(מערכת XO)

>>> כשסלבס תוקפים צלמי פפראצי: סרטונים

>>> האמת העירומה: סלבס שנתפסו בעירום מלא

>>> אז איך נראות כוכבות הוליווד בלי פוטושופ?התשובות אצלנו

רוז וג'ק, טיטאניק (1997)

מי משתתף: ליאונרדו דיקפריו, קייט ווינסלט

למה חשבנו שזה סקסי: אם יש דבר שאנחנו אוהבים יותר מלצפות בסצינת סקס באוטו - הוא לראות סצינת סקס באוטו, שנמצא בתוך ספינה. נשמע מבלבל? גם לנו. אך למותר לציין באותה התקופה, פוסט "רומיאו ויוליה", כשדיקפריו היה השם החם ביותר בהוליווד ונחשב כרווק נחשק, עשתה הסצינה אפופת האדים הזאת הרבה רעש, ובצדק.

סקס בשלישייה, "Y Tu Mama Tambien" (שנת 2001)

מי משתתף: השחקן ההורס גאל גארסייה ברנל (האקס של נטלי פורטמן בין היתר), דייגו לונה (שמוכר לכם גם מהסרט "מילק") והשחקנית מריאל ורדו.

למה חשבנו שזה סקסי: שלישייה? צ'ק. שלושה גיבורים לוהטים? צ'ק. אישה מבוגרת יותר שמלמדת נערים צעירים בני 17 כיצד באמת עושים זאת? צ'ק. אין ספק שהסרט סימן וי גדול ובוהק על כל מה שאנחנו אוהבים בסצינות הסקס שלנו.

אהבה לאור נרות, "דספרדו" (1995)

מי משתתף: אנטוניו בנדרס ארוך השיער וסלמה האייק, שאותה אין צורך להציג.

למה חשבנו שזה סקסי: להתנות אוהבים לאור נרות? קלישאה לעוסה, אם תשאלו אותנו - אך נראה שהשילוב בין סלמה האייק ודדייה העסיסיים ובנדרס בתקופה שעוד גרם לרוב נשות העולם להחסיר פעימה עשו את העבודה.

הפרי האסור נקטף, "בוגדת" (2002)

מי משתתף: דיאן ליין ואוליבייה מרטינז.

למה חשבנו שזה סקסי: דיאן ליין קטפה את הפרי האסור ועשתה את זה עם מישהו שממש לא מזכיר את בעלה. את המשך הסרט אין טעם לגלות לכם, כי יש סיכוי שזה יהפוך את הסצינה להרבה פחות סקסית, אבל לעת עתה נודה - מדובר באחת הסצינות האהובות עלינו.

השערורייה הגדולה של הוליווד, "מר וגברת סמית'" (2005)

מי משתתף: אנג'לינה ג'ולי, אז רווקה סוררת, ובראד פיט, בעלה החוקי (דאז) של ג'ניפר אניסטון.

למה חשבנו שזה סקסי: בדיעבד, יש לציין שהסרט היה סקסי ומוצלח בערך כגרב משומשת השוכבת בתחתית סל הכביסה ומחכה לעבור כיבוס. אממה, בקונטקסט הנוכחי - כאשר בראד ואנג'י הפכו לאחד מן הזוגות הסקסיים ביותר בתבל, הסצינה מקבלת נופך שונה לחלוטין.

משיכה מפלצתית, "Monster's Ball" (שנת 2001)

מי משתתף:זוכת פרס האוסקר האלי בארי וכמובן, בילי בוב ת'ורנטון (בעלה לשעבר של ג'ולי מהסעיף הקודם, אפרופו כלום).

למה חשבנו שזה סקסי: כי מדובר באחת מן הסצינות היותר גראפיות שסיפקה לנו הוליווד, ואפילו אנחנו אוהבים את זה לפעמים קצת יותר גס.

השלמת פערים, "היומן" (2004)

מי משתתף: ריאן גוזלינג ההורס והאקסית הלוהטת שלו, רייצ'ל מקאדאמס.

למה חשבנו שזה סקסי: הסצינה מתעדת זוג שהופרד במשך שנים ועתה משלים פערים בצורה הכי רומנטית שאפשר - והיי, חוץ מכמה דמעות, אין ספק שגם הורמונים בזבזנו על הסצינה הזאת.

אחת על אחת, "ברבור שחור" (2010)

מי משתתף: נטלי פורטמן זוכת האוסקר והשחקנית היפהפייה מילה קוניס.

למה חשבנו שזה סקסי: כי סוף כל סוף מצאנו סצינה לסבית שנעשית בצורה מלאה בטעם ובעדינות, ולאו דווקא בשביל למשוך עוד קהל צופים. אין ספק שגם מי שלא מסכים עם התשבוחות על "ברבור שחור" חייב להודות שמדובר בסצינה נפלאה ועשויה היטב.

סצינת סקס בסיסית, "אינסטינקט בסיסי" (1992)

מי משתתף: שרון סטון, מייקל דאגלס.

למה חשבנו שזה סקסי: כי סטון עשתה את מה שנראה היום בלתי אפשרי וגרמה לכל אדם בעולם לדבר על הסצינה בה היא מפשקת את רגליה ומשלבת אותן באיטיות תוך כדי שהיא גורמת לעולם שלם להזיל ריר. אז נכון שסצינת הסקס בין סטון לבין דאגלס לא הייתה בדיוק אמינה, אבל במקרה הזה נסלח להם.

אהבה עצמית, "אמריקן פסיכו" (2000)

מי משתתף: כריסטיאן בייל, עוד שתי בחורות אנונימיות.

למה חשבנו שזה סקסי: כי מאות עמודים של תיאור דמות לא יספיקו כדי לעשות את העבודה שעשתה סצינה אחת של פטריק בייטמן, הפסיכופט השקט, מביט על עצמו במראה בעיצומה של שלישייה מטורפת.