ריס וות'רספון נכנסת בבלייק לייבלי, רוברט פטינסון מנשק את טיילור לאוטנר וג'סטין טימברלייק חופן את מילה קוניס. או במילים אחרות: עוד טקס שגרתי של MTV

זה קורה במשפחות הכי טובות. ג'סטין ומילה בזמן איכות (צילום: Gettyimages)

(מערכת XO)

כמדי שנה, גם הפעם אנשי ההפקה של טקס פרסי הסרטים של MTV יכלו לסמוך על החומר האנושי המטורלל שיעשה את העבודה בשבילם.

בין הרגעים הזכורים ביותר במהלך הטקס שנערך אמש, מככבת דווקא ריס ווית'רספון שזכתה ב"פרס הדור" ובמקום נאום זכייה מקובל ("ותודה להורי"), החליטה להטיף לדור הצעיר: "לא צריך לעשות ריאליטי בשביל להצליח בהוליווד, כשאני התחלתי, מי שעשה קלטת סקס החביא אותה מתחת למיטה ומי שהצטלמה בעירום", היא שלחה מבט מזלזל אל שודדת בני הזוג שצילומי העירום שלה פורסמו בשבוע שעבר,בלייק לייבלי, "התביישה בעצמה, שמעתם? התביישה!".

ג'סטין טימברלייק ומילה קוניס הצליחו לקבל גם כן לא מעט תשומת לב כאשר עלו יחדיו לבמה ותוך כדי השיחה המתוסרטת, חפן הטימברלייק את שדיה של קוניס והיא בתמורה שלחה יד למפשעות שלו. השניים הסבירו שהם בעצם אח ואחות אז זה נורמאלי מבחינתם. שיהיה.

עוד רגעים בלתי נשכחים סיפק מנחה הערב, ג'ייסון סודקיס ("סאטרדיי נייט לייב") ששחרר כמה נפיחות וורבאליות איכותיות במיוחד, למשל כאשר הודיע שב"שני גברים וחצי", אשטון קוצ'ר עושה את מה שהוא עושה הכי טוב, "מחליף כוכב הוליוודי מזדקן" (כשהוא מכוון מתחת לחגורה, הישר לזוגיות עם דמי מור). עוד מכה מתחת לחגורה היתה הבדיחה שלו על סנוקי, כוכבת "חוף ג'רזי" שנעצרה באיטליה לפני כשבוע לאחר שהתנגשה במכונית משטרה: "שמעתם שסנוקי קיבלה מאחורה?", הוא שאל ברצינות שיא, "הפעם זה קרה עם מכונית".

בין הזוכים הגדולים של הערב היו כוכבי "דמדומים" שגרפו את הפרסים השווים ביותר, ביניהם: רוברט פטינסון שלקח הביתה את תואר "ההופעה הגברית הטובה ביותר", בת זוגו לסרט ולחיים, קריסטין סטיוארט שזכתה בפרס "ההופעה הנשית הטובה ביותר", ויחדיו לקחו השניים את פרס "הנשיקה הטובה ביותר".

פטינסון קטף גם את פרס "הקרב הטוב ביותר" על העימות שלו עם ברייס דאלאס הווארד, גם כן ב"דימדומים". את הרגע הכי גייז העניק פטינסון שנישק את ידו של חברו לסרט, טיילור לאוטנר, לאחר שזכה בפרס הנשיקה הטובה ביותר.

בין הזוכים שלא קשורים לסרטי הערפדים ניתן למצוא את ג'סטין ביבר שזכה בפרס "הרגע הכי מפיל לסת" על סרטו "ג'סטין ביבר-לעולם אל תגיד לעולם", ואת טום פלטון ("הארי פוטר") שהפחיד את כל הדרך לפרס "הרשע הטוב ביותר".

בתחום האופנה לא נרשמו חידושים והמצאות א-לה גאגא, ומלבד המרפסת המתפרצת של ניקי מינאז' לא נראו אאוטפיט'ס ששרפו לנו את הקרניות.

לא צריך ריאליטי בשביל להצליח, ספרי את זה לנעמה קסרי. ריס (צילום: Gettyimages)

צריכה להתבייש! בלייק (צילום: Gettyimages)

זכו ברוב הפרסים. כוכבי דימדומים (צילום: Gettyimages)

יופי, עכשיו על השפתיים. פטינסון מדביק אחת ללאוטנר (צילום: Gettyimages)

תפסו מחסה, זה עומד להתפוצץ! מינאג' (צילום: Gettyimages)

הלסת שלנו כבר נפלה ושלכם? ביבר (צילום: Gettyimages)