אלה מאיתנו שראו איך אשטון קוצ'ר מותח את ג'סטין טימברלייק בתוכנית המתיחות שלו, Punk'd, זוכרים איך ג'יי.טי הגיע לבית כמעט ריק בעוד מעקלים מוציאים את הריהוט מביתו, וכמעט פרץ בבכי. עתה, בראיון למגזין "פלייבוי", יצא ג'יי.טי מהארון והודה: "הייתי מסטול רצח בעת הצילומים". עוד הוסיף ואמר: "יש לי מוח שצריך לפעמים לכבות, וגראס עוזר לי להפסיק לחשוב", וקינח ב"אני חושב שהרבה אנשים פשוט נעשים טובים יותר אחרי שהם מעשנים".

ג'סטין טימברלייק הוא כוכב מוזיקה ענק שעושה מה שבא לו, מכתיב דעת קהל והוא קול כמו חתול. הוא כל כך גדול שהוא אפילו לא עושה יותר מוזיקה, כי עכשיו בא לו להיות שחקן, ומתברר שגם להסיר את הרעלה ולומר את מה שכולם יודעים: כמעט כל הסלבריטאים (אולי חוץ מריס וויתרספון ורינת גבאי) מעשנים גראס.

ממש בשבועות האחרונים התפרסם דוח של האו"ם, בו נקבע כי "המלחמה הגלובלית בסמים נכשלה וגרמה לתוצאות הרסניות ליחידים ולחברות ברחבי העולם", וקרא למדינות "להפסיק את הקרימינליזציה, הדחיקה לשוליים והדבקת אות קלון על משתמשי סמים שאינם עושים נזק לאחרים".

איפשהו בתל אביב, מעל ערימות חיתולים, עדי אשכנזי שואלת את עצמה: "קופי אנאן, איפה היית לפני שנה, כשהמשטרה פשטה על הסלון שלי ומצאה חומר לשימוש עצמי?", ועשרות עיתונאים מבקשים וידוי של סלב: "אני לוקח לריאות, ואפילו אלוהים לא יכול לעצור את המנצ'יז שלי".

יכול להיות שג'סטין עומד לעשות ללגליזציה של הסמים מה שעשה לסקסי? (החזיר אותו לאופנה). לסלב במעמדו דרוש אומץ רב כדי להיפטר מהתדמית המצוחצחת שכל מי שאינו זאק גליפיאנקיס וסנופ דוג מקפיד לתחזק, ולנשוף לאמריקה השמרנית את האמת בפרצוף. והאמת אולי משתנה ברגעים אלה מול הפרצוף שלנו, ואולי הג'וינט של אתמול הוא סירופ השיעול של מחר, במובן ה"על המדף" שלו.

אנחנו חושבים שאדם עם חזון כמו של ג'יי.טי, שהחזיר את הסקסי ואת הירוק לאופנה, יכול להחליף את אובמה בבוא העת, וגם את פיה מלא המים של אשכנזי ושל כל יתר השתקנים.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

עוד פנאי פלוס: