לא יזיק להוריד פרופיל. ליהיא גרינר (קרדיט צילום: רפי דלויה)

(מערכת XO)

ליהיא גרינר

אנחנו אוהבים כמעט הכל בליהיא גרינר: את הצורה בה היא מתלבשת, את החייכנות הסאנשיינית שלה, את המבטא האמריקאי, היכולת שלה לצחוק על עצמה ואפילו את העובדה שאין לה הרבה מסננים בפה. אממה, מישהו חייב לומר את זה: גרינר נמצאת בכל אירוע יח"צ ונותנת לנו מנות גדושות ממנה מידי יום, מה שדי ממאיס עלינו את הסוכריה הבלונדינית של בית "האח הגדול". פרט לזה, אנחנו לא חייבים לדעת מה דעתך על איגי וקסמן ועתי שולברג, שלכלבלב החדש שלך קוראים "חתיכי" או שאת ידידה ממש טובה של עמיר גולדברג. לפעמים, קצת מסתוריות עושה רק טוב לסלב, ואנחנו היינו ממליצים לך להוריד פרופיל לכבוד השנה החדשה. לכי תדעי, אולי זה יעשה לקריירה שלך רק טוב.

צריך לשפר את התדמית. איתן אורבך (קרדיט צילום: מתוך הסדרה)

איתן אורבך

אחרי שהשתתף ב"24/7 - הדור הבא" והביך את האנושות כולה בעזרת האנמיה הקרירה והמשעממת שלו, איתן אורבך חייב לשקם מחדש את תדמיתו. מהשחיין האולימפי והמסוקס עם החיוך השובה שתקתק קמפיינים לחברות אופנה ענקיות הוא הפך למי שרובץ כל היום בוילה עם חבריו ובת זוגו החדשה, דניאל, ומרכל על אנשים אחרים תוך כדי שהוא הודף מעליו את הבחורות המקרקרות סביבו. מדובר בתוכנית די שוביניסטית שמציגה את אורבך באור רע, ואנחנו היינו שמחים לראות את השחיין-לשעבר בקאמבק מוצלח ואיכותי.

צליל סלע

היא פרצה לחיינו לראשונה בתוכנית הריאליטי "הדוגמניות" וכבר אז סבלה מהרבה פליטות פה שיפה להן השתיקה. אך מה שבאמת מינף את צליל סלע כפליטת ריאליטי בעייתית היא העובדה שהחליטה לבלות עם ריו פרדיננד, שחקן הכדורגל הנשוי של מנצ'סטר יונייטד, ולספר על זה אחר כך לכל צהובון בריטי שמכבד את עצמו. סלע עמדה אז במרכז שערוריית הבגידה של פרדיננד באשתו (ואם שני ילדיו), מה שלחלוטין לא הוסיף לה יותר מידי כבוד. ב-2009 עלה לאתר אינטרנט סרטון בו נראית סלע שיכורה כלוט ומאז היא בעיקר מגיחה אלינו עם חדשות מפוקפקות. צליל - עשי לך קאמבק ראוי, בחיאת.

דרוש: איש יחסי ציבור טוב. חופית טייב (צילום: ברק פכטר)

חופית טייב

טייב מוכרת לכם בעיקר כמתמודדת ב"היפה והחנון", אבל גם משום שהיא אף פעם לא מפספסת הזדמנות להתלבש בצורה פרובוקטיבית (או לא להתלבש בכלל) לנו נראה שלטייב הצעירה לא תזיק עצה טובה מאיש יחסי ציבור שיעזור לה עם הדימוי הציבורי. אז נכון שאנחנו המרוויחים העיקריים מאהבתה של טייב לאור הזרקורים, אך אם נניח בצד את ההטבות שלנו מהעניין, נשמח לראות אותה משתדרגת תדמיתית.

מקס לבקובסקי (שפקס)

אם אתם חושבים על תחמן, אתם ודאי חושבים על דן מנו. אבל אם אתם חושבים על תחמן ומעצבן, אין שום צל של ספק שאתם חושבים על שפקס. שפקס היה אחד המתמודדים המרגיזים ב"הישרדות" בפרט ובעולם הריאליטי בישראל בכלל, ורק על זה הוא צריך לשנות פאזה ומהר. בתוכנית בה כולם מנסים להתל בכולם, שפקס באמת הצליח לעלות לכולם, צופים ושורדים כאחד, על העצבים. ותאמינו לנו שזה הישג ממש לא פשוט.

ומי אתם חושבים שצריך התחלה חדשה? דברו איתנו בחלון התגובות.