מצא את ההבדלים. סוזאנה, אירית וטריני מתמנגלות (צילום: רפי דלויה)

(רעות מתתיהו)

לא מעט כוכבים נהרו אמש (ג') לאיוונט השקת "ביוטי סיטי" של סופר פארם, שנערך בגני התערוכה, אחרי הכל, אנחנו לא מכירים הרבה אנשים שיגידו לא לבופה פתוח, בר חופשי ומזוודה עמוסת מוצרי לייף שחולקה לכוכבים המפרגנים.

בין אלה שצחקקו מהבדיחות של טריני ("אני מריחה גייז מקילומטר") וסוזאנהליאון קופלר, מנכ"ל סופר פארם: "אתה גיי?"), שהגיעו במיוחד בשביל האירוע, מצאנו גם את אירית רחמים, שניגשה לשתיים ודרך המתרגמת התורנית דנה גרוצקי פרגנה להן את דעתה המלומדת על מה שהן לובשות (ברור שהיתה שם חנופה קשה).

עוד תקתקנו את דליה מזור, שהודיעה שאין לה מושג בסטיילינג והיא נעזרת בסטייליסט צמוד, דורית בר אור ביציאה ראשונה מהבית אחרי לידת ביתה הקטנה והמושלמת, מיקי בוגנים שהגיע עם אמו עדה, ננה שרייר שבילתה עם שיר נוסצקי (שיצאה עם לא פחות משתי מזוודות עמוסות!), מיקה קרני, לוסי אהריש, מיה קרמר, עמיר גולדברג ודנה רון, יאנה קלמן ועוד.

על המסלול ראינו את שרי גבעתי וג'וזי כץ ששרו,ואת הדוגמניות התורניות:יעל רייך, גילת אנקורי, מיקי ממן, ליאל דניר, ונטלי עטיה שמעדה, התיישבה על קצה הבמה, חלצה נעליים והמשיכה לצעוד בראש מורם. הכי נעמי קמפבל מצידה.

לא זזה בלי סטייליסט. מזור

עלתה להופיע. שרי גבעתי

מדסקסות. ננה שרייר ושיר נוסצקי

זה האירוע השביעי שלנו השבוע, החתמנו כרטיס בכניסה (צילום: רפי דלויה)