• שוש צואלה, מצוות מדריכי "פגסוס" מספרת על רג'סטן שבהודו, אחת המדינות הכי צבעוניות ויפות בתת היבשת. העיר ג'איפור, שתוכננה מראש, עוד לפני שהוקמה, משלבת בין תעשייה למגורים, ומאפיין אותה הצבע הוורוד, כיוון שבנייניה נצבעו לכבוד ביקורו של הנסיך צ'ארלס.

  • אפשר לטייל באסיה גם דרך הים, באמצעות שייט שיוצא מסינגפור, ומאפשר לטעום מכמה וכמה מדינות באסיה, עם שהייה במלון צף. אולה וינוקורוב, מנהלת חברות השייט היוקרתיות ב"סנורמה" מספרת על השייט שעובר דרך האי החלומי קוסומוי, משם לבנגקוק (עם שהייה של יומיים), ואחר כך למרכז וייטנאם ומשם לקמבודיה והונג קונג.

  • איך בוחרים תיק לטיול? יניב בן עמי, מנהל מכירות Regatta, מזכיר שצריך לקחת בחשבון קודם כל את גודלו ואת נוחותו, ומסביר איך בודקים האם התיק נוח וחזק מספיק ומדגים איך שמים תיק בצורה נכונה.

  • גל קורן, מדריך בהימלאיה "איילה גיאוגרפית", מספר על טיול ג'יפים בהרי ההימלאיה, המשלב את הפסגות הגבוהות בעולם, מדבריות מצוקים ומפלים, ולצד הנוף תרבויות כפריות שונות. הטיול עובר בפסגות שעולות על 5000 מ' וגל מספר כיצד מתרגלים לגובה, על האוכל ההודי ועל הנופים שאי אפשר להפסיק לצלם, וממליץ לצאת לטיול של לא פחות בן שבועיים.

  • סופיה לרמן, יועצת טיולים Vietnam Airlines מספרת על טיול בצפון וייטנאם. גולת הכותרת של הטיול באיזור הוא הלונג ביי, מפרץ יפהפה של צוקים מיוערים עם חוף טורקיז מרהיב, שהוכרז על ידי אונסק"ו כאתר מורשת עולמית. ניתן להגיע למקום בשייט של חצי יום מהאנוי, אבל אם כבר מגיעים לנופים עוצרי נשימה שכאלה מומלץ לשהות במקום זמן ארוך יותר, ולהגיע למקום באמצעות הספינות הסיניות המסורתיות המשודרגות. בעיר האנוי ניתן לראות השפעה צרפתית חזקה, הן אדריכלות העיר והן על האוכל. מומלץ לבקר גם בעיר העתיקה הייחודית והמסורתית. לאיזור סאפה ניתן להגיע ברכבות לילה ולראות טרסות אורז, שווקים ססגוניים ואוכלוסיה של שבטים הרריים שונים.

  • בפינת המדריך למדריך מתארחת עדי אבולעפיה, מדריכת טיולים במזרח שאוהבת במיוחד את הודו, ומספרת על חוויותיה כמדריכה בחו"ל.