יש לו אובססיה לשעונים והוא פוחד מחזירים. אורלנדו בלום (קרדיט צילום: Gettyimages)

(מערכת XO)

1. השם המלא שלו הוא אורלנדו ג'ונתן בלאנצ'רד בלום, לא פחות ולא יותר (ובינינו: מזל שלא יותר, כי אלוהים אדירים, אלו הרבה יותר מידי שמות לבן-אדם אחד). חבריו קוראים לו "אורלי", שזה שם ממש חביב, אך בעיקר לאישה.

2. אביו של אורלנדו נפטר כאשר הוא היה בן 4 בלבד. אמו, אשר ניהלה בית ספר לשפות, גידלה אותו ואת אחותו סמנת'ה רוב הזמן, וזיכרון הילדות שחוקק אצל בלום היה: "אני ואחותי היינו רבים כל הזמן כילדים קטנים, לעולם לא הפסקנו". חמוד.

3. לאורלנדו היו שתי פריצות גדולות כשחקן. הראשונה הייתה בשנת 2001 ובסרט שובר הקופות "שר הטבעות", ולאחר מכן שוב בשנת 2003 ובסרט "שודדי הקאריביים". מאז הוא הוריד פרופיל והשתתף בסרטים שלא זכו לתשבוחות רבות, אך אנחנו עדיין סולחים לו.

4. יש לו פוביה בלתי נשלטת לחזירים. מנסים לומר: הוא לא מסוגל להתקרב, לראות או להריח חזירים - משום שהוא נכנס לפחד אמיתי ומטורף. מוזר? גם אנחנו חושבים.

5. הוא נשוי לדוגמנית האוסטרלית מירנדה קאר, המדגמנת בין היתר עבור חברת ההלבשה התחתונה "ויקטוריה'ס סיקרט". לשניים יש בן בן שנה העונה לשם פלין.

6. בלום סובל מדיסלקציה.

7. השחקן התוודה כי הוא אוהד מנצ'סטר יונייטד שרוף במיוחד. זה בעיקר אומר שלפני שהעתיק את מקום מגוריו ללוס אנג'לס עקב קריירתו המצליחה, נהג בלום להגיע למשחקים באולד טראפורד בקביעות.

8. לפני שמצא את קאר, בחירת ליבו יצא אורלנדו עם השחקנית קייט בוסוורת', עם ג'סיקה סימפסון, פנלופי קרוז וסיינה מילר. לא רע.

9. השחקן הודה שיש לו אובססיה לשעונים מגיל צעיר, ושהוא מחזיק בביתו עשרות שעונים בכל רגע נתון. לנו יש הרגשה שהוא לא בחור שאוהב לאחר.

10. מה שבטוח לא ידעתם על השחקן בן ה-34 היא העובדה שהוא חייב להימנע מצריכת קפאין, משום שבעבר, שבר את גבו, וכל צריכה הכי קטנה של קפאין עלולה לייבש את החוליות של גבו.

>>> 10 עובדות שלא ידעתם על ביונסה

>>> 10 דברים שלא ידעתם על אשטון קוצ'ר

>>> עקבו אחרינו בטוויטר