לא קל להיות שייה לה בוף בימים האחרונים. קודם כל, כי מאוד קשה לנשום כשיש לך שקית נייר חומה שכתוב עליה "אני לא מפורסם" על הראש, ודבר שני, כי כשכתבו את המשפט "צרות באות בצרורות" כנראה חשבו על לה בוף.

>> לעוד כתבות בערוץ אנשים, לחצו כאן

מה לא עובר על המסכן הזה בחודשים האחרונים. או, יותר נכון, מה הוא לא מעביר את עצמו, המסכן הזה, בחודשים האחרונים. הוא הספיק להיזרק ממחזמר שהיה אמור לככב בו בברודוויי, שהתקשורת תגלה שההתנצלות שלו לשחקנים האחרים הייתה מועתקת, אחר כך שיתברר שאת רוב הסרט הקצר והמדובר שלו הוא העתיק מקומיקס שנכתב על ידי אמן בשם דניאל קלאוס, ולנסח התנצלות פומבית שהייתה, ניחשתם נכון, מועתקת גם היא.

אחר כך הוא הספיק לפרוש – לעיני 85,000 עוקביו בטוויטר – מהחיים הציבוריים בהודעה פומבית וקצרצרה, והפרישה הזו עובדת לו יופי, כנראה, כי מאז לא עוברות כמה שעות בלי שאנחנו שומעים עליו.

תקרית הנייר החום היא ללא ספק התקרית הרצינית האחרונה שלו (רק השבוע ג'יידן סמית', בנו של וויל, פנה אל לה בוף באופן ציבורי ואמר לו: "אם אתה צריך עוד מישהו לא שפוי לדבר איתו, אני כאן"), אבל דבר אחד ברור: הקריירה של שייה לה בוף נגמרה.

או זה לפחות מה שאתם חושבים.

למרות שממהרים להספיד את לה בוף, הקריירה שלו, חייו (אחד מאתרי הרכילות דיווח שבעקבות כל הפאדיחות הפומביות שלו חברתו התמוטטה אף היא) או כל דבר אחר שקשור אליו, הרשו לנו להמר: שייה לה בוף עוד יחזור. בגדול. בענק.

למה? כי למרות הזכרון הקצר של אנשים, זהו שלב כמעט אבולוציוני בחייו של כל שחקן גדול. הנה כמה שחקנים הוליוודיים מהשורה הראשונה שהתמוטטו, קרסו והקריירה שלהם הוספדה – וחזרו כדי לספר על זה ולהיות אלו שצוחקים אחרונים.

דמי לובאטו

יש כמה דברים לא נעימים שגילינו על דמי לובאטו בשנים האחרונות, אבל הנה דבר אחד שכדאי לזכור לגביה: הבחורה יודעת ללכת מכות. למעשה, רק לפני שלוש שנים העולם קיבל תזכורת כואבת לעניין כשלובאטו - האקסית של ג'ו ג'ונאס, להזכירכם - פגשה את החברה החדשה שלו דאז, אשלי גרין. היא בירכה אותה לשלום, שאלה אותה לשלומה ואז, ככה בשביל הגיוון, ירתה עליה משהו כמו מאתיים אלף קללות ולקינוח, חבטה באחת הרקדניות שלה "סתם ככה כי התחשק לי", לדבריה. כי שפיות זה אנחנו.

נדרש מאבטח (ופול ג'ונאס, אבא של האחים ג'ונאס) כדי להפריד בין השתיים, שבסופה של התגרה צרח ג'ונאס על לובאטו: "זהו, דמי, את הולכת הביתה! מסע ההופעות שלך מבוטל! את חייבת עזרה!".

ולמרבה הפלא, היא הקשיבה לו.

לובאטו התחילה בתור נסיכת דיסני קלאסית, אבל חיש קל הסיפור הדרדר לתהומות קשים למדי. מכות, תביעות, קוקאין, אנורקסיה, בולמיה ודכאון עמוק היו רק חלק מהבעיות של לובאטו בשנים ההן, והמצב שלה היה נראה אבוד הרבה יותר מאשר של הבחור שמסתובב עם שקית נייר חומה על הראש.

למזלה ולמזלנו, אחרי תקרית המכות בפרו היא סימסה לאמא שלה שתי מילים: "אני מצטערת", ואשפזה את עצמה במכון גמילה. יש לציין שלובאטו טיפלה בעצמה ברצינות ראויה להערכה וחזרה למרכז הבמה - וחשוב יותר, למרכז הקונצנזוס האמריקאי - כזמרת מוצלחת ביותר ומנטורית פופולרית ב"אקס פקטור" האמריקאי. היום היא נקייה מסמים, מדכאונות, וחשוב יותר מהכל: נקייה גם מהאחים ג'ונאס.

ואם זה לא גורם לכם לשחרר אנחת רווחה, אנחנו לא יודעים מה כן.

על התקופה הפרועה שלה היא בעיקר מתבדחת בראיונות ולא חוששת לספר שום דבר. היא עדיין נמצאת תחת השגחה צמודה של מרכז הגמילה ונפגשת מדי כמה ימים עם פסיכולוג או יועץ מטעמו, אבל בינינו, היה יכול להיות הרבה יותר גרוע.

