החתן:

ג'ורג' קלוני, 53, נחשב לרווק המבוקש ביותר בהוליווד. גרוש, התחתן עם טליה באלסאם ב-1989, התגרש ב-1993.

הכלה:

אמאל אלמודין, 36, נולדה בביירות שבלבנון ומתגוררת באנגליה. נחשבת לאחת מעורכות הדין המובילות בנושא זכויות אדם בבריטניה, רווקה

1. איפה ומתי?

פתחו את היומנים ורשמו לעצמכם: למקרה שאתם לא עושים שום דבר יותר טב, הפור כנראה נפל על ה-12.9 כתאריך המיועד.

לגבי האיפה, קלוני התלבט בין שלושה מקומות אפשריים: סינסנטי, אחוזתו במקסיקו או האחוזה שלו באגם קומו, בעיירה לאליו האיטלקית. ובינינו, נדמה לנו שאם הייתם אמאל אלמודין (ואחרי שתראו את הוידאו של המקום שצירפנו למטה) גם אתם הייתם בוחרים באופציה השלישית.

הנה,כי למה שרק לנו יצאו העיניים. שלוש דקות של גן עדן באגם קומו

סתם כדי למקם אתכם, כדי שלא תטעו בדרך, נספר לכם שלאליו נמצאת 14 ק"מ מהעיר קומו ו-64 קילומטרים מהעיר מילאן. אגם קומו נמצא במרכזה, ושם שוכן ביתו האיטלקי הלא צנוע בכלל של קלוני. בבית הזה, שנקנה על ידי קלוני מלא אחרת ממשפחת היינץ בכבודה ובעצמה, יבוא הרווק הגדול של הוליווד תחת ברית הנישואין בפעם השנייה בחייו, בתקווה שזה ייגמר טוב יותר מהפעם הראשונה.

2. מה?! אמרתם קנס?! או: סידורי האבטחה לחתונה

סרטו הנפלא של קלוני, מייקל קלייטון, לימד אותנו דבר אחד: לא מנהלים מו"מ עם ג'ורג' קלוני. וזה משהו שגם עיריית לאליו למדה על בשרה בחודשים האחרונים. למעשה, לא ברור אם הם בכלל ניסו להחזיר מלחמה, אבל דבר אחד בטוח: לא כל כוכב הוליוודי מצליח להעביר שני חוקי עזר עירוניים (!) בימים שלפני החתונה שלו.

אבל ג'ורג' קלוני, כידוע, הוא הרבה מעל כוכב הוליוודי מצליח.

כך או אחרת, עיריית לאליו קבעה את שני החוקים הבאים: אדם שימצא שוחה, שוהה, שורץ או טובל באגם קומו במרחק של כמאה מטרים מאחוזתו של קלוני יקנס בסכום הבלתי סביר בעליל של 765$, קנס גבוה מאוד באיטליה, ובעצם בכל מקום.

בנוסף, שימו לב לזה, אדם שיעצור מול ביתו של קלוני ייחשב לו הדבר כעבירה פלילית (!) והוא יואשם בהפרת הסדר הציבורי. ואם חשבתם שהחוקים הללו תקפים רק לחתונה, תשכחו מזה: מדובר בחוקים שנכנסו לתוקף ב-21.6 ויסתיימו רק ב-30.9.

"זה עניין של תנועה וזה עניין של בטיחות", תירץ ראש העיירה, רוברטו פוצי, את החוקים החדשים. "זה מאוד מסוכן, ואנחנו מנסים למנוע פגיעה בחיי אדם. בנוסף, יש כאן עניין של פרטיות".

נציין רק שעל פי הדיווחים הרשמיים קלוני טרם הגיש בקשה להינשא בעיר, והחוקים, כך נראה, נעשו כמחווה של רצון טוב על מנת לשכנע אותו להתחתן דווקא שם. כל הטבלואידים הסכימו שהצעד הזה בהחלט עבד, וקלוני את אלמודין בחרו באגם קומו במאה אחוז.

3. יש סיכוי שהחתן לא יגיע?

תמיד יש סיכוי כזה, ולמרות שכמה טבלואידים מתעקשים שקלוני עומד לבטל את החתונה כל יום, הסיכוי הזה נראה לנו קלוש. למרות שהבטיח לא פעם בראיונות שהוא לעולם לא יתחתן או יתארס, הרווק הסורר בן ה-53 נראה נחוש מאוד בדעתו להתחתן, וכנראה שכל מה שצריך זה שתגיע האישה הנכונה, או, כפי שתוכלו להיווכח בסעיף 5, המשרה הפוליטית הנכונה.

