(גיא גולד)

חופית טייב ניתחה

באקט של "על ה#$# מה אתם חושבים", נחתה חופית טייב ("היפה והחנון") באחד מחופי תל אביב כשהיא נטולת חזייה ונעזרת אך ורק בכלבה שלה, סטייסי, כהגנה מקרני השמש. לצערה של הכוכבנית, ברגע של חוסר ריכוז ספגה טייב כמה פלאשים שובבים מצד צלמנו ההמום. עם או בלי קשר (אנחנו מהמרים על עם), כמה שבועות לאחר פרסום התמונות החושפניות נכנסה הבלונדה לניתוח הגדלת חזה. מסקנות?

אחת טופלס, השנייה בלי תחתונים (צילום: ברק פכטר)

שונית פרג'י ביקרה

אנחנו לא מבינים למה כולם מעבירים ביקורת על היכולת של נבחרת ישראל בכדורגל. אז נכון, על המגרש הם לא מי יודע מה (ואנחנו לארג'ים), אבל לפחות יש להם את היכולת להביא לנו את שונית פרג'י לארץ. פרג'י, הצמודה של חלוץ הנבחרת, תומר חמד, שמשחק בליגה הספרדית, קפצה לביקור חטוף יחד עם החבר, וכמובן שהייתה חייבת לקפוץ לים. גם אנחנו. היינו חייבים.

מוכנים לסלוח אפילו על המשקפיים (צילום: רועי חביב)

רותם סלע התנפחה

אנחנו לא יודעים אם זה משהו באוויר או סתם צירוף מקרים, אבל בשנה החולפת רוב ההריוניות המפורסמות פשוט סירבו לטפח בטן של הריון. קבלו לדומה את רותם סלע בחודש החמישי להריונה - וכלום. כמעט. גם גל גדות, יעל גולדמן וטלי מורנו מחממות להן משהו בתנור, וממש קל לפספס את זה.

איפה איפה איפה איפה הבטן? (צילום: רועי חביב)

אור גרוסמן שיחקה

קצת אחרי שחזרה מאמסטרדם, שם צילמה את העונה השנייה של "עספור" יחד עם שלום מיכאלשווילי, גל גדות ועוז זהבי שמככב לצידה כפרזנטור של חברת אופנה, קפצה אור גרוסמן לחוף הים כדי להתקרר מעט. היינו באיזור כשפצצת העל השתכשכה לה בין הגלים, ושרדנו כדי לחזור עם התמונה הזאת ביד. רק התמונה.

מקווים שהקירור במחשב שלכם עובד כמו שצריך (צילום: רועי חביב)

קארין כהן נפרדה

לאחר כשנה של נישואין, החליטו קארין כהן ונירו לוי לפצל כתובות ולבקר ברבנות. לאחר שהחליטו השניים להתגרש, קיבלו האקסים שלל הצעות לקמפיינים, סיקורים בתקשורת ובאזז עצבני בברזיות הארץ. פרט להצעות עבודה ושאר הדברים שפחות מעניינים אותנו, ניצלה כהן את היותה לבד כדי להתנחם בקרני השמש של חוף הים ובאורות הפלאשים שלנו. לנו אין תלונות, ולכם?

אל תכעסי, בטח הוא ישאיר לך את הב.מ.וו (צילום: ברק פכטר)