סבתא, נכון שאת גאה בי? ליידי גאגא (צילום: gettyimages)
סבתא, נכון שאת גאה בי? ליידי גאגא (צילום: gettyimages)

(מערכת XO)

1. עובדה מספר אחת: גאגא סיפרה בראיון כי המעצבות האהובות עליה הן דונטלה ורסצ'ה ופגי בנדי. כן, אותה פגי בנדי המנומרת מן הסיטקום העתיק "נשואים פלוס". לא צוחקים.

2. כאשר נשאלה על ידי המגזין הרולינג סטון מדוע היא מתעקשת לעלות על הבמה כאשר היא נטולה מכנסיים או סתם פיסת בד שתכסה את חלק הגוף התחתון שלה, לגאגא היה הסבר יצירתי: היא עושה זאת בשביל שסבתה הקשישה וכבדת הראייה תוכל לזהות אותה במסך הטלוויזיה.

3. היא חביבה מאוד למעריצים שלה. למעשה, כל כך חביבה עד שהחליטה יום אחד להזמין למעריציה, שחיכו מתחת לחדר המלון שלה, פיצה בשווי 1,000 דולרים כדי שלא יהיו יותר מידי רעבים כשהם מחכים לה. מלכה.

4. היא לימדה את עצמה כיצד לנגן בפסנתר כאשר הייתה בת ארבע בלבד - ורק משמיעה של צלילי פסנתר. או במילים אחרות: ליידי גאגא היא סוג של גאון.

5. היא נשרה מאוניברסיטת ניו יורק והצטרפה במקום למופע ברלסק חושפני.

6. אם גם אתם שמתם לב שהיא לוקחת איתה ספל תה קטנטן ויפה לכל מקום, יש הסבר: "אני כל הזמן שותה תה עם אמא שלי. לכן אני לוקחת את ספל התה הזה, כדי שאוכל להרגיש תמיד בבית".

7. כשהייתה תינוקת, הייתה ידועה בקרב חוג הבייביסיטרים של ניו יורק כתינוקת שאוהבת לברך את המטפלות שלה לשלום בכך שהיא מסתובבת ערומה בבית.

8. גאגא, שמגיעה ממשפחה אמידה, הלכה לאותו בית ספר תיכון בו למדו פאריס וניקי הילטון. היום שתיהן מעריצות גדולות שלה.

9. לפני שהפכה לכוכבת גדולה היא ניסתה להתפרסם בדרכים שונות, בין היתר כשחקנית. היא שיחקה בסדרה "הסופרנוס" וגם ב"דה הילס".

10. השם האמיתי שלה הוא ג'ואן סטפני ג'מנוטה. וכן, מוצא משפחה הוא איטלקי במקור.