בגיל 27 סיון קליין כבר קיבלה טעימה נאה מתעשיית הבידור. כשהיתה בת 18 וחצי היא הוכתרה למלכת היופי של ישראל ופצחה בקריירת דוגמנות. מאוחר יותר הצטרפה לצוות כתבי השטח של מגזין הבידור "Y בעשר", משם ערקה למתחרים, להלן "ערב טוב עם גיא פינס", ועכשיו היא סגרה שם שנה שלישית של ראיונות ודיווחים מהשטח. בתוך כל זה היא גם שידרה תוכנית שבועית ברדיו ירושלים על טלוויזיה ובילויים. מצד שני, היא לא מזניחה את ה"דוּג" שב"דוּגמגישה", וממשיכה לנדב את ממדי הגוף הזערוריים שלה לחברות אופנה, ביניהן למותג האופנה "קסידי בוטיק" מבית דן קסידי, עבורו היא משמשת כפרזנטורית.

בנוסף, קליין היא הבחורה של אייל גולן. כלומר, היא נערת הגרין רום בריאליטי שלו, "אייל גולן קורא לך", בערוץ 24. וכשאייל גולן קורא, את באה. קליין, מגישה פעילה בערוץ מאז עבר לידיה של קשת לפני שנה וחצי, הטמיעה את התפקיד כמתבקש. בהתחלה היא לא כל כך שחתה בחומר ("מישהי שרה את 'אינתי עומרי' של אום כולתום. ראיתי את זה בליין־אפ, וכשהיא יצאה שאלתי אותה 'מי זה העוֹמרי הזה?' אני בכלל חשבתי שזה שיר של מיכה שטרית"), אבל עכשיו היא גרופית של מוזיקה מזרחית.

"אייל גולן קורא לך", למקרה שהיגרתם הרחק מכאן בחודשיים האחרונים, היא התוכנית הריאליטי שבמהלכה בוחנים גולן וצוות השופטים שלו בנות שישירו לפניהן בז'אנר המזרחי. הבנות צולחות - או לא - שלבי תחרות שונים. המנצחת המאושרת תזכה לאלבום מיוחד שיפיק עבורה גולן, בשילוב צוות המוחות המצליח שלו, שכולל את המנהל האמנותי, עדי ליאון ואת יוסי גיספן, התמלילן זוכה פרס אקו"ם, שניהם שופטים בתוכנית. על ספת השיפוט מתרווח גם ירון אילן, ומדי פעם מגיע גם זמר אורח.

רגע לפני הגמר הגדול, שיתקיים ב־17 באפריל, סיון קליין מדברת על אלירז שדה, טוקבקים ומוזיקה מזרחית.

"אייל גולן קורא לך"

"חברים שלי כל הזמן צוחקים עליי, 'פתחת את החלון, פיצי? אייל גולן קורא לך? אבל אני חושבת שזאת תוכנית טובה. היא מהודקת, הכל מתקתק. אני רואה אותה כל יום מהגרין רום ומאוד אוהבת אותה".

מוזיקה מזרחית

"זאת מוזיקה שכותבים לפאן. אף אחד שם לא יושב וכותב שירה ואף אחד שם לא מלחין את אלתרמן או ביאליק. זה פאן. אני, כשאני יושבת בבר, רוצה מוזיקה מקפיצה וכיפית. וזה מה שזה. זה כמו שתסתכלי על הספרייה שלי ותגידי שאני לא קוראת ספרים כי אני לא קוראת את יהודה עמיחי. אני קוראת הרבה רבי מכר להמונים, כי זה מה שאני הכי נהנית ממנו. ואני כל שבועיים הולכת וקונה ספרים. גם יוסי (גיספן – ס.ש) אומר, 'אני לא רוצה שילמדו אותי אחר כך, אני כותב כי אני נהנה לכתוב', והבנאדם מוכשר. אפשר לזלזל בזה עד מחר, אבל כל אחד יכול לכתוב שיר? תנסי!".

זה פאן. "אייל גולן קורא לך" (צילום: יוסי צבקר)
זה פאן. "אייל גולן קורא לך" (צילום: יוסי צבקר)

פרשת יהורם גאון

"אלה אמירות שלא צריכות להיאמר, זה ברור, אבל אני לא חושבת שמישהו שם התבאס. אני חושבת שיהורם גאון זה איש שאייל מאוד רצה שיבוא להתארח בתוכנית. סך הכל היו הרבה אמנים, היתה ריקי גל ודודו אהרון ורוחמה רז ואיציק קלה, ואייל מאוד אוהב אותו. לפחות לפי מה ששמעתי הוא מאוד רצה שהוא יבוא".

