עכשיו זה רשמי: אלון אבוטבול לוהק לסרט השלישי בסדרת סרטי באטמן-"The Dark Knight Rises", שם הוא עתיד לקבל תפקיד של ממש, עם שורות והכל

מטורפים עליו, כמדען. אבוטבול רותח (צילום: נועם יוסף ל"פנאי פלוס")

(רעות מתתיהו)

בזמן שנחשול יחסי ציבור שוטף את הארץ על כל שורה של ישראלי בסרט הוליוודי, אלון אבוטבול כובש את הוליווד ואט, בזהירות ובעיקר בשקט.

לאחר שהעביר את חיו ללוס אנג'לס וכעבור מספר תפקידי אורח בסדרות מוצלחות כמו "קאסל", "פרינג'","המנטליסט" ו"NCIS", אבוטבול עושה את הצעד הבא אל עבר הצלחה הוליוודית של ממש וזוכה לתפקיד גדול.

לפי הבלוג של שיר ביליה, בת זוגו של אבוטבול, השחקן הישראלי לוהק לשחק בסרט החדש בסדרת "באטמן". או כמו שהיא כתבה את זה: "השעה היתה אחת עשרה וחצי בלילה. אחרי שהאלון סיפר שקיבל תפקיד בבאטמן החדש".

עוד אחד שהחליט לדווח על התפקיד של אבוטבול היה הבמאי דורון צברי ("מחוברים") שצייץ בחשבון הטוויטר שלו: "אה, שכחתי לעדכן שאלון אבוטבול לוהק לבטמן החדש בתפקיד אחד מהרעים. כבוד לאלוניקו" כבוד בהחלט.

מקורבים לשחקן אישרו את הדיווחים באופן רשמי וסיפרו שלמרות שהיקף התפקיד עדיין אינו ידוע, אבוטבול עתיד לגלם את דמותו של מדען מטורף ומרושע במיוחד, לצידם של אן הת'אווי, מורגן פרימן, גארי אולדמן ואחרים.

צילומי הסרט החלו בשבוע שעבר והוא אמור לעלות לאקרנים ביולי 2012.