רוברט דאוני ג'וניור

השנה היא 1996, אפריל, יום קייצי ונעים למדי, ורוברט דאוני ג'וניור יצא עם האוטו לעוד נסיעה שגרתית כשהוא שיכור לחלוטין, מסומם, נוסע במהירות של 190 קמ"ש וגם, כפי שהגדירו זאת השוטרים בעצמם, "זורק עכברושים דמיוניים שלטענתו הסתובבו באוטו החוצה מהחלון". וואלה.

למרות שנחשב אז לכוכב צעיר ומבטיח, בעיות האלכוהול והסמים שלו היו ידועות ללא מעט אנשים, והיה ברור שזה רק עניין של זמן עד שייתפס. אלו היו תחילתן של חמש שנים איומות לדאוני ג'וניור, שכמו הסביר לשופט בדיון ב-1999, "זה כאילו שיש לי אקדח כל הזמן בתוך הפה, ואני לא יכול להוציא אותו כי אני אוהב את טעם המתכת על הלשון שלי".

סיפורו של דאוני ג'וניור קורע לב. לטענתו, הוא מכור לסמים מאז גיל 8, כשאביו, שהיה מכור לסמים אף הוא, נתן לו אותם. ב-1997, אחרי שפרץ לבית של שכן ונרדם על המיטה שלו, פספס את אחד הדיונים בענייניו בבית המשפט, ונשלח לארבעה חודשים בכלא. ב-1999 פספס בדיקת סמים שנשלח לעשות, והשופט החמיר איתו וקבע: שלוש שנים בכלא.

אחרי כמעט שנה מאחורי הסורגים הוא שוחרר, די במפתיע, יש לציין, ודבר אחד היה ברור: הוא לעולם לא ימצא עוד עבודה.

ברור.

זה לקח בדיוק שבוע עד שהוא הצטרף לצוות השחקנים של אלי מקביל בהופעת משחק באמת יוצאת דופן, שזיכתה אותו במועמדות לאמי ולגולדן גלובס . דאוני עצמו, אגב, טען פעם בראיון לעיתון שהופעתו באלי מקביל הייתה "מוערכת יתר על המידה" ואחת מהנקודות הנמוכות ביותר בקריירה שלו. לא, כי אנחנו מבינים שהכלא היה פשוט תענוג.

אחר כך הגיעו עוד כמה מעצרים, ואיך אפשר לשכוח את הפעם ההיא שבה נתפס משוטט עירום בקולבר סיטי לוס אנג'לס וזה, כנראה, היה האות שלו שמשהו בכל זאת לא בסדר איתו.

בראיון ב-2004 לאופרה ווינפרי אמר: "כשמישהו שואל את עצמו 'אני תוהה אם אני באמת צריך ללכת לגמילה', הנה התשובה: אתה הרוס, איבדת את העבודה שלך, אשתך עזבה אותך, אז כן, יכול להיות שאתה צריך לתת לזה צ'אנס. כשבנתי שאני עומד להיכנס לכלא פעם נוספת אני זוכר שחשבתי לעצמי 'אני לא יכול לעשות את זה יותר', וביקשתי עזרה. הגמילה לא הייתה קשה, אבל ההחלטה לעשות אותה כן. ואני שמח מאוד שבסוף בחרתי להיגמל". האמת? גם אנחנו

אלק בולדווין

ילדים, אתם בוודאי יודעים, יכולים להיות עסק די מרתיח לפעמים. ברגעים קשים של עצבים אתם עלולים להעמיד אותם בפינה, לשלוח אותם לחדר, לבטל להם את דמי הכיס או, אם אתם אלק בולדווין, להתקשר אליהם ולהשאיר להם את ההודעה: "לא אכפת לי אם בת בת 12, או 11, או ילדה או שאמא שלך היא חתיכת קוץ בתחת שלא אכפת לה ממך בכלל. את חצופה וחזירה חסרת התחשבות".

קלאסי.

הקלטת הופצה (מעניין על ידי מי) והגיעה לאתר TMZ (ההקלטה המלאה כאן למטה) ובולדווין זכה למטחי ביקורות קשות מנשוא. כאילו, אתם יודעים, מילא להיתפס ערום ונוסע במהירות 190 קמ"ש כמו דאוני ג'וניור, אבל לצעוק ככה על הילד שלך? "מהאקט הזה", כתבו בוניטי פייר, "אלק בולדווין כבר לא יחזור. זו הייתה שירת הברבור שלו".

וואלה.

מה אתם אומרים.

את ההמשך אתם כבר מכירים. 30 רוק, שבעונתה הראשונה הייתה בסכנת ביטול בעקבות התחרות מול "סטודיו 60" והעובדה שאף אחד לא הבין את ההומור המשונה שלה, הפכה לקאלט, וג'ק דונגי, הדמות שאותה שיחק בולדווין, הפכה לסימן ההיכר שלו. רק שנה אחרי התקרית שאיימה לגמור לו את הקריירה הוא זכה באמי ובגולדן גלובס, על התפקיד בסדרה, וב-2010 נבחר להנחות את האוסקר יחד עם סטיב מרטין.