אבל רגע, חזרה לרגליים הקפואות של קלוני. אתרי הרכילויות קלאסיקלייט והעיתון הינדוסטאן טיימס (אל תזלזלו, הם מעולים ברכילות אמריקאית ומשקיעים בזה הון תועפות) מצטטים בימים האחרונים מקור אלמוני, שמספר: "הוא בהחלט מאוהב באמאל, אבל יש לו מחשבות שניות אם להתחתן איתה. הוא מפחד שהנישואין שלו יכשלו שוב, והוא מפחד עד מוות לעבור שוב תהליך של גירושין. רק מלדבר על תוכניות החתונה הוא מתחיל להזיע".

אנחנו באופן אישי חושבים שמדובר בניסיון לא מוצלח במיוחד למצוא סקופ איפה שאין, אבל את התשובה, כנראה, נקבל רק ביום החתונה.

4. גבירותיי ורבותיי, קבלו את הבריידזילה

אם יש סיבה אחת שקלוני בכל זאת לא יגיע, זו הדיאטה הפסיכית שאמאל אלמודין כפתה עליו לאחרונה, בתואנה, על פי כמה וכמה טבלואידים ואתרים, שהוא "נראה קצת שמנמן לאחרונה".

גברת, את מתחתנת עם ג'ורג' פאקינג קלוני. היינו מצפים לקצת יותר ענווה.

ובכל זאת, בכדי להוריד את הכרסונת שאלמודין טוענת שיש שם, היא אסרה עליו להפסיק עם המשקאות האהובים עליו, וודקה וטקילה (כמו גם כל אלכוהול אחר), הורידה אותו מבשר אדום לחלוטין ובעצם כמעט מכל דבר טעים, וחלק מהטבלואידים מדווחים שהיא משגיחה על כל דבר שהוא מכניס לפה.

"היא רוצה תמונות חתונה מושלמות", סיפר מקור המקורב לאלמודין, "והיא לא בוחלת בדבר כדי להשיג אותן. היא נחושה שג'ורג' יהיה הכי יפה שהוא יכול לקראת היום הגדול שלהם, וג'ורג' נחוש בדעתו לעשות כל דבר כדי שאמאל תהיה שמחה, ככה שבינתיים זה עובד".

כן, דגש על בינתיים.

5. אז למה לו פוליטיקה עכשיו?

"אני לעולם לא אכנס לפוליטיקה", הצהיר קלוני בראיון לפני כמה שנים למגזין ניוזוויק. "זיינתי יותר מדי נשים ועשיתי יותר מדי סמים מכדי שזה יקרה". ובכן, במילה "לעולם", כך מסתבר, הכוונה הייתה בעצם ל"עד 2018", אז מתפנה משרת מושל קליפורניה, משרה שכל העיתונים, כולל הבכירים ביותר, איתנים בדעתם שקלוני יבחר לרוץ אליה.

הסיבות מגוונות: קלוני פעיל פוליטית כבר הרבה מאוד זמן, קריירת הבימוי שלו מסתמנת כפלופ די רציני, הוא השיג את כל מה שאפשר להשיג בקריירת המשחק שלו, ובואו נודה באמת: אמריקה מחפשת בנרות את הפוליטיקאי החתיך והכריזמטי הבא שלה, ויש לנו הרגשה שקלוני הוא החלום הרטוב של ארה"ב במקרה הזה.

להזכירכם, קלוני ממש לא יהיה הראשון שינסה לעבור ממשחק לפוליטיקה. רונלד רייגן היה מושל קליפורניה בין השנים 1967-1975 לפני שנבחר לנשיאות ארצות הברית ב-1980, וכמובן כולנו זוכרים את שתי הקדנציות של ארנולד שורצנגר בתפקיד הזה ממש.

כך או כך, כדי לרוץ למשרת המושל קלוני צריך כלה, שכן אמריקה השמרנית לא תראה בעין יפה רווק שרץ למשרה פוליטית, ואלמודין פעילת זכויות האדם היא כמעט אישה בהזמנה לתפקיד הזה. זה, לדעת אנשי תיאוריות הקונספירציה, גם מסביר את האירוסין המהירים (לטענת חלק מהטבלואידים המשפחה שלו אפילו לא ידעה שהוא מאורס עד שקראה זאת בתקשורת) והחתונה המהירה עוד יותר. את התשובות נקבל עוד שנתיים, אז ייפתח באופו רשמי המירוץ. הימור שלנו? קלוני לגמרי יהיה שם, וזה בהחלט נראה כמו הצעד ההגיוני הבא מבחינתו.

6. סנדרה בולוק עשתה מה?!

טוב, אז ככה: כל אתרי הרכילות, גדולים כקטנים, מסכימים שסנדרה בולוק עשתה בושות. עד כמה בושות היא עשתה, את זה אנחנו ניתן כבר לכם להחליט.

