זהו, עכשיו זה רשמי: אנחנו על המפה. המוחות אולי בורחים לנו, אבל כשזה מגיע לסקסיות, כך מסתבר, היהודיות השתלטו השנה על השוק באופן טוטאלי. זה התחיל עם מילה קוניס, יהודיה מבית טוב, שהשתלטה על המקום הראשון ברשימת הנשים הסקסיות ביותר בעולם של מגזין FHM והמשיך בסקרלט ג'והנסן, שעשתה השבוע היסטוריה קטנה והייתה לאישה הראשונה שזוכה פעמיים במקום הראשון ברשימה הנחשבת מאוד של מגזין "אסקוויר", ובכך קבעו עוד ציון דרך: הפעם הראשונה שבה שתי נשים יהודיות זוכות באותה שנה בשתי הרשימות החשובות ביותר בעולם.

עוד בערוץ יחסים:

ובכל זאת, למרות שתמיד ידענו שיש משהו סקסי ביהדות, הרשו לנו לא לנוח על זרי הדפנה. היות וידוע שהמגזינים כמעט ולא מאפשרים זכייה שנייה ברצף, החלטנו לעשות כל מה שצריך כדי לשמור על הקו היהודי ברשימות, ולהרכיב את רשימת המתמודדות האפשרית למקום הראשון בשנה הבאה. לפיכך כינסנו את צוות השופטים הבכיר שלנו, קארין ארד ועומר ברק, על מנת שישווקו את הזוכות לשנה הבאה. אז ללא הקדמות מיותרות, קבלו את הרשימה המלאה של היורשות של מילה קוניס וסקרלט ג'והנסן כיהודיות הלוהטות ביותר בעולם.

7. אשלי טיסדייל

בקצרה: אם לתאר את אשלי טיסדייל במשפט אחד - היא כל מה שמיילי סיירוס הייתה צריכה להיות, ולעולם כבר לא תהיה. למרות ששמה לא ממש מוכר בארץ מדובר בכוכבת ילדים ענקית בארצות הברית, שבגיל 28 כבר מציגה רזומה מכובד, כולל תפקיד ראשי בדיבוב סדרת הילדים שזכתה שלוש פעמים באמי, "פיניאס ופארב". כמו כן, באמתחתה גם אלבום זהב. גדלה בבית יהודי (מצד אמה) ונוצרי (מצד אביה) מעורב, ולטענתה היא "שייכת לשתי הדתות". עם זאת, למרות שהופיעה ביותר ממאה פרסומות כילדה, התגלתה דווקא לאחר שהשתתפה בהצגה במרכז הקהילתי היהודי, ככה שאנחנו יודעים לאיזו עדה מגיע עליה הקרדיט. ככוכבת ילדים היא לא שותה ולא מעשנת, מה שלא מנע ממנה להיות מדורגת השנה במקום השביעי והמכובד ביותר ברשימת הנשים הסקסיות בעולם של המגזין "מקסים". אם תמשיך ככה, נחשבת כמועמדת רצינית ביותר להיכנס לחמישיה הפותחת בשנת 2014.

מנימוקי השופטים:

קארין: היא, למשל, לא סקסית.

עומר: לך, למשל, אין מושג על מה את מדברת. לא רק שהיא הגיעה למקום השביעי ברשימת הסקסיות, שזה הישג שאני לא זוכר שאת רשמת בחייך, האמריקאים פשוט חולים לה על התחת. אם למישהי יש סיכוי לכבוש את הרשימה בעתיד, אני לגמרי שם את הקלפים עליה.

קארין: האמריקאים מבינים מהוקצע ומפונפן, ואת זה אני נותנת לה, אבל אין להם מושג בסקסי. היא הקו הדק שבין סקסי לפיין. הוא ממש פיין, אבל לא סקסית.

עומר: מה עם התדמית שלה, של הילדה הכי טובה שיש בעולם? היא לא מעשנת, היא לא שותה, היא בת 28 ועדיין אין לה גיליון הרשעות, שרק על זה צריך להוריד בפניה את הכובע ההוליוודי שלנו.

