(מערכת XO)

אופרה ווינפרי

ווינפרי נחשבת כאחת הנשים העשירות ביותר בעולם. למרות שמעולם לא נישאה ועל אף שאין לה פרטנר לחיים (יש מי שסבורים כי היא לסבית, אך השמועה הזאת מעולם לא אומתה על ידי ווינפרי עצמה), עדיין מצאה לה אופרה מישהו ששווה את מיליוני הדולרים שלה. ווינפרי סיפרה בפתיחות כי לאחר שתמות, תוריש 30 מיליון דולרים לכלבה האהוב. את יתר ההון שלה - הנאמד במאות מיליוני דולרים - תתרום לאגודות צדקה ברחבי אפריקה וארצות הברית. כל הכבוד לה.

אין לה אף אדם להוריש לו את הונה. אופרה ווינפרי (קרדיט צילום: Gettyimages)

אלכסנדר מקווין

המעצב הבריטי המנוח תלה את עצמו בדירתו בפברואר 2010 והותיר אחריו 25 מיליון דולרים של ירושה, פרי בית האופנה המשגשג שהקים. את הירושה חילק בין אהוביו ויקיריו, אך הותיר לא פחות מ-75 אלף דולרים לכלביו הנאמנים והאהובים. ממש כמו אופרה ווינפרי.

אלכסנדר מקווין. אהב את כלביו

מרילין מונרו

השחקנית היפהפייה והמנוחה הורישה למורה של למשחק, לי סטסברג, את הגרדרובה המלאה שלה, הכוללת את שמלותיה, חזיותיה, תכשיטיה ומבחר הנעליים הנפלא שלה. בקשתה של מונרו הייתה מפורשת: כל הרכוש היה צריך להתחלק על ידי סטסברג לאהוביה ויקיריה. אממה, סטסברג התעלם מבקשתה של מונרו ובמקום, החליט לתת את כל הרכוש לאשתו, שמכרה את הפריטים הנפלאים הללו וצברה מהם הון שמסתכם ב-13.4 מיליון דולרים (!).

המורה האהוב שלה איכזב אותה. מרילין מונרו

מייקל ג'קסון

הכוכב ומלך הפופ הבלתי מעורער הצהיר על עצמו בשנת 2009 כפושט רגל והחליט לצאת לסיבוב הופעות בכדי לשלם את החובות ואת ההפסדים שספג במהלך השנים. עם מותו, אומנם, התגלה כי לא רק שג'קסון (שלא היה בקי בכל מה שקשור במצבו הפיננסי) איננו סבל מחוסר כסף, אלה שהונו נאמד באותה התקופה ב-250 מיליון דולרים לערך. ג'קסון הוריש את רוב הונו לשלושת ילדיו האהובים, פרינס, פאריס ובלנקט. בצוואתו הוסיף סעיף לפיו אמו תקבל תקציב של 26,804 דולרים בחודש - עם סכום קבוע של 1,000 דולרים שהוקצבו ספציפית ל"צרכיה האסתטיים". מעניין מה זה אומר.

1,000 דולרים חודשיים לצרכים אסתטיים. מייקל ג'קסון

פארה פוסט

השחקנית, שנחשבה כאחת הנשים היפות ביותר בזמנה ושיחקה ב"המלאכיות של צ'רלי", לא הותירה לבעלה בעשרים השנים האחרונות לחייה, בריאן או'ניל, פרוטה אחת. במקום, הותירה את כל הונה לבנם, רדמונד או'ניל, ו-100,000 דולרים למאהב אנונימי שלה לשעבר. כן, 100,000 דולרים למאהב וכלום לבעל האוהב. אנחנו עדיין מנסים להתגבר על השוק.

דאגה למאהב האנונימי. פארה פוסט

נפוליאון

המצביא הדגול אומנם הלך לעולמו בשנת 1821 - הרבה לפני שהיינו בתכנון, אך כבר אז הוכיח את גאונותו כאשר ביקש בצוואתו ששיער גופו יגולח ויחולק בין אהוביו, יקיריו והקולגות השונות שלו. ההסבר היה, מן הסתם, העובדה שאם יורעל אי פעם על ידי גורם עוין, יוכלו אותם האנשים לבצע בדיקה בשערותיו ולראות האם הוא אכן הורעל או לא.

ביקש שיגלחו את שיערות גופו. נפוליאון

>>> אין מזל באהבה: הכוכבים ההוליוודים שאין להם מזל באהבה. פרויקט

>>> בית השעווה: הניתוחים הפלסטיים הגרועים ביותר של הסלבס, חלק א'

>>> בית השעווה: הניתוחים הפלסטיים הגרועים ביותר של הסלבס, חלק ב'