דוּגמגישה

"אני מראיינת כבר הרבה זמן. זה מתיש באיזשהו שלב, אבל עדיין יש רגעים שזה כיף. נורא תלוי את מי מראיינים. את יעל אבקסיס ועדי אשכנזי למשל, שראיינו לאחרונה אצל פינס, היה ממש כיף. חוץ מזה, בסופו של דבר אני עובדת. אז גם אם יש ימים שלא כל כך בא לי, אני חייבת להתפרנס, להחזיק את עצמי. זאת העבודה שלי, ואני מאוד בת מזל שזאת העבודה שלי. יש גבול לרמת הפינוק. אנשים ממלצרים בגילי, אז עכשיו להגיד שיט, אני צריכה ללכת לראיין אנשים?".

טוקבקים

"טוקבקים זה דבר מאוד בעייתי. זה טוב כשזה מחמיא, ומאוד לא צריך לשים לב אליהם כשזה רע. להגיד לך שאני לא קוראת טוקבקים? אני קוראת. אבל אני גם בודקת את הלך הרוח. אם זה מפרגן, אני קוראת. אם זה לא, אני לא נכנסת. זה תחום שכולם מרשים לעצמם להגיד לך הכל. את חכמה, טיפשה, מכוערת, יפה. כמה אפשר? זה מייצר חוסר ביטחון. לכל בנאדם יש ארבע דעות מינימום. גם ככה יש כל כך הרבה אנשים מסביבי שאומרים לי מה הם חושבים עליי ועל העבודה שלי. כמה אפשר לספוג?".

האח הגדול

"ביקרתי בסט, הכי גרופית, הצטלמתי בחדר של 'האח הגדול', ואני מסתכלת עליהם מבחוץ ותכל'ס, זה אולפן. הם גרים באולפן. אני מעבירה שלוש שעות בשידור חי, ארבעה ימים בשבוע, אבל הם חיים שם. אני לא הייתי שורדת. זה הכי ניסוי בבני אדם. תכניסי אנשים ל־200 יום, הם ירצחו זה את זה בסוף. זה כמו בכלא".

אלירז שדה

"היה בינינו חיבור טוב, מאוד נהניתי להנחות איתו, הוא פרטנר מדהים, הוא שנון, הוא מצחיק, הוא כיפי. הוא כריזמטי מאוד. הוא אחד הפרטנרים שהיו לי אם לא ה־. כמנחֶה, אני מתכוונת. לא יודעת... כאילו... מבחינתי זה... היתה תקופה ש... באיזה שלב... זה מדהים שאני מגמגמת. ממש 'נאום הייתי מספרת לך הכל, בכיף, אני הכי כזאת, אבל יש עוד צד. אז אני יכולה להגיד לך מבחינתי שאני מאוד אוהבת אותו, הוא היה בנאדם מאוד מאוד קרוב אליי, ובאמת עשו מזה יותר ממה שזה, אני לא חושבת שאפשר אפילו לקרוא לזה רומן. זה משהו שנבע מחברות מאוד קרובה ומזה זה התחיל, מבחינתי לפחות, ואני יכולה לדבר בשמי. אנחנו כבר לא בקשר מאז שהפסקנו לעבוד ביחד. הוא היה הבנאדם הכי קרוב אליי תקופה ארוכה. וכשגמרנו לעבוד יחד זה התאדה כזה".

אהבה

"תני לי להיות האשה הקטנה, בכיף, אני מתה על זה. אבל אני חיה באגדות. אני רואה הכל באור רומנטי, חיה בסרט של נסיכים ואהבת אמת ואני יודעת שזה לא קיים, אבל אני חולמת על מצב של הכל למען האהבה כזה. שכל כך יסחף אותי, שאוותר על דברים מעצמי בשביל האהבה הזאת".

זוגיות

"כרגע אני לבד. אני לא יוצאת עם מישהו ואין לי מחזרים. יש גברים שמביעים בי עניין, אבל אני לא מביעה בהם עניין חזרה, אז מה זה עוזר? אני מביעה עניין במישהו לעיתים רחוקות. מצד שני, יש לי נטייה ללכת עם מישהו שרוצה אותי, פשוט כי הוא רוצה אותי. אני קצת נגררת. אני משתדלת להתנקות מזה עכשיו ולמצוא מישהו שאני באמת רוצה, אבל כזה עוד לא מצאתי. וזה מבאס".

צילום: גורן ליובונציץ סגנון: קרן נפתלי איפור: אביבית מוגרבי שיער: אלרן איפרגן ביגוד: דיזל, דה בראנצ', M&H, דלתא, זארה