(מערכת XO)

ויקטוריה בקהאם הגדילה את שדייה והכניסה שתלים המזכירים מאוד זוג תפוזים בשלים, אך החליטה אחרי כמה שנים להקטין את המרפסת. אממה, גופה השדוף של ויקטוריה לא הצליח לשאת את השתלת החזה המוגזמת איתה הסתובבה במשך שנים, ולכן היא מקבלת ציון של 2/10.

לינדזי לוהאן התחילה כנערה קטנה, ג'ינג'ית וביישנית והתפתחה למפלצת מדיה חסרת רסן. בין לבין, הספיקה הגברת להגדיל את שדיה, ולמרות שיש לנו הרבה ביקורת להעביר על חייה האישיים והמקצועיים, העבודה שעשה המנתח שלה הייתה ללא רבב. שדייה של לינדזי נראים טבעיים ופרופורציונלים למבנה גופה. שאפו. 9/10.

היידי מונטאג בת ה-25 היא חובבת ניתוחים לא קטנה. מה שעוד לא קטן בה הוא החזה הגרנדיוזי שסדרה לעצמה. החזה שלה רוב הזמן נראה כאילו הוא זומם לתקוף את פניה ברגע של חוסר ריכוז. זוהי דוגמה קלאסית להגדלת חזה בחוסר טעם. 1 מתוך 10.

דמי מור נחשבת כאחת מחלוצות הניתוחים להגדלת שדיים, ולמרות שמאז עבר התחום כברת דרך מרשימה, אנחנו עדיין סבורים שלדמי יש זוג שתלים נפלא אשר נראה טבעי להחריד. גברת מור לא התפרעה והלכה על הלוק הנטורלי - וזה עבד לה. 9/10.

כרמן אלקטרה היא אחת הנשים היפות ביותר בעולם, ועדיין, כלום לא יציל אותה מן העובדה כי השתלים שלה נראים כמו כורים אטומיים. לצערנו, אלקטרה מציגה כאן את כל מה שרע בניתוח להגדלת שדיים - השתלים גדולים מידי ועגולים מידי. כמו כן, הם עומדים דום ואינם פרופורציונלים לגופה הקטן. חבל. 0/10.

בריטני ספירס תמיד בוחרת את הטוב ביותר, וכנראה זה נכון גם לגבי המנתח הפלסטי שלה. המרפסת המשופצת של בריטני היא אחת הטבעיות שאי פעם ראינו. כל הכבוד. 10 מתוך 10.

ניקול ריצ'י הגדילה את החזה שלה ממש לפני שבועות ספורים, ונראה כי הוא נקלט בצורה נפלאה והשתלב לחלוטין עם גזרתה של הכוכבת. מצילומי ביקיני חושפניים שבחנו של ריצ'י, אנחנו יכולים להרגיע: מדובר בסיפור הצלחה. 7 מתוך 10.

דניס ריצ'רדס הגדילה את החזה שלה בגיל 19 בלבד, אך הקטינה אותו חזרה למימדיו הטבעיים בשנת 1999. "הייתי צעירה ובדיעבד הייתי צריכה לחשוב על זה יותר לפני שעשיתי את הצעד הזה", הסבירה ריצ'רדס. אז נכון, השתלים שלה לא היו מוצלחים, אך לפחות היא עברה חוויה מתקנת. 9/10.

דיטה וון טיז: "שנים של מסיבות, יציאות ואורח חיים לא בריא הרסו את גופי. עשיתי את התחקיר שלי והחלטתי בסופו של דבר ללכת על זה ולהגדיל את החזה". אנחנו חושבים שהגדלת יותר מידי, אבל היי, העיקר שאת מבסוטית. 6 מתוך 10.

קורטני קארדשיאן דיברה בפתיחות על הגדלת החזה שלה: "עברתי הגדלת חזה וזה לא סוד. זה לא משהו שצריך להתבייש בו. השדיים שלי גדלו פי שלוש מאז שהתחלתי להניק את בני, מייסון". אנחנו שמחים לבשר לך שכך או כך, מדובר בסיפור הצלחה. 10 מתוך 10.

>>> הצטרפו לעמוד הטוויטר שלנו

>>> נשים שאנחנו אוהבים

>>> מה עושה בר רפאלי עם בעלה של פרגי?