קארין: ילדה טובה זה סקסי רק אם את חסרת בטחון, והיא נראית כאילו היא יודעת איך היא נראית בכל זווית. זה לא סקסי להיות מודעת כל כך לעצמך. וגם: היא מעצבנת, מה לעשות. תשתי כבר את הבירה השחורה שלך ותסתמי.

עומר: טוב, תני לה משהו.

קארין: תראה, בנימה רצינית, אני יכולה להבין מה הקסם שלה, כי היא מן מושלמת כזו, והאמריקאים באמת מחבבים כאלו, אבל היא לעולם לא תהיה במקום הראשון של שום דבר. מה שהביא אותה עד למקום השביעי לא יספיק למקום הראשון. זה נחמד לדעת שיש לנו יהודיות כאלה, אני לא אומרת, אבל היא לא היורשת של סקרלט. אני אגיד את באמריקאית צחה - חסר לה האקס פקטור. היא מקום שביעי, מקסימום חמישי, לכל החיים. נקסט.

6. רייצ'ל וויס

בקצרה: חרף גילה המופלג (43), רייצל וויס עדיין נחשבת לאחת היהודיות הסקסיות על הפלנטה. מאחוריה רזומה עשיר עם זכייה באוסקר ובגלובוס הזהב (שניהם על הסרט המופתי "הגנן המסור" משנת 2005) וגם את הופעתה האדירה ב"קונסטנטין" לא ממש שכחנו. אמה התגיירה בעקבות אביה היהודי, שמשפחתו ברחה מהונגריה לאנגליה בימי השלטון הנאצי. מגדירה את עצמה כיהודיה לכל דבר, והיי, אם היא מתעקשת להיות אחת משלנו, אנחנו בוודאי לא נתנגד.

מנימוקי השופטים:

עומר:למרות הגיל המתקדם משהו, מבחינת כשרון - היא עולה על כל אחת מהמתמודדות האחרות כאן בעשרות מונים. והגיל בעיני עשה לה משהו יפה. היא נראית טוב יותר מלפני עשור. והיא גם בחורה רצינית, עם אוסקר וגלובוס הזהב. בקיצור, אלו אולי לא סיכויים גבוהים, אבל יש מצב שהיא תתברג לרשימת הסקסיות עם סרט אחד ממש טוב.

קארין: לא נעים לי להגיד לך, אבל רייצ'ל גרין מופיעה לפניה בגוגל. הרי לך הטרגדיה של שחקנית מוכשרת ורצינית במשפט אחד.

עומר: אז מה את אומרת, בעצם? שהיא לא מספיק זנותית כדי להתברג למקום הראשון?

קארין: תראה, היא מאוד יפה, ובכלל נראית מהמם והגיל אכן עשה לה טוב. אבל מה שחסר לה זאת קלילות. היא כמו פנלופה קרוז - לוקחת את כולן בהליכה לא משנה בת כמה היא, ובכל זאת לא תתברג בראש הרשימה. וחוץ מזה, הזהות האובר יהודית שלה קצת מעצבנת אותי. את כל כך פרו יהודית? בואי לחיות בדימונה. מה את יושבת לי בניכר, אוכלת ארוחות ערב עם סלבריטיז ומספרת לי סיפורים איך המשפחה שלך ברחה מהנאצים?

עומר: המשפחה שלה באמת ברחה מהנאצים.

קארין: אוקיי, עם כל הכבוד, וכמובן שיש לי המון כבוד, זה סיפור חיים שאיננו שלה. זה לא שההורים שלה היו במחנות. המשפחה היגרה לאנגליה לפני שפרצה המלחמה. אז אני בטוחה שזה גם קשה, אבל די, כמה אפשר לחרוש על זה? היא כבדה נורא. עכשיו, כבדות זה סקסי, אבל הכבדות שלה נשענת על סיפור חיים שאיננו שלה, שאותו היא אימצה כדי לתת לדמות שלה עומק בעיני עצמה. זה מה שלא סקסי בכל העניין. יש לה וייב של "אני נורא סבלתי", אבל היא לא סבלה בכלל. לפי הסיפורים שלה אתה עוד עלול לחשוב שזה היא שברחה מהנאצים. אין בה פלרטטנות, אין בה ממזריות, אין בה קלילות - שאלו שלושה תחומים שסקרלט ג'והנסן מתמחה בהם, דרך אגב. זה - הרבה יותר מה-15 שנה שמפרידות שם - ההבדל בין שתיהן, וזה יהיה, אני חוששת, ההבדל לנצח.

