(מערכת XO)

הנשיות אמנם עושה צעדי ענק לעבר השפע וההנאה ממזון, עיין ערך אסתי גינזבורג, אבל הגברברות, מתברר, תמיד היתה שם. הם אמנם לא שרועים פרושי אברים ומפתים על גבי כורסאות קטיפה, אבל לגברים גדולים, בריאים, עם נוכחות ונפח, תמיד היה שיק משלהם, וגם קהל בקרב המין הנשי. אז כדי לאזן את התמונה, וגם על רקע חג הזלילה שבועות וכל הקלוריות שהביא איתו, קבלו את מצעד השמנמנים שאנחנו אוהבים במיוחד.

(צילום: רועי חביב)

שלומי סרנגה

הסרנגה השווה התפרסם בין היתר כאיש שעשה את המעבר החלק ביותר מחזה שעיר לפרסומת להסרת שיער בלייזר. מאז הוא פיתח היטב את שריר הסרעפת, מה שרק שיפר את המנעד הקולי שלו. היום האיש שהמטבח היווני עושה לו את זה, מקפיד על תזונה בריאה וצמחונית, וגם מפזר לכל עבר את שמחת החיים הבריאה שלו. יאסו, סרנגה.

(צילום: gettyimages)

ראסל קרואו

הבחור הניו-זילנדי שקנה את הוליווד בקסם הנונשלאנטי שלו, שחרר את הרסן איפה שהוא בין "נפלאות התבונה" ו"גלדיאטור", והוא אפילו לא השמין בשביל תפקיד, אלא השמין סתם, ולכן הוא גם לא ממש טורח להיפטר מהחברים החדשים שלו, אלא קושר איתם ידידות אמת. בכל מקרה, אם ראיתם אותו באיזה סרט לאחרונה (ואם לא, בקרוב תוכלו לצפות בו עם הכוכבת העולה, מורן אטיאס), אתם ודאי יודעים שלא משנה כמה קילוגרמים האיש הזה יעטה על עצמו, הם לעולם לא יסתירו את הכריזמה המהפנטת שלו. אוהבים אותך, ראסל. חברים שלך הם גם חברים שלנו.

(צילום: רועי חביב)

צביקה הדר

אוי, צביקה צביקה. יש לא מעט נשים שמוכנות להישבע שהקסם הדובוני שלו עושה להן נעים בכל הגוף. מעין גבריות בטוחה, נינוחה ומחבקת. אחרי שנים שהוא חיבק את כולם ב"כוכב נולד" קיבלנו אותו סוף סוף גם בתפקיד דרמטי ב"בלו נטלי" (yes). כדי לקבע עוד קצת בתודעה את החיבור בין האיש למזון, הדר גם הפך לפרזנטור של רשת סופרים ארצית, וכמו שאתם יכולים לראות בתמונה, כשזה מגיע לאוכל הדר מקפיד עד הפרט האחרון ממש, ואת המזון שלו הוא רוכש רק בסופר שקרוי על שמו! כבוד.

(צילום: Gettyimages)

וונטרות' מילר

כשהוא נמלט הוא היה הכי קומפקטי ומוצק, בכל זאת הוא היה צריך לקרוא טוב טוב את הקעקוע כדי למצוא את הדרך החוצה מהכלא שלו. אבל אחרי שהשתחרר סופית על התנהגות טובה ופוטוגנית, מילר הבין שבחוץ מחכים לו מיני מזונות מפתים הרבה יותר מהאוכל של המטבח בכלא. הוא לא התעצל, בדק בדיוק את כל מה שהוא הפסיד, והתוצאה לפניכם: הגרסה הצ'אבית, הכרסתנית משהו, אבל המחוייכת של מייקל סקופילד.

(צילום: רפי דלויה)

דביר בנדק

בניגוד לקודמיו, בנדק מעולם לא האמין בתנודות השוק. הוא הגיע אלינו כרסתן, ונשאר כרסתן, וככה הוא טיפס פחות או יותר אל צמרת עולם הבידור הישראלי, משם הוא משקיף אלינו ומוריד הוראות לפקודים שלו במשרד. בנדק מעניק לסקס אפיל נופך אבהי, והכישרון שלו בהחלט מעלה את המניות. תוסיפו לזה את אחד הקולות היותר מעוררים, ותבינו למה לא מעט נשים סבורות שבנדק הוא הגבר האולטימטיבי. לאן אמרת שאתה רוצה שנעבור?