במהלך שנותינו באוויר כאן בערוץ היחסים יצא לנו לסקר לא מעט הצעות הנישואין ואפילו, עם הזמן, להקים להן גם עמוד מיוחד משלהן, אבל התמונה שלמעלה בהחלט תפסה אותנו לא מוכנים. איך, לכל הרוחות, מסקרים בקשת גירושין?

אבל כן, אחרי שהצעות הנישואין של כולנו הפכו לפומביות (גם אתם מקבלים את ההרגשה שאם זה לא עולה ליוטיוב זה לא באמת קיים?) מסתבר שגם הגירושין שלנו בדרך להפוך לנחלת הכלל. או כך לפחות הרגישה בחורה אנונימית מווילס, שהחליטה להודיע לבעלה פול שהיא מתגרשת ממנו במקום הכי ציבורי שאפשר להעלות על הדעת - על שלט הפאב שבו הם נהגו לבלות.

הפאב, "החצר של נוח", ידוע (או, לפחות, ידוע בווילס) במסורתו להחליף את השלט שלו כל סוף השבוע, אבל גם הבעלים של הפאב, נוח רדפרן, הודה שזו בהחלט הייתה "בקשה חריגה ויוצאת דופן. ואני ראיתי כאן במהלך שנותי כמה בקשות יוצאות דופן".

ואכן, השלט, איך נאמר את זה בעדינות, מוזר. תושבי ווילס ההמומים הביטו למעלה וראו את הכיתוב "פול, אני מתגרשת ממך", ולאחר יום הוא התחלף לתוספת "ודרך אגב, הכלב נשאר אצלי". השלט, מן הסתם, הפך לשיחת היום, כשכולם (כולל כמה עיתונים מובילים מהעולם שדיווחו על המקרה המוזר של הבעל בשעת לילה) מנסים לברר מי האישה שהחליטה להתגרש באופן כל כך לא מסורתי. ועוד יותר מנסים להבין מה עלה בגורלו של פול המסכן, שבוודאי לא יכול להראות יותר את הפנים שלו שם.

"כעסתי עליו מאוד", אמרה האישה, שסירבה לחשוף את שמה, בראיון לסאות' ווילס איבנינג פוסט. "ורציתי לבייש אותו ברבים". הסיבה, אתם בוודאי יכולים לנחש, היא שהאישה גילתה שפול השובב מנהל רומן מאחורי גבה, מה שגרם לה לאבד את העשתונות. "כשגיליתי פשוט עלו בי כל הרגשות שאפשר לדמיין", היא מספרת, "אבל יותר מהכל אני מודה שכעסתי, ורציתי לגרום לו לשלם. זה אולי מצחיק חלק מהאנשים, אבל אני הרוסה לחלוטין ושבורה. זה לא מגיע לי".

הסיפור ממש לא נגמר בשלט הקטן הזה, שכן פול הוא שם נפוץ מאוד באזור, והבעלים של הפאב סיפר שלא מעט "פולים" התקשרו מבוהלים לנשים שלהם כדי להבין מה בדיוק הם עשו כדי לגרום להם להשפלה שכזו. עם זאת, בסופו של דבר אותר פול המקורי, והבעלים של הבר הקטן התחננו בפניו שיגיב וימסור את גרסתו לאירועים. "הוא רתח מזעם על העניין הזה", סיפר רדפרן, "אבל בסוף הוא הסכים, כי כמובן שגם לו יש מה להגיד".

בינתיים, אגב, החליפו עובדי הפאב את השלט מעל הגג בכיתוב: "בקרוב: הצד של פול". נו, העיקר שיש להם במה להתעסק שם.