קמצנים, נמאסתם! ג'וליה וטום שומרים את הדברים הטובים לעצמם (צילום: Gettyimages)

מערכת XO

האמריקאים כבר הבינו את הקונספט, חוץ משליחה אובססיבית של טופסי לוטו, הם מזמינים מקום באולפן של אופרה ווינפרי ויודעים שמשם בטוח לא יוצאים בידיים ריקות.

לפני כמה שנים הדהימה הווינפרי את העולם כאשר שלחה את כל הקהל הענק שלה בחזרה לביתם כשהם רכובים בג'יפים דנדשים ומאז כולם יודעים שהאולפן שלה הוא הימור בטוח. במיוחד בשבוע "הדברים האהובים עלי".

בתכנית המיוחדת מגיעים כוכבי קולנוע ומעניקים לקהל חלק מהדברים שהם הכי אוהבים: בתחילת נובמבר אופרה דיווחה שהיא הכי אוהבת טיולים לחו"ל בספינה, אז היא העניקה לקהל שלה נופש בקרוז מסביב לעולם.

כאילו כל זה לא מספיק, כמה ימים אחרי הגיע לאולפןג'ון טרבולטה וסיפר שהדבר שהוא הכי אוהב לטוס עם המשפחה שלו לחופשות במטוס הפרטי שלו, אז הקהל התבקש להעמיס את עצמו על המטוס של טרבולטה וכולם יחדיו טסו לחופשה בת שבוע באוסטרליה.

אז אתם רק יכולים לדמיין איזו התרגשות אחזה בקהל של ווינפרי כאשר דווח כי הוא מגיע לתכנית "הדברים האהובים עלי" בהשתתפות הכוכבים הכי עשירים בהוליווד, ג'וליה רוברטס וטום הנקס שבאו לקדם את סרטם החדש "לארי קראון".

לצערם הרב של דרי האולפן, ג'וליה פתחה את דבריה במשפט המבאס: "אף אחד לא יסע הביתה היום ברכב חדש, או יטוס לאנשהו". הקהל סירב לאבד תקווה, עד שהשחקנית (אשר לפי דיווחים שווה 140 מיליון דולר!) חשפה את המתנות שלה לקהל: צעיפים, ערכת איפור, שמפו, עשבי בישול ודי.וי.די של אימוני כושר. הכי הכל בדולר שיק.

הנקס חייך בערמומויות והכניס לאולפן קופסא אחת אשר מבחינת הקהל יכולה היתה להכיל כרטיסים לחללית/מפתחות לוילה או סתם טיול מסביב לעולם. כולם עצרו את נשימתם בתקווה ואז הנקס פתח את הקופסה וגילה שבתוכה מסתתרת למרבה הצער "רק" מכונת אספרסו אחת קטנה.

הקהל התאכזב, הבלוגים הכפישו ואתרי הרכילות הכתירו את שני השחקנים בתור האנשים הכי קמצנים בהוליווד. בצדק.