על פי כמה וכמה אתרי רכילות מבוססים, מוכרים ואמינים, ביניהם גם פרזהילטון, קלוני ערך מסיבת טרום אירוסין לכמה חברים טובים, ביניהם, כמובן, גם סנדרה בולוק, שנחשבת לאחד האנשים הקרובים ביותר לקלוני. על פי האתר, בולוק שתתה קצת יותר מדי בערב הזה, וניגשה לכלה המיועדת והחלה לחקור אותה חקירה צולבת, תוך כדי שהאשימה אותה שהיא רוצה להיכנס לתעשיית הבידור, ורוכבת על גבו של קלוני כדי למקסם את שאיפתה. נזכיר רק שאלמודין נחשבת לאחת מעורכות הדין הבכירות בלונדון, ולא נראה לנו שהיא מחפשת קריירה שנייה, אבל שיהיה.

אלא שאוקיי מגזין (שכן, יש לו כמה סקופים מדי פעם, אבל רוב ידיעותיו מתבררות כהזיות מוחלטות) הגדיל לדווח שבולוק חשפה את הישבן שלה בפני אלמודין בלהט הויכוח, מה שנראה לנו קצת מופרך, אפילו בשביל סנדרה בולוק.

עם זאת, כל האתרים מסכימים על דבר אחד: בולוק בהחלט חירבה את הערב. "סנדי (הכינוי של בולוק - מ.י) רק דואגת לאינטרסים של קלוני", אמר מקור המקורב אליה. "היא רק רוצה שהוא יהיה מאושר".

קלוני, יש לציין, לא ממש היה מאושר מהסיפור הזה, ואותו מקור טען שבשיחה לאחר האירוע הוא אמר לה ש"כך לא מתנהגת חברה טובה. הפסימיות והסקפטיות שלה לא מתקבלות אצלו בעין יפה, ושהיא פגעה עמוקות ברגשותיו".

עם זאת, ככל הידוע לנו, הזמנתה לחתונה עדיין בעינה, ואנחנו מקווים ששם לפחות ישבנה יישאר בתוך השמלה.

7. מי יהיה השושבין?

לא שזה ממש מפתיע, אבל איזו תמונת חתונה אלוהית נקבל. כאילו לא מספיק שהחתן הוא ג'ורג' קלוני, השושבין יהיה לא אחר מאשר חברו הטוב בראד פיט, בליהוק שבהוליווד היו מזילים עליו ריר.

דודתו של קלוני, סאטריה, היא שהדליפה את האינפורמציה לדיילי מייל (בכלל, המשפחה של קלוני היא המדליפה העיקרית, וכל בן דוד שלישי מתעקש לדבר ולחשוף עוד פרטים) וסיפרה לעיתון: "השניים הללו חברים כל כך הרבה שנים, כך שלא נראה לי שג'ורג' יכול לעשות בחירה אחרת. אין מישהו אחר שהוא היה רוצה שילווה אותו ליום הגדול".

8. ומי לקחה מאמן אישי כשגילתה מי השושבין?

כמה וכמה אתרי רכילות טוענים בתוקף (מה שאנחנו חייבים להודות, אחרי מעקב ארוך שנים אחרי הגברת נשמע גם לנו קצת הגיוני) שכג'ניפר אניסטון גילתה שבראד פיט ואנג'לינה ג'ולי באים בהרכב מלא לחתונה היא מיהרה לקחת מאמן אישי שיעזור לה לצלוח את הערב הקשה בשלום.

כזכור, הזוג היפיפה של הוליווד הוא לגמרי הקריפוטונייט של ג'ן, שמתפרקת בכל פעם שהיא רואה אותם. עד עכשיו זה היה רק באירועים רשמיים, אך זהו האירוע החברתי הראשון שבו השניים ימצאו יחד, ומקור המקורב אליה אמר: "כשזה באוסקר ויש עוד מיליון אנשים סביבם זה איכשהו בסדר, אבל המחשבה לראות את בראד ואנג'לינה מקרוב כל כך כשמסביבה יהיו מעט אנשים היממה אותה. המאמן עוזר לה לבנות את הבטחון שלה ולהדיח את הפחד שקפץ עליה מהרעיון לפגוש את השניים פנים מול פנים".

רק נזכיר שאניסטון ופיט התגרשו ב-2005, ולמרות שעברו כבר תשע שנים מאז שבגד בה עם ג'ולי, בהחלט מדובר בפצע פתוח עבורה. אגב, שני הזוגות (בראנג'לינה ואניסטון את ג'סטין ת'רו), שהיו אמורים להתחתן אי שם בשנת 2011 עדיין לא עשו את הצעד המתבקש, וכל זוג מחכה שהזוג השני יתחתן קודם. ואם לפני שנתיים מישהו היה אומר לנו שג'ורג' קלוני (!) יהיה הראשון להתחתן מהשישיה הזו כנראה שהיינו צוחקים לו בפנים, אבל החיים, אתם יודעים, חזקים יותר מכל דמיון. שיהיה במזל.