פייר? לפעמים עושה רושם שיש בחורים שנולדו כדי לגרום לשאר בני מינם להיראות רע.

בראד פיט, נניח, הוא אחד מהם, ועושה רושם שלרשימה המאוד מצומצמת הזו אפשר לצרף גם את ליאם קופר האוסטרלי והאלמוני, שבהחלט הציב סטנדרט בלתי נתפס.

קופר, שאתר יאהו כבר העניקו לו את התואר ״הצעת הנישואין הטובה בהיסטוריה״ (אל דאגה, עוד יומיים ילך התואר למישהו חדש) החליט לעשות מגה מיקס של כל הצעות הנישואין המוצלחות שרצו ברשת, ועשה גם ליפ-סינק, גם באמצע בית קולנוע, וגם בהשתתפות כל המכרים והחברים והמשפחה. יותר מזה בהחלט אי אפשר להשקיע.

חברתו, איימי, חשבה שזה עוד דייט רגיל כשהוא לקח אותה לראות סרט. בחלקו האמצעי הוא ביקש את סליחתה ויצא לשירותים, ואז התחילה הסאגה המטורפת אותה תוכלו לראות למעלה. מככב במיוחד אבי הכלה, שבהחלט מיצב את עצמו כג׳ון גודמן האוסטרלי.

הצעת הנישואין הייתה מרגשת אף יותר (כולל הקדשה אישית מלהקת ״מג׳יק״, שמבצעת את השיר במקור. אמרנו לכם שהבחור לא חסך) והאולם כולו מחא כפיים, חרף העובדה שעצרו להם את הסרט באמצע. אנחנו לא ממש בטוחים שהיינו עוברים על זה בשתיקה.

אגב, למרות ההתלהבות התקשורתית והויראלית מההצעה (מתקרב למיליון צפיות במהירות מפחידה) סקירה מהירה של התגובות בעמוד היוטיוב של הסרטון לא נראות מעודדות מי יודע כמה. חלק כועסים שאולם הקולנוע כולו נאלץ להשתתף בחגיגה, חלק חושבים שזה מוגזם מדי וחלק, כמו שאמא שלנו הייתה אומרת, סתם מקנאים כשאנשים אחרים מצליחים לעשות משהו מוצלח.