רק לפני חודש הצליח ג׳ון סימס, בחור בן 30 בסך הכל שאת גופו תקף סרטן קשה, לרגש את העולם כולו.

אחרי שגילה שהוא חולה במחלה סופנית ביקש ג׳ון רק בקשה אחת אחרונה: להתחתן עם חברתו לחיים, לינדזי.

טקס החופה (כפי שאפשר לראות בוידאו המצורף למעלה) היה צנוע, אך מרגש ביותר. ״האהבה שלי אלייך היא נצחית״, אמרה לה ג׳ון רגע לפני שאמרו איי-דו אחד לשני. ״ואם זה אומר שאצליח לבלות איתך עוד יום אחד יותר, אז כל זה היה שווה את זה״.

אלא שבסוף השבוע קיבלנו כולנו תזכורת כואבת שלמרות שלפעמים האהבה מצליחה להחזיר חתיכת מלחמה, היא לא תמיד מנצחת.

נלחם עד הרגע האחרון

מילותיו של ג׳ון בחתונתו מעבירות כעת צמרמורת. בנאום החופה שלו הבטיח ג׳ון ללינדזי שיאהב אותה לנצח, אם כי לא שיער עד כמה הנצח הזה יהיה קצר.

מיד לאחר החתונה יצא הזוג לטיול בניסיון לספוג כמה שיותר חוויות, וג׳ון אף עדכן בבלוג שניהל בחודשים האחרונים לחייו ונועד לגייס עבורו תרומות על מנת להילחם במחלה: ״החלטנו לצאת לטייל מיד אחרי החתונה. למה? אולי בגלל שאין לנו שמץ של מושג כמה זמן נשאר לי, ואני רוצה להילחם במחלה הזאת בכל רגע ורגע. זה חשוב לי״.

ואלו היו המילים האחרונות ששיגר לרשת.

חמישה ימים אחרי שיצאו לדרך ג׳ון חש ברע, והובהל להוספיס בקולורדו. שם, כשאשתו הטרייה אוחזת בידו, הלך לעולמו, רק שלושה ימים לפני שהיה אמור לחגוג את יום הולדתו ה-31.

״הדבר הכי גדול שג׳ון לקח איתו הוא את האהבה שלו״, אמרה לינדזי בראיון לרשת חדשות אמריקאית. ״לכל אחד יש את הזכות לאהוב ולהיות נאהב. ג׳ון אהב עם כל מה שהיה לו ואני אהבתי עם כל מה שהיה לי וזה מה שהפך אותנו לסיפור אהבה יוצא דופן. אני אזכור ואוקיר את התקופה הזו לנצח״.