שוקלות לעבור מילוי קמטים או אפילו ניתוח? אפרת אנזל פוגשת את ד"ר מרינה לנדאו, רופאת עור, שמספרת לה כל מה שרצתה לדעת על פילינג: ההבדל בין סוגי הפילינג השונים, מתי הפילינג יכול להחליף פעולה של מילוי עור הפנים או ניתוח, מי יכולה לעבור את הפרוצדורה ובמה היא כרוכה.

SHR היא שיטה מתקדמת להסרת שיער בכל חלקי הגוף וללא כאבים. עינת מוצא, מנהלת קלינית, נובה מדיקל, מספקת את כל הפרטים על תהליך הסרת השיער, הטכנולוגיה שעומדת מאחורי השיטה, למי היא מתאימה ועל התוצאות.

בשנים האחרונות ניתוח להרמת פנים הופך לנפוץ מאוד. אפרת אנזל פוגשת את ד"ר יצחק רמון, מומחה בכירורגיה פלסטית, שמספר את כל מה צריך לדעת על הרמת פנים. ד"ר רמון מספר למי מתאים הניתוח, במה הוא כרוך ומה צפוי אחרי הניתוח.

ד"ר יוסי מילבאום, מנהל רפואי של "אמריקן לייזר" מספר על תהליך הטיפול בצלוליט – אותו מרקם גבשושי המופיע על העור במקומות מסוימים בגוף. אפרת אנזל שומעת פרטים נוספים על התהליך המשפר את אלסטיות העור והורס את תאי השומן – למי הטיפול מתאים, למי מותר לבצע את הטיפול וכל הפרטים על התהליך.

לעתים נשים בעלות חזה גדול סובלות מתופעות כמו לחץ על הכתפים והצוואר או שהן אינן מרוצות מבחינה אסתטית. אפרת אנזל פוגשת את ד"ר אריק זרצקי, מומחה לכירורגיה פלסטית ומיקרוכירורגיה, מספר על ניתוח להקטנת והרמת חזה – למי הניתוח מתאים, שלבי הניתוח ועל ההחלמה והתוצאות הסופיות.

ד"ר אירנה סנדלר, רפואה אסתטית, מספרת על עיצוב עצמות הלחיים על ידי הזרקת חומצה היאלורונית לשם קבלת מראה פנים צעיר יותר. אפרת אנזל שומעת את כל הפרטים על סוגי החומצה היאלורונית, למי מתאימה הפרוצדורה ובמה היא כרוכה.