צמחונית סקסית. רותם סלע (צילום: רועי חביב)

(גיא גולד)

רותם סלע

האמא הטרייה רותם סלע החליטה לפני כמה שנים טובות לזנוח את אכילת הבשר ולאכול בעיקר חסה ודברים בסגנון (ולא, לאו דווקא בגלל שהיא דוגמנית). הגברת, שהודתה כי עסקה כילדה בציד יחד עם אביה, החליטה ככל הנראה לנטוש את מוצרי הבשר מטראומת עבר. אנחנו לחלוטין מבינים אותה, וחושבים שהיא משמשת יופי של דוגמה לבתה הקטנה.

>>> הבנות הכי סקסיות של הסלבס

>>> מה חושבת בר רפאלי על המצב בסוריה?

צמחוני מוזיקלי. יוני בלוך (צילום: רועי חביב)

יוני בלוך

את הזמר והיוצר המוזיקלי יוני בלוך כולם מכירים. כולם גם מכירים את הגזרה השדופה שלו, ובאמת שאין לנו מושג האם ישנו קשר בין הצמחוניות שלו לרזון, אבל הגיוני להניח שכן. בכל מקרה, הוא חמוד. ורזה. אה, ולמקרה ששכחנו להזכיר - גם הכי, הכי צמחוני שיש.

צמחוני בימתי. מאיר סוויסה (צילום: רועי חביב)

מאיר סוויסה

שחקן התיאטרון והטלוויזיה, מאיר סוויסה, הוא צמחוני ותיק שהחליט עוד מזמן לוותר על סטייק טוב עבור איזה שורש של ירק. תגידו, מחסור בברזל בדם, גורם לאדם לאבד את חוש האופנה שלו? נושא מעניין למחקר, לא?

צמחונית פוליטית. ציפי ליבני ומעריצה (צילום: רועי חביב)

ציפי לבני

יושבת ראש מפלגת "קדימה", חברת הכנסת ציפי ליבני, היא צמחונית ידועה. בניגוד לדעותיה הפוליטיות, שלפעמים נעלמות להן אי שם במרחב האווירי של הכנסת, את העובדה כי ליבני מעדיפה פטרוזיליה טרייה על שווארמה עסיסית אנחנו יודעים מזמן.

צמחוני ים תיכוני. שלומי סרנגה (קרדיט צילום: רועי חביב)

שלומי סרנגה

כחלק מדיאטה איכותית שעשה שלומי סרנגה כדי להשיל ממשקלו ולשמור על גזרתו, החליט לוותר על מוצרי בשר לחלוטין, ומאז, יחד עם כמה קילוגרמים עודפים שאיבד, עבר סרנגה לתפריט צמחוני בלבד. טוב, עם גזרה כזאת, גם אנחנו התחלנו לחשוב שעדיף להיות צמחוניים.

צמחוני אינטלקטואלי. ליאון רוזנברג (צילום: רפי דלויה)

ליאון רוזנברג

מנחה מהדורת "חדשות הבידור" של הוט בידור ישראלי, ליאון רוזנברג, הלך לאחרונה בעקבות אשתו והצטרף למעגל סרבני הבשר. אז נכון, לפעמים בורח לו איזה סטייק קטן פה ושם, אבל בואו נתן לבחור צ'אנס, הוא חדש בזה.

צמחונית חדשותית. מיקי חיימוביץ' (צילום: רועי חביב)

מיקי חיימוביץ'

למרות שהיא כבר כמה חודשים טובים מחוץ למעגל החדשות, בשבילנו מיקי חיימוביץ' תמיד תישאר ה-מגישה. ובלי קשר, הבלונדה גם שומרת על אורח חיים אקסטרה בריא, ופרט לדיאטה הצמחונית שלה, מקפידה גם לעשות ספורט באופן קבוע. הורסת, אמרנו?

צמחונית מחו"ל. נטלי פורטמן (צילום: gettyimages)

נטלי פורטמן

אז נכון, נטלי פורמן היא לא ממש ישראלית, והיא בכלל טבעונית ולא צמחונית, אבל פשוט לא יכולנו לעצור את עצמנו מלשרבב את תמונתה של השחקנית ההורסת לרשימה. פורטמן, שנולדה בירושלים, עברה את מחסום הצמחוניות, ונכנסה עמוק אל עבר הטבעוניות, שזה בכלל טירוף. והכל מסיבות מוסריות - כן?

צמחונית מצחיקה. אורנה בנאי (צילום: רועי חביב)

אורנה בנאי

את אהבתה של אורנה בנאי לחיות קשה להסביר במילים. הקומיקאית המוכשרת מקפידה להתנדב באופן קבוע בעמותות וקמפיינים שונים למען חיות, ומפה גם מגיעה ההעדפה שלה לצמחוניות. שאפו.

צמחוני צמחי (קרדיט צילום: רפי דלויה)

שי אביבי

שי אביבי חולה על הטבע. לא סתם, אלא ברמה שהוא אפילו הצטלם לשער 'פנאי פלוס' לבוש כעץ. אמיתי, אתם יכולים למצוא את הגיליון בעצמכם. כמובן, שבתור חובב טבע מושבע, אביבי מעדיף גם לא לאכול את החי, אלא רק את הצומח. או משהו כזה.

>>> הצטרפו לעמוד הפייסבוק של XNET

>>> הצטרפו לעמוד הפייסבוק של פנאי פלוס