באמת יש לו רגליים של דוגמנית. תובל שפיר (קרדיט צילום: ליאור נורדמן)

(מערכת XO)

השבוע בפנאי פלוס: ישבנו לשיחה צפופה עם כוכב הילדים בהתהוות, תובל שפיר, שכבר סיים י"ב ומככב בשער החדש שלנו בנושא החזרה ללימודים. שפיר אוטוטו יככב בפסטיגל ויתגייס לשורותיו של צה"ל, אך בינתיים (רק) נהנה מהחיים. והנה רק כמה מן הפנינים שהוצאנו מילד הפלא:

על הקריירה:

"פעם רציתי להיות מושלם ופחדתי לומר מה מפריע לי. אני יכול להעיד שלא הכל ורוד בתעשייה ויש דברים שאני פחות שמח שנחשפתי אליהם בגיל צעיר. היום כבר למדתי לעמוד על שלי ולעשות דברים שאני מרגיש נוח איתם ושלם איתם, אז, הייתי צריך להוציא את כל הבאסה בבית אבל לשתוק כשמשהו הפריע לי".

על המראה החיצוני שלו:

"אני חושב שאני נראה טוב, תכל'ס. יש לי רגליים חבל על הזמן. אם תראי אותי בג'ינס דפוקותי ותשימי לי משהו על הפרצוף, תחשבי שזאת דוגמנית. כל בחורה בארץ הייתה מתה לרגליים כמו שלי".

ועל סדר היום (הלא) קדחתני שלו:

"עכשיו אני בערך הילד הכי עצלן בארץ, כי אני יודע שבקרוב כל זה ייגמר ואצטרך לעבוד קשה בפסטיגל ובצבא. אני קם בשעה בה את הולכת לישון, יושב עם חברים. בבוקר אנחנו עושים סיבוב לאיזה סופר, קונים דגים ומצרכים, יורדים לים ומכינים שקשוקות ודגים. האמת היא שאני שומר על הגזרה כשאני רץ לפעמים קצת על ההליכון, אבל בעיקרון אני לא הולך למכון כושר. זה נגד אג'נדת הבטלה שבה אני אוחז כרגע".

אוהב לשבת עם החבר'ה. תובל שפיר