• ריו דה ז'נרו היא עיר המשלבת בין אורבניות וקדמה לבין הרים מיוערים וחופים לבנים. פביאן סביר, מצוות מדריכי "פגסוס" ממליץ לבקר בעיר המיוחדת הזאת. המפרץ שבו שוכנת העיר מספק לה רצועת חוף ארוכה במיוחד עם חופים נפלאים (וביניהם איפנמה וקופקבנה המפורסמים). בנוסף לחופים, מומלץ לטפס ברכבל על הר הסוכר לתצפית מרהיבה, ואף לבקר ביער הטרופי טיג'וקה, השוכן בעיר עצמה. ליער מומלץ להגיע בג'יפ, וגם לטפס להר הקורקובדו, ולבקר בפסל ישו המפורסם. בנוסף, אפשר לצאת מריו בטיסה קצרה ולבקר במפלי האיגואסו, שהם תופעת טבע מרשימה ביופיה.
  • הרצל אבידור, מנכ"ל מועצת הדבש, מספר על הדבש המופק בארץ, הכולל 15 מינים שונים של דבש שמקורם בפרחים שונים. ברחבי הארץ פזורות מכוורות רבות, והרצל ממליץ לבקר בכוורות ובמרכזי נמבקרים להיכרות עם חיי הדבורים. ניתן ללמוד על ההבדלים בין סוגי הדבש, על תהליך הרדייה ומה משמעות התגבשות הדבש. באתר מועצת הדבש ניתן למצוא מידע נוסף לגבי מרכזי המבקרים השונים.
  • יניב בן עמי, מנהל מכירות Regatta, ממליץ הפעם על מעיל המורכב משני חלקים, ומתאים לתנאי מזג אוויר שונים. למקרה של קור מומלץ להשתמש במעיל המיוצר מבד הסופט-של, בד חוסם רוח, מחמם, נעים וקל משקל. אם יורד גשם ניתן ללבוש את המעיל העשוי בד אטום למים. במקרה של מזג אוויר קיצוני, ניתן לשלב בין השניים וללבוש את מעיל הגשם מעל מעיל הסופט-של, וכך לקבל הגנה כפולה, ולמעשה שלושה מעילים באחד. למעיל דגמים נוספים, עם שכבה פנימית עשויה פליז נעים או פוך עבה, או בגירסה הספורטיבית מבד סטרץ' נמתח המתאים לפעילות אקטיבית יותר.
  • האי מאוריציוס התגלה רק לפני 200 שנה, והוא מציע חופשה טרופית מושלמת. מאוריציוס הוא אי קטן באוקיינוס השקט, עם טבע פראי, צמחייה שופעת וחוף משובץ לגונות. טלי יטיב, מנכ"ל ובעלים Medraft Spirit מספרת על המקום הייחודי ותושביו, שהם תערובת תרבותית של אפריקאים, הודים ואירופאים. במהלך החופשה ניתן לבקר במקדשים הודיים, לטייל בספארי וליהנות מהעיר המערבית פורט לואי, וכמובן לעשות שנורקלים בחופי הטורקיז היפהפיים וליהנות מהאוכל הקריאולי הנהדר. החל מדצמבר יהיו טיסות ישירות מהארץ למאוריציוס, ומומלץ לבקר במקום בתקופת החורף שלנו, כששם קיץ.
  • דניאל גולדנברג מחברת "Danielka הדרכת טיולים" מספרת על טיולי מעורבות – טיול המשלב התנדבות במדינות מתפתחות. יש אפשרות לשלב במסגרת הטיול התנדבות בבתי ספר או בארגונים הומניטרים; הדבר מאפשר יצירת קשר עם האוכלוסייה המקומית ומספק חוויית נתינה.
  • בפינת "המדריך למדריך" דניאל מספרת מה היא תיקח לכל טיול ועם מה תחזור, ועל המעורבות הרגשית בטיולים.