להתארח אצל משפחת זגזג בעין התכלת זה להרגיש בבית. בני הזוג הם מארחים חמים לבביים ונדיבים, ולכן רוב האורחים כאן הם אורחים חוזרים. מתחם עין התכלת בישוב הכפרי אבן מנחם שעל גבול הצפון, תחום בגדר עץ וסגור בשער ומקנה פרטיות מוחלטת. בלב המתחם בריכת שחייה גדולה ותכולה ולצידה ג׳קוזי ענק ומקורה שיכולים לבלות בו עד עשרה איש. הגן המקיף את המתחם מטופח ומרחיב לב ולאורכו פזורים נדנדות עץ ספסלים מתקני מנגל ומטבח ציבורי שבו יכולים האורחים לבשל ארוחות מלאות. כסאות מרגוע, מיטות שיזוף ושמשיות מקיפים את המתחם ולילדים יש בריכה משלהם.

בקתות העץ נעימות ולכל אחת מהן צמודה מרפסת עם רהיטי גן. הבקתה מחולקת לשני חדרים וחדר הילדים נפרד, מה שמאפשר פרטיות להורים. חדר הילדים ובו מיטת קומותיים ומיטה נוספת, מאובזר בטלוויזיה ובמכשיר DVD מומלץ להביא דיסקים מהבית. החלל הגדול בבקתה משמש גם כחדר שינה להורים וגם פינת ישיבה אם כי יש להניח שגם ילדים וגם הורים יעדיפו להיות רוב הזמן מחוץ לבקתה. בבקתה מערכת קולנוע ושמע ביתית ומסך המתכוונן לפינת הישיבה ולמיטה. המיטה רחבה ונוחה ועליה מצעים נעימים ושמיכת פוך. עוד בבקתה מטבחון מאובזר ומותר לבשל בחדרים.

מתחם עין התכלת מתאים מאוד למשפחות הן בגלל הבריכה והגינה ובעיקר בגלל הבקתות המרווחות, זוג עם שלושה ילדים יכול להתארח כאן בנוחיות. בעונה ובחגים מקבלים חמישה מזרנים נוספים למשפחות גדולות. אפשר בתשלום נוסף להזמין ארוחת בוקר כפרית. ואפשר להכין ארוחת בוקר במטבחון ואת שאר הארוחות במתקני המנגל או במטבח הציבורי. ההרגשה כאן היא של משפחה אחת גדולה, כשגולדי זגזג, מבשלת את הקוסקוס המפורסם שלה מוזמנים כל האורחים לארוחת קוסקוס על חשבון הבית. זה בנוסף לעוגה שנאפתה זה עתה בתנור, לבקבוק יין, שוקולד ומיני מתיקה. אז אם אתם מחפשים צימרים בגליל המערבי זה ה-מקום בשבילכם.

מתאים לעד 6 איש בבקתה. מתאים לשלוש משפחות שבאות לבלות חופשה ביחד. למשפחה מורחבת. לשלושה זוגות השוכרים את כל המתחם לעצמם. 0525409661.

בריכת השחייה של המתחם.

בקתת העץ היפה ולידה שולחן אוכל לארוחות BBQ.

מתקן המנגל לרשות האורחים.

חדר הילדים הנפרד מקנה פרטיות להורים.

.