לא הרבה פעמים, בוודאי בעידן הטכנולוגי הקר והמנוכר של ימינו, יוצא לנו לשמוע על זוג שנועד אחד לשנייה. אבל המקרה של סאם מקרון וג'סיקה בורזצ'לי שונה.

סאם התאהב בג'סיקה כבר בכיתה ה', והציע לה חברות. ג'סיקה הסכימה בחיוך נבון, ומאז גיל עשר השניים לא נפרדו. הם היו זוג לאורך כל התיכון, וגם כשהלכו ללמוד במדינות נפרדות בקולג' היו זוג. לכן היה זה אך טבעי - כאילו, אם היינו חיים בסרט של דיסני - שהשניים גם יתחתנו. ומה אתם יודעים, בסוף זה קרה.

אחרי חודשים אחרונים של תכנונים והכנות ביקש סאם מבן דודו, הזמר מאטי מאק, שיכתוב שיר מיוחד לאירוע. בן הדוד הסכים, והתקשר לג'סיקה באופן אישי כדי לבקש ממנה שיהיו הזוג בקליפ החדש שהוא מצלם. ג'סיקה, שלא חדשה אפילו לרגע, הסכימה מיד.

בעוד היא מתכוננת לצילומים התקשר החבר המאוהב לכל בני המשפחה והחברים ודחס אותם בחדרון המתנה קטן וצפוף במסעדה איטלקית שם רצה להציע לה נישואין. ואחרי שהצטלמו כל היום ויצרו סרטון מהמם (שכבר צבר 2.7 מיליון צפיות, אם לא אכפת לכם) הגיעו אל המסעדה, שם ריגש סאם את יושבי המקום כשכרע ברך ואמר לה "מעולם לא האמנתי בדברים כאלה, אבל בסופו של דבר, אני חושב ששנינו באמת נועדנו אחד לשני".

אווו, אנחנו יודעים.

ג'סיקה, כצפוי, הגיבה בהתרגשות עצומה, וזה גם היה האות למשפחה ולחברים לצאת מהמחבוא ולברך את הזוג המאושר על יצירת סרטון ויראלי וגם על העובדה שהם מתעתדים לבלות גם את המשך חייהם ביחד. פייר? עבור סיפורי אהבה כאלה, אנחנו מוכנים בכיף לסבול את השיר הדביק הזה.