עברו בקושי חמישה חודשים מאז שרוסלנה רודינה ילדה את בנה הבכור, יאן, בבית החולים קפלן שברחובות, ובאופן מדהים אם לא היינו יודעים את הפרט הזה, לא היינו מנחשים בחיים לפי הבטן השטוחה שהציגה לראווה באיביזה.

״לא חשבתי שאני אחזור כל כך מהר״, היא אמרה לנו בראיון מאחורי הקלעים, ״נפשית זה קשה, זה לעזוב ילד, וגם מבחינה פיזית, כי כשמצלמים בגדי ים אתה חושף בטן, ויותר יפה כשרואים קצת קוביות ולא סתם פלטה, אז צריך לעבוד קצת לפני״.

למרות שבצילומים היא עם בגדי ים זערוריים במיוחד, בין צילום לצילום היא התעטפה במעיל וצעיף עקב הקור ששרר במקום. לא שזה מנע ממנה להיות לוהטת במיוחד ולמשוך את המבטים של העוברים והשבים.

ומי בכל זאת משגיח על יאן בזמן שהיא עובדת בחו״ל? ״אני ואייל עושים החלפות״, היא מגלה. ״הוא חוזר מחו״ל, אני טסה. אני טסה, הוא חוזר. אז עכשיו אייל איתו״.

ומה באמת חושב בן הזוג המפורסם אייל גולן על סשן הצילומים הזה? ״אם יהיה משהו חשוף שלא ייראה לי אני לא אעשה אותו״, מצהירה רודינה בהחלטיות. ״זה לא קשור לבן זוג שלי. הוא סומך עלי, והוא הכי מפרגן שיש״.

רוצים עוד מרוסלנה ולראות מה קרה מאחורי הקלעים? הקליקו על הוידאו שלמעלה.

>> גם רוסלנה רודינה היא חלק מנבחרת הבנות המדהימה שהצטלמה לגיליון של מגזין בגדי הים של "בלייזר", שמחכה לכם ממש עכשיו בכל הדוכנים.