לג'ניפר אניסטון יש חבר חדש. קארין ארד התרגשה עד דמעות והחליטה לפנק אותנו בפוסט אורח

"נטושה, פתטית וזקנה טרם זמנה". אניסטון (צילום: Gettyimages)

(קארין ארד)

ג'ניפר אניסטון היא אחת הכוכבות ההוליוודיות שעברו את הנפילה הכי קשה בזמן הכי קצר. מזוהרת המבלה עם בראד פיט, הפכה לזנוחה, נטושה, פתטית וזקנה טרם זמנה, המושווית חדשות לבקרים לאנג'לינה ג'ולי.

אני מנסה לדמיין אותה אומרת לעצמה "הוא יחזור על ארבע", "בעצם אני נפרדתי ממנו", או את המשפט האהוב עלינו בזמני עקה: "אה, היא בכלל לא נראית כל כך טוב במציאות. הזונה!" על אנג'לינה ההורסת, שמאמצת ילד ביש מזל בערך אחת לחודש.

ללא ספק זו היתה הפרידה המשפילה ביותר של העשור. כאילו, היא הוחלפה במודל מבוגר ממנה, ראבק, כמה אכזריות.

בנוסף לכל, מאז הפרידה שלה מהזמר ג'ון מאייר ב 2009, כל מה שאנחנו שומעים עליה זה שהיא עושה דיאטות מקרוביוטיות. גם עלובה, גם נטושה וגם שמנה.

אפילו לי היה יותר סקס מאז 2009, ועוד עם סטורן בבית האהבה ומרקורי בנסיגה.

לא יודעת איך, אבל בסופו של דבר היא התאוששה.

סוף סוף הגיע ג'סטין ת'רו ("זולנדר", "מולהולנד דרייב" ו"מחלקת גנים ונוף"), ולפי מדור הרכילות של X17, השניים שהיו מיודדים בעבר החליטו להחליף סטטוס זוגי ונכון להיום הם כבר יוצאים ביחד. "שניהם זהירים ולוקחים דברים מאד לאט" הוסיף המקור. הזוג הטרי נצפה יחדיו בזמן שטחנו ארוחת ערב רומנטית (איך מקרוביוטית יכול להיות רומנטי-אני רוצה לדעת) באיזו מסעדה יוקרתית בלוס אנג'לס. בסוף הארוחה נהג הסיע אותם מן החניון התת קרקעי היישר לאחוזתה של אניסטון בבוורלי הילס.

אני לא יודעת אם הימצאו של גבר חדש באמת מעיד על התאוששות. ואני אסביר- אמנם ג'סטין הוא די נאה, אבל יש מצב שההשוואה הבלתי נמנעת בינו לבין זה שזרק אותה כל כך תדכא את ג'ן החמודה, שבקרוב היא תחבור למדונה אצל הרב ברג, עם חיוך מואר וסרט אדום על היד.

אני מאוד מקווה שזה לא יקרה, כי אני לא יודעת כמה נמוך היא עוד יכולה לרדת. אני מתחילה לחשוב שהיא לא היתה צריכה להיפרד מרוס בגלל השטות ההיא.

אחרי הכל הם באמת היו בהפסקה.

מידידים לבניזוג. ג'סטין ת'רו (צילום: Gettyimages)