5. אליסון האניגן

בקצרה: לא משנה לאיזו עדה אתם שייכים, קשה שלא לאהוב את אליסון האניגן (39), שהיא ללא ספק גאווה לעם היהודי כולו. ותיקי העדה זוכרים אותה בתפקידה המופתי כווילו מ"באפי", ומי שלא זכה לראות אותה בתפקידה המיתולוגי זוכה להנות ממנה ב"איך פגשתי את אמא", שקיבלה אור ירוק מרשת סי.בי.אס רק לאחר שהאניגן אישרה את השתתפותה בה, ככה שתדעו למי להגיד תודה. כמו כן, אי אפשר לשכוח את תפקידה כמישל ("וואן טיים, אין באנד קאמפ") בסרט הפולחן "אמריקן פאי". אביה אירי, אמה יהודיה ולאחר גירושי ההורים התגוררה עם אמה באטלנטה, ג'ורג'יה, והיא בהחלט גאה במסורת ובמורשת. המסורת, אגב, לגמרי גאה בה בחזרה.

מנימוקי השופטים:

עומר: אני רק רוצה להגיד שאם זה היה תלוי בי ורק בי, האניגן הייתה מדורגת הרבה הרבה יותר גבוה, בואכה מקום ראשון.

קארין: כן, אבל לצערך אתה לא לבד כאן, ואליסון האניגן מטעה. כאילו, שלא תבין לא נכון, היא כוסית לאללה, היא נראית מותק אמיתית וגם יש לה שכל. אבל משהו חסר שם. יש לה הכל, ולא מספיק משום דבר. היא מותק, ומותק זה לא סקסית.

עומר: ושוב, אני חולק עלייך. היא עוקפת הרבה בנות בסיבוב.

קארין: היא גוף מעולה, אבל היא לא מספיק יפה.

עומר: את מתעלמת לגמרי מלוק נערת בית הספר - שלא לומר נערת המקהלה - שיש לה. לא סתם היא קיבלה את התפקיד המופתי ב"אמריקן פאי", לא סתם עשו אותה גננת ב"איך פגשתי את אמא".

קארין: אני חושבת שאתה מבלבל סקסיות עם "זו שהיית לוקח להראות לאמא". גברים עושים את זה לפעמים. היא נראית כיפית, אני לא אומרת, ולגמרי הייתי שמחה לשבת איתה לבירה, אבל זה לא פרמטר ברשימה הזאת. בתמונות שלה בבגד ים היא נראית פצצה, זה אין ספק, אבל הבעיה היא זה התמונות שלה עם בגדים, ושם היא מאבדת את הסקס אפיל שיש לה. מקומה בהחלט ברשימה, אבל לא כיורשת של סקרלט. למרות שאם יורשה לי הערה בנימה אישית: לילי רולז. לגמרי.

4. אמי רוסום

בקצרה: אם אתם צופים ב"חסרי בושה" אתם כבר יודעים שרוסום בת ה-27 היא כנראה אחד היבולים היהודים היותר מוצלחים של השנים האחרונות, ואם לא, נו, ההפסד כולו שלכם. מלבד העובדה שהיא מתפשטת שם תדיר מדובר בשחקנית סופר מוכשרת, וגם בזמרת אופרה מחוננת שיודעת לשיר את כל 12 הסולמות באינטונציה מושלמת, כשברפרטואר שלה יש יותר מעשרים אופרות שונות בחמש שפות. אמה, שריל רוסום, יהודיה כמובן, גידלה אותה בגפה לאחר שאביה הנוצרי נטש אותן עוד כשאמה הייתה בהריון. היא השלימה עם אביה רק בשנת 2007. רוסום חולה בצליאק, ונחשפה ביום הולדתה ה-22 בשידור חי באמ.טי.וי, כאשר הוגש לה מאפיין שאותו, כמובן, היא לא יכלה לאכול. נכנסה לרשימת הנשים ה"מוכשרות, אינטילגנטיות, מצחיקות ומדהימות" של המגזין היהודי "שלום לייף" ב-2012, ואם זה לא כבוד אמיתי, אנחנו לא יודעים מה כן.

