חבר השופטים אמר את דברו - קרן מור ואיתי תורג'מן הם מלכי השיק לשנת 2011. חושבים שהם צודקים? משוכנעים שהם טועים? הצביעו והשפיעו.

קרן מור

מור מככבת כבר שנים כפרזנטורית של רשתות אופנה לנשים, ביניהן לורד קיטש, קניון רמת אביב, אופנת מאוזנר ועוד. היא כמעט היחידה בארץ שאפשר לומר עליה שהיא מביאה ניחוח אאורופאי ללבנט, ומצליחה במחי מגבעת פנמה לבנה, תיק מעצבים הורס וקוטור מקומי להיראות כמו קתרין דנב מזרח תיכונית.

השנה היא עשתה צעד קטן נוסף בתחום, והחלה להגיש את תוכנית האופנה "צו האופנה", המשודרת בערוץ הראשון, ובה היא מודדת מלבושים ממלבושים שונים, ממעצבים, תקופות ומקורות השראה מגוונים, ומצליחה להיות מדויקת וחיננית בתשוקתה לאופנה. הסטייל הנינוח שלה תמיד מוקפד ולא מתאמץ, היא אוהבת גזרות נינוחות, בדים נשיים, גימור מהוקצע והומור. יש לה את הקו שלה, אבל היא בהחלט מתנסה ומאמצת טרנדים: השנה ראינו אותה בחצאיות עור, בשמלת פאייטים ובמכנסי הרמון, וכולם נראו במקום ולא צעקניים כלל. אנחנו מאחלים לה עוד הרבה שנות אופנה, ולנו עונה שנייה ל"צו האופנה".

 • img
  הצביעו שוק שיק
  אנחנו קבענו: שיק!
  קלאסית ואלגנטית עם טעם ייחודי. זה מה שחשבו השופטים כשהכתירו את קרן מור למלכת השיק. מה דעתכם?

דבר השופטים:

דורין אטיאס: "הטיפול שלה בבגד הוא נטול תכתיבים ומוסכמות. יש לה כישרון מולד להפוך פריטים שעל פניו אינם מתאימים למשפחה אחת מאושרת ויפה".

שי פרץ: "היא מרגשת. אין לה סגנון אחד מוכר. קרן תמיד מפתיעה. היא מרתקת. את רוב הפריטים שלה אי אפשר למצוא בקלות, וזה נותן תחושה אמנותית ומסתורית".

אביב אברמוב: "קרן מור היא סוג של יין שרק משתבח עם השנים. היא גם יודעת איך לשלב בין המון וינטג' ודיזיינר לבין פיסים מסחריים. שאפו!".

גיא סילברמן: "יש לה פיגורה קטנה ודקיקה, שהיא מלבישה פעם בלוק נשי מתוחכם ופעם בחליפה גברית מחויטת.יש לה סטייל אירופי מוקפד".

איתי תורג'מן

תורג'מן חרך את השטיח האדום השנה. הוא הקייט ווינסלט שלנו, דהיינו המועמד הנצחי שזכה השנה סוף סוף לפרוע את השטר ולככב בראש הרשימה (זה האוסקר על "נער קריאה" שלו). מי עוד יכול ללבוש מכנסיים כחולים, חולצת צווארון בגון ורדרד וסוודר כחול כהה עם נעלי בלשים לבנות ולהיראות כאילו רקם את הלוק במקריות? מי עוד מסוגל ללבוש מוקסיני אוקספורד ללא גרביים ומכנסי חלוצים מקופלות בסטייל שכזה? אבל דבר לא ישווה לתדהמה שאחזה בנו כשראינו את סשן הצילומים שערך במיוחד לכבוד הזכייה. רק עכשיו נחשפנו לגאונות המופלאה שבתלבושות שלו, להומור, למעוף, ליצירתיות ולכישרון. מדובר באמנות לכל דבר, ותורג'מן לא רק שעושה לנו שמח בעין ובלב, הוא דוגמה ומופת לכל גברבר ישראלי שיוצא מהבית. שאפו!

 • img
  הצביעו שוק שיק
  אנחנו קבענו: שיק !
  עושה שמח בעין ובלב עם תלבושות מלאות הומור ומעוף. השופטים עפו על איתי תורג'מן - גם אתם?

דבר השופטים:

שי פרץ: "רק כשעוברים על הארון של איתי מבינים מה ערך האוסף שיש לו: קרוב לוודאי אפסי. הבגדים נראים זולים וקטנים, מה שמוכיח שלא צריך להיות עשיר כדי להיראות מיליון דולר".

אביב אברמוב: "אני רואה אותו מדי פעם צועד ליד הבית שלי ויש לו את זה ביג טיים. נוסיף לזה את הפנים והחיוך הממזרי ויש לנו ווינר!".

גיא סילברמן: "כמו כישרון המשחק, גם הסטייל יוצא לאיתי מכל הנקבוביות. יש לו אינסטינקטים של חיית פרא שרומזים לו מה נכון ומה טרנדי, והוא לא מפחד להתנסות ויודע לדפוק הופעה בלוק מחויט, אבל גם בלוקים זרוקים. הוא לובש כמעט אך ורק מותגי איכות בגזרות המדויקות לאריזה הקומפקטית שלו. מומלץ ללמוד ממנו איך עושים את זה".

רינת אפרת: "הוא מלא בסטייל, יודע להחזיק בגד, יודע לשלב, לא פוחד לערבב צבעים. יש לו אובססיה לנעליים ואני אוהבת את זה. הוא מעז והוא סקסי".

דורין אטיאס: "כמה קטן, ככה משובח. נאמן לטעם האישי שלו לאורך כל הדרך וקורץ קריצות סקסיות קטנות ואופנתיות שמשאירות אותו תמיד מעודכן".