והיום בפינתנו "מה לכל הרוחות?!", קבלו את הריאליטי החדש שעומד לשגע את ארצות הברית ובריטניה ביחד: "איי וואנא מארי הארי", או: "אני רוצה להתחתן עם הארי".

הקונספט? 12 בנות. טירה מלכותית אחת. וכפיל מושלם של הנסיך הארי, שהבנות משוכנעות במאה אחוז שהוא הנסיך האורגינלי והאמיתי. ואם זה נשמע לכם נורא ואיום אבל גם מתכון פצצה לסדרה עתירת רייטינג אז נו, כנראה ששתי התשובות נכונות.

כבר כמה חודשים מפמפמים בארצות הברית את העובדה שהנסיך האריהחליט לחפש לעצמו כלה אמריקאית בתוכנית ריאליטי, והאמריקאיות, שכנראה אפשר למכור להן הכל, באו להיבחן בהמוניהן (ע"פ הדיילי מייל, אלפי בנות הגיעו לאודישנים). מתוכן בחרו המפיקים 12 בנות והעלו אותן למחלקה הראשונה במטוס רק כדי שינחתו באנגליה וכרכרה מלכותית תיקח אותן אל טירה ענקית, שם יחכה להן הפרס הגדול: כפיל של הנסיך הארי בכבודו ובעצמו.

אלא שהן, כמובן, לא יודעות את הפרט הקטן הזה.

ידעו רק בפרק האחרון

זו לא הפעם הראשונה שמשתתפות ריאליטי נמתחות בצורה אכזרית שכזו. להזכירכם, ב-2003 שיגעה את ארה"ב התוכנית "ג'ו מיליונר" (שמגיעה, אגב, מאותו בית יוצר), שם כמה נשים היו משוכנעות שמולן בן אצולה עשיר מאוד, שרק בסוף נחשף שהוא קבלן שיפוצים שאין לו דולר על הנשמה. אבל בעוד שאפשר להגיד שהתוכנית ההיא הייתה ניסוי חברתי מעניין (האם הבחור שאותו מצאת מושך יסעיר אותך גם בלי כסף?) התוכנית הזו כבר נראית כפרובוקציה לשם הפרובוקציה.

בינתיים אין לה מה לדאוג. קרסידה בונאס (צילום: gettyimages)
בינתיים אין לה מה לדאוג. קרסידה בונאס (צילום: gettyimages)

לא שזה יפריע לאמריקאים (והבריטים) לצפות בה בהמוניהם.

הרווק ה"נחשק" הוא מת'יו היקס, שחקן צעיר וג'ינג'י בן 20, שהתמזל מזלו והוא באמת נראה שתי טיפות מים כמו הנסיך. "אני באמת מקווה שיש לי את מה שצריך כדי לשכנע אותן שאני מלכותי", אומר "הארי", ולפחות לפני הפרומו נראה שהוא עשה עבודה טובה מאוד.

על פי התבנית של "ג'ו מיליונר", היקס ישמור על ארשת הפנים הנסיכותית לכל אורך התוכנית, ורק בפרק האחרון יספר לבנות המאוהבות שהוא בעצם לא מי שהן חושבות שהוא. האם הן ישארו? יעזבו בזעם? האם אכפת לכם בכלל? ומה אתם הייתם עושים?

פרק הבכורה של התוכנית, המופקת על ידי לא אחר מאשר ראיין סיקרסט, ישודר ב-27 במאי ברשת "פוקס".

מה אתם חושבים? מצחיק או עבר את הגבול?