דנה גרוצקי המקסימה היא כמו קרן שמש המביאה את החיות שלה לכל מקום בו היא נמצאת עם מיקרופון, בין אם זה בראיונות השטח בתוכנית "ערב טוב עם גיא פינס" או ב"ווייפאאוט - ישראל" לצד טל ברמן ואביעד קיסוס. לאחרונה נבחרה לשמש כפרזנטורית של עירית נוי. קבלו אותה:

אני הולכת לקראת... חיים בריאים. הפסקתי לעשן ועכשיו נותר לי להיזכר איך נראה חדר כושר ולבסס תפריט יותר בריא ופחות כזה שמורכב ממאפים ובצקים.

כשאני מסתכלת במראה.... אני אוטומטית מרימה את הגבה השמאלית. אני יודעת שזה דבילי, אבל זה פרצוף המראה שלי.

עקב אכילס שלי... הוא נושא האוכל. מצד אחד אני מנסה לשמור על אורח חיים בריא, ומצד שני אני לא מסוגלת לוותר על כלום. אוכל זו אחת מהנאות החיים.

הייתי רוצה ללחוץ את היד של... סבתא שלי שלא הכרתי, שבעקבות אירוע מוחי נשארה משותקת בכל גופה פרט ליד אחת, גידלה שלושה ילדים וניהלה משק בית.

אני לא יודעת לשמור בבטן... אני יודעת לשמור הכל! אני כספת! החברות שלי יודעות שאני הכותל...

הדופק שלי מואץ כש... מבהילים אותי. אני הכי בת, עושים לי בווו ואני מתעלפת.

כשאני צריכה להיאחז במישהו אני פונה אל... המשפחה. יש לי אחות גדולה ושני אחים, והם החברים הכי טובים שלי בעולם. הם יודעים להצחיק אותי כשאני עצובה, לחזק אותי כשאני חלשה, ולתמוך בי תמיד. אנחנו שם אחד בשביל השני תמיד!

הכי טעים לי... הכל!!! אני כל כך אוהבת אוכל... לא יכולה לבחור מאכל אחד, אוהבת את כולם שווה בשווה...

אני קשורה בחבל הטבור ל... אמא! אני יודעת שברמת העיקרון ניתקו אותי לפני קרוב ל־26 שנים, אבל אין מה לעשות, עדיין מחוברת!

אם יכולתם להכנס לי לראש הייתם רואים... סרט מצויר עם מלא אנשים קטנים שלא נחים אף פעם. אני כל הזמן חושבת עשרה צעדים קדימה...

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

עוד פנאי פלוס: