מה אתם מחפשים שם למטה? חברי הקאסט של "מצב האומה" (צילום: יסמין גור לביא)
מה אתם מחפשים שם למטה? חברי הקאסט של "מצב האומה" (צילום: יסמין גור לביא)

(מערכת XO)

הדבר הכי טוב שיצא מ"The Voice" ו"המרוץ למיליון", נכון להיום לפחות, הוא העובדה שאתם נשארים על ערוץ 22 וממשיכים לצפות גם ב"מצב האומה" אחרי שהשתיים מסתיימות. התוכנית הנשכנית, המצחיקה והבועטת בניצוחו של ליאור שליין שבה למסך הקטן - והפעם היא חמושה בלא מעט רייטינג. יוני בינרט, כתב "פנאי פלוס", ישב לשיחה צפופה עם עינב גלילי, גורי אלפי וכמובן - אורנה בנאי, ונראה כי הם הגיעו עם בטן מלאה על...ובכן, המצב של האומה שלנו. הנה חלקים נבחרים:

על כניסתו של יאיר לפיד לפוליטיקה אומר גורי אלפי: "אני לא מקנא בלפיד עכשיו. בטוח שיש אנשים שהעבודה שלהם זה לשבת ולחטט בחייו. והם ימצאו, כמו שאני אמצא עליך, כמו שתמצא עליי, כמו שאמצא על עינב, אבל על אורנה לא. לאורנה אין מה להסתיר".

על הגבולות שהם תוחמים בנושא ההומור השחור, סיפרה עינב גלילי: "היה את הסיפור עם האב הפלסטיני שכלא את הבת שלו תשע שנים. על דבר כזה יש אינסוף שורות מצחיקות, אבל שם עובר הגבול, ולהתעסק עם עניי כזה לא יכול שלא להיות אכזרי".

אורנה בנאי על היציאה מן הארון: "מדהים שזה לא דלף קודם, עם כל הקהל שישב אצלנו לאורך הזמן. לא הייתה תוכנית שגורי לא היה אומר לי 'תגידי, לסבית...אה, סליחה, אורנה, שמעתי ש...'. לא הייתה תוכנית שהוא לא אמר את זה!"

את הראיון המלא (והמשעשע ביותר) ניתן לקרוא בגיליון הנוכחי של מגזין פנאי פלוס, הנמצא היום בדוכני העיתונים שליד ביתכם.

>>> הצטרפו לעמוד הפייסבוק של XNET

>>> הצטרפו לעמוד הפייסבוק של פנאי פלוס