלטי

שבעה חודשים בלבד עברו מהרגע בו התפרסמו ברשת ידיעות אודות פרידתם הלא־צפויה של קובי פרץ ואשתו ענבל פלדבאום ועד שעשו קאמבק מפואר לעיני כל מצלמה אפשרית ובשלל לוקיישנים אופייניים, ממלון באילת ועד השקות חגיגיות של בשמים.

ייתכן שלעולם לא נדע את מה שבאמת קרה ביניהם והוביל למשבר, כמו שהסיבות המדויקות לחזרתם עתידות להישאר מעורפלות, לפחות עד שפרץ יתראיין אצל איזה גיל ריבה וישפוך את הלב, קומפלט עם דמעה פוטוגנית והצהרות בסגנון "מה לעשות שהיא הלב שלי? מה, בן אדם יכול ללכת מהלב שלו?".

כך או כך, אנחנו שמחים עבורם, גם אם בפעם הבאה לא נשעט לעבר אתרי הרכילויות כשעוד איזה משבר ירים את ראשו. הילד שצעק "זאב" וכאלה, זה למה.

פוטנציאל לפאוור קאפל

אומנם הקשר בשלביו הראשונים, ורק אלוהים יודע איזה מהמורות זוגיות עוד צפויות להם בביצת הסלבז המקומית, אבל תחזיקו אצבעות לעדי הימלבלוי ועמוס תמם, ולו בגלל שהילדים שיכולים לצאת מבריכת הגנים שלהם עתידים להיות פאר היצירה האנושית.

ברצינות, אם אתם מכירים אנשים יפים ונכונים יותר, הרי שאתם ברי מזל של ממש, ואם הזוג הימלבלוי־תמם יחזיק מעבר לממוצע הנהוג פה, הרי שאתם יכולים לצפות למיסודו המשמח של פאוור קאפל מקומי מן המעלה הראשונה.

אומנם הימלבלוי בסוג של ריבאונד אחרי פירוק אירוסיה לאורן מאור, אבל היא ועמוס כבר נצפו ביחד באיקאה, וזה, כידוע, הסממן הקריטי לזוגיות רצינית.

___________________________________________________________________________________________________________

עוד בפנאי פלוס: