צ'ארלי שין קיבל הצעה מאיזה אתר אינטרנט להיות מלך השוגר דדיז העולמי תמורת 3 מיליון דולר ומגורים בקנדה. עומר ברק לא מרוצה מהדיל. בכלל לא מרוצה

המלך הוא עירום. וסוטה. שין (צילום: Gettyimages)

(עומר ברק)

יש בדיחות, מה לעשות, שממש כותבות את עצמן. אני מתכוון, כמובן, לקנדה. כשמגיעים לצ'ארלי שין, אני כבר לא בטוח שמישהו ממש צוחק.

אז צ'ארלי שין יהיה המלך של אבות הסוכר, הלא הם השוגר דדיז. עבור התענוג לפרסם אתר שמציע לבנות מפונקות שוגר דדיז יקבל שין שלושה מיליון דולר וגם, נו, יצטרך לעבור לקנדה. פייר? רק על זה הייתי מבקש כפול. כאילו, יש סיבה שאיש מעולם לא תבע את המשפט "לראות את טורונטו ולמות". וזה לא בגלל שאיש לא ביקש למות בעבר, כן?

אז צ'ארלי שין הוא מלך השוגר דדיז, אה? לא, כי אם אני לא טועה מה שיש לנו כאן זה בחור מתבגר שמקבל יותר מדי כסף עבור האופציה להראות את פרצופו היפה בסיטואציה שהוא לא רוצה להיות בה ובמדינה שהוא לא רוצה להיות בה. בנוסף, הוא לא יכול לעבוד עבור אף אחד אחר. עכשיו, תקנו אותי אם אני טועה, אבל זה לא תיאור מדוייק של הבחורות שאבות הסוכר אוכלים לארוחת בוקר או קונים במשקל לפני ארוחת הערב?

במחי פרסומת אחת (טוב, וכמה סרטונים מביכים מאוד) הפך צ'ארלי שין מג'נטלמן משעשע ומכובד לנערת קולג' מתבגרת, שיכורה רוב הזמן שעושה שטויות ואחר כך גם מעלה אותן ליו-טיוב או לטוויטר. למעשה, כל מה שנשאר מהשחקן הכה מוצלח הזה (אה, ואגב, אשטון קוצ'ר, הרי מסר בשבילך, אם אתה חושב שתצליח להיכנס לנעליו של שין: פחחחח) זו 'נערת שעשועים' הוללת.

אז כן, לפחות על פי הפרסומת, צ'ארלי שין הוא מלך השוגר דדיז. לא יעבור הרבה זמן - למעשה, הרשו לי להיות הראשון - עד שמישהו יצעק שלא רק שהמלך הוא עירום, גם שילמו לו הרבה מאוד כסף כדי להתפשט.