(מערכת XO)

התאריך: ה-23 בספטמבר, 2011. המקום: סן-דייגו, קליפורניה. המאורע: אשטון קוצ'ר, 33, היה אמור להתכונן ליום הנישואים השישי שלו ושל אשתו, דמי מור, 48, אך במקום החליט להתהולל עם ארבע נשים שממש לא הזכירו את אשתו.

"הדיילי מייל" מנדב הבוקר עוד פרטים על הבגידה של קוצ'ר באשתו היפהפייה, וביניהם: קוצ'ר בילה ב-Hard Rock Hotel, שם שכר את הסוויטה היקרה ביותר בקומפלקס וערך מסיבה, אליה הגיעו בעיקר בחורות. עובדי מלון מקומיים הסבירו שהשחקן שתה עם אורחיו וודקה לשוכרה ואפילו נשמע על ידי כמה אנשים שהיו במקום צורח: "מי נראה לכם שווה מספיק להיכנס איתי לג'קוזי ומי לא?"

בן זוג מודאג שהגיע למקום בכדי לאסוף את חברתו, ששהתה במסיבה שערך קוצ'ר, נתקל בשומר הראש האימתני של המיליונר הנשוי ונשבע בפני העיתון שקלטי שנשאר בעיניו את אשטון יושב בג'קוזי עם עוד ארבע בחורות ערומות כביום היוולדתם.

מי שהחליטה להישאר גם אחרי שהסתיימה המסיבה הייתה הדוגמנית הטקסנית בת ה-23 שרה ליל, שנותרה בחדר המלון יחד עם קוצ'ר וטוענת היום שהשניים קיימו יחסי מין כמה פעמים.

אנחנו נמשיך לדווח לכם על המקרה, אך כפי שזה נראה כרגע - מסתבר שקוצ'ר הוא דושבאג לא קטן. אנחנו נותנים לנישואים האלו עוד שבועות ספורים בלבד.