אנחנו מקווים שהיום לפחות הוא מסמס לבת שלו, או לכל הפחות לא משאיר לה הודעות בתא הקולי. לא מספיק שזה מעצבן גם ככה, לאף ילדה לא ממש מתחשק לשמוע מאבא שלה שהיא חזירה חסרת התחשבות.

מל גיבסון

מל גיבסון למד על בשרו את מה שכל מי שנמצא בישראל יותר מיום וחצי כבר שכח: לא כדאי שתתעסק עם יהודים. בעיקר לא כשאתה עובד בהוליווד.

ב-28 ביולי 2006, בתקרית שמהדהדת היטב עד היום, נעצר גיבסון על ידי שוטרים בחשד שנהג תחת השפעת אלכוהול. בתחילה הוא ניסה את הגישה הידועה בעולם כ"תחינתה של הבחורה הבלונדינית" כשעשה עיני פודל לשוטרים, כשכש בזנב ואמר "אני גמור. החיים שלי גמורים. רובין הולכת לעזוב אותי". כשזה לא עבד והשוטרים לא הרשו לו להמשיך בדרכו הביתה, עבר לדרך עדינה הרבה יותר כשצעק על השוטרים "יהודים מזדיינים. היהודים אחראים לכל המלחמות בעולם. אתה יהודי?".

השוטרים דווקא לא היו יהודים, אבל מה אתם יודעים, יש מספיק כאלו שכן. גיבסון התנצל והתנצל בכל מקום אפשרי, אבל הנה עובדה מעניינת: מ-2005 עד 2010 הוא לא כיכב אפילו בסרט אחד. עונש? צירוף מקרים שבו כל העולם גילה שלגיבסון יש שלוש הבעות פנים בדיוק ואת כולן הוא בזבז ב-17 הדקות הראשונות של "מה נשים רוצות"? אולי כל התשובות נכונות גם יחד.

הגלגל התהפך עוד באותה שנה, כשבמשפט שהתקיים גיבסון נשלח על ידי בית המשפט לגמילה מאלכוהול חמש פעמים בשבוע, ובניגוד מוחלט לרוב כוכבי הוליווד הוא אשכרה עשה את זה. למעשה, בשנת 2007, בשימוע שהתקיים לו על מנת לבדוק היכן הוא עומד עם התכונית, הסתבר שגיבסון לקח את העניין ברצינות תהומית ועשה יותר מהנדרש. הוליווד - כולל כל היהודים ששולטים בה - היו בהלם והחליטו לשנות כלפיו גישה.

למרות ההנחות שהתקרית הזו גמרה לו את הקריירה הוא שיחק מאז בכמה וכמה סרטים, וממש כרגע מצלם שני סרטים כאילו אנחנו עדיין ב-1986. מסתבר שגם היהודים יודעים לעשות סולחה.

בריטני ספירס

יש הטוענים - הם לא אנחנו, אבל יש - שהיומיים שבהם צילמה בריטני ספירס את הקליפ "היט מי בייבי וואן מור טיים" בהיותה נערה צעירה היו היומיים האחרונים השפויים בחייה. אבל אם אחרי כל מה שבריטני ביץ' העבירה אותנו, הסיפור של שייה לה בוף נראה כמעט מצחיק.

לא נתעכב על כל הפעמים שבהם היא התחרפנה לגמרי כי, בכל זאת, לנו יש עוד עבודה לעשות ולכם אין שלושה ימי חופש לקרוא את הכל, אבל נזכיר את הפעם ב-2007, אחרי הגירושין מקווין פדרליין (הערת המערכת: התחרפנות נוספת בפני עצמה), שכל העולם היה בטוח שאיבדנו את בריטני סופית.

על פי השמועות, שכן אין קטעי וידאו שמתעדים את העניין, בריטני נכנסה למספרה רנדומלית בקליפורניה, תפסה מכונת גילוח והתחילה לגלח את שערה ולעשות לעצמה קרחת. אחרי שהתקרחה לחלוטין (בעזרתם של הספרים, שהשלימו את העבודה) היא נכנסה לחנות קעקועים תוך כדי שהיא צורחת "נמאס לי שכולם נוגעים בי.!". כמה ימים אחר כך, אגב, היא תקפה מכונית של צלם.

עם מטריה.

למטריה ולאוטו שלום.

ואחרי כל זה, ואחרי שהצהירה שחברתה הטובה ביותר היא לינדזי לוהאן וחזרה כדי לספר על זה, היא עוד קיבלה פרס על מפעל חיים, הפכה שני אלבומים לרבי מכר, חתמה על חוזה הופעות בוגאס לשנתיים הקרובות וזכתה רק לפני חודש בפרס הזמרת האהובה בטקס הפיפל'ז צ'ויס ה-40 שנערך בלוס אנג'לס. אז תסלחו לנו אם אנחנו מסרבים להתרגש מאדם שמסתובב עם שקית נייר חומה על הראש.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________

עוד באנשים:

  • הקומיקאית עם הפה הכי גדול באמריקה