מנימוקי השופטים:

עומר: כל אחת שיודעת לשיר "יומולדת שמח" ב-12 סולמות שונים (ככה היא התקבלה לאופרה) היא סקסית. כשרון - במיוחד נדיר, כמו זה שיש לה - זה סקסי. יש לה מראה מיוחד. אם היא תעשה את הפריצה מכוכבת חצי מוכרת (במונחים של אמריקה) למישהי מהשורה הראשונה, ואני באופן אישי חושב שהיא לגמרי מסוגלת לעשות את זה, היא בהחלט יכולה להפתיע.

קארין: טוב, תשמע, אני רוצה להפסיק אותך כאן. אתה יודע מה קורה לה אם היא אוכלת ביס מלחם לבן? עזוב, מוכשרת ככל שתהיה, זה לא ילך. זה לא בי פולאר, שזה יכול להיות סקסי וקת'רין זיטה ג'ונס עשתה מזה קריירה. המחשבה עליה בשירותים כל היום לא משרתת את הסקסיות שלה נאמנה.

עומר: באמת?! את פוסלת אותה על צליאק?! הכי מקצועי מצידך. סתם מתוך עניין, כשאת רואה ברחוב אדם על כסא גלגלים, את גם בועטת בו, סתם בשביל הכיף?

‫קארין: אני פוסלת אותה על תופעות הלוואי של צליאק, שזה גזים אינסופיים. צר לי. מוכשרת מאוד, יפה מאוד, אני מעריכה אותה על הדרך שבה היא פתוחה עם העולם לגבי המחלה, אבל זו לא מחלה סקסית. ואנחנו עוסקים בסקסיות נטו. אין פה רחמים ואין פה רגשות אישיים. גם אם דעתי האישית היא אחרת, זה מה יש. קשה להיות קרת האופי היחידה בחבורה.

3. איילה פישר

בקצרה: אחרי שלוש שנים אינטנסיביים של לימודי יהדות, איילה (השם העברי שאותו בחרה) פישר בת ה-37 היא לגמרי אחת משלנו, מה גם שהיא מגדירה את עצמה כ"יהודיה שומרת מצוות". נישאה (בחתונה יהודית, כמובן) לסשה ברון כהן האדיר, וידועה בעיקר בעקבות הופעתה בקומדיה הרומנטית "וידויה של שופוהלית", שיצא ב-2009. למרות שמדובר בג'ינג'ית היהודיה הלוהטת ביותר היא קצת נעלמה בשנים האחרונות, אבל השנה חזרה לעצמה בענק עם הופעה ב"גטסבי הגדול" ותפקיד ראשי בסרט "נאו יו סי מי" המצויין. עם "נאו יו סי מי 2" מעבר לפינה, כמו גם הסרט המדובר "לייף אוף קריים" שיצא ב-2014, עושה רושם שפישר בהחלט מתקמבקת למרכז הבמה. אין תלונות, דרך אגב.

מנימוקי השופטים:

קארין: אני לעולם לא אתגבר על זה שהיא לנצח תישמע כאילו היא שיחקה ב"פלורנטין". מצד שני, פריצת הדרך שלה הייתה ב"סקובי-דו", ככה שאני לא בטוחה שזה יותר טוב.

עומר: אני מזכיר לך שאת פרצת ממשהו שכתבת על מחברת בשירותים.

קארין: לא מחברת, דפים מנוילנים. הם גם היו תלויים בחוט. זה היה מושקע! מלמדים אותי בלימודי מגדר באוניברסיטה, היא סקובי דו!

‫עומר: הסיבה היחידה בעיני שאיילה (שזה שמה העברי, אגב. כן, יש לה שם עברי, ואנחנו נשתמש בו) לא מתחרה בסקרלט ג'והנסן ובטח במילה קוניס היא שמשום מה הקריירה שלה קצת נעצרה אחרי "וידוייה של שופוהולית". היא עשתה שם תפקיד אדיר וסוף סוף, אחרי שנים של חיפושים, הוליווד מצאה את הנערה במצוקה הקלאסית שהיא כל כך חיפשה. ואז זה פשוט לא המשיך. ב-2009 היה נראה שהיא תהיה לפחות בליגה של מילה קוניס. וגם, חייבים להודות, הסטייליסטית בסרט ההוא כנראה הוציאה ממנה את המיטב, כי ברוב התמונות שלה האישה מתלבשת כמו דודה יהודיה, עם כל מיני תחרות וחלקים שהיא גזרה ממפות שולחן בג'ואיש קומיוניטי סנטר.

קארין: לדעתי רק בנים יחשבו עליה כעלמה במצוקה. בחורה שראתה את הסרט הזה יודעת שזה לא באמת ככה. נראה לך שאני הייתי נשארת כזו מלאת סטייל אם היו גוזרים לי את הכרטיס אשראי? אתה טועה. ממש כמו הקו התסריטאי של "וידוייה של שופוהולית", גם הסיפור שלה לא מספיק ברור. אני מסכימה שהיה לה פוטנציאל כמו למילה, אבל בשורה התחתונה, היא לא מממשת אותו. השנה הזו תהיה גורלית ביותר עבור הקריירה שלה, ואין דבר פחות סקסי מאשר בחורה שהדבר הראשון שקופץ לך לראש זה "היא יכולה לעשות יותר".

2. ליזי קפלן

בקצרה: אח, ליזי קפלן. מי שכונתה ילדה מכוערת לאורך כל שנות נעוריה הפכה לברבור סקסי להחריד שחורכת את המסך בסדרה המצויינת "מאסטרס אוף סקס", אשר עלתה בחודש שעבר בארצות הברית וזוכה לביקורות מצויינות ורייטינג מצויין לא פחות. בעלת כשרון קומי נדיר וכשרון דרמטי טוב לא פחות, ובגיל 32 עושה רושם שהיא סוף סוף בדרך לכבוש את הוליווד. למעוניינים, הנה הסיפור המלא עליה.

מנימוקי השופטים:

קארין: או! סוף סוף מישהי ששנינו נסכים עליה! היא באמת מהממת.

עומר: אין בעיני יהודיה יותר סקסית מאשר ליזי קפלן. ואומר את זה אדם שבילה את העשור האחרון בלהתאושש מהקראש שלו על סקרלט ג'והנסן.

קארין: אני מסכימה. ליזי קפלן הורסת את הבריאות. יש לה איזה משהו בפה או בלסת שהוא מגניב ומלא אופי. יש עליה, נו.

עומר: את יודעת שבמשך שנים היא נחשבה לסופר מכוערת? למעשה, היא אמרה שהיא לא קוראת כתבות עליה כי "יש גבול כמה אפשר לקרוא שאת מכוערת".

‫קארין: אני יכולה לדמיין לעצמי שבתור ילדה היא לא הייתה יפה קלאסית. זה בדיוק מה שהופך אותה לאישה המטריפה שהיא היום. עכשיו, אתה מבין? להיות ילדה שנחשבת מכוערת זה יהודי. זה בונה אופי. אתה מבין את התהליך של הסקסיות היהודיות? הוא חייב להתחיל בסבל.

עומר: כל דבר יהודי חייב להתחיל בסבל. אם זה בלי סבל - זה כנראה נוצרי.

קארין: ליזי רואים עליה שהיא סבלה, האמת. הסקסיות שלה נקנתה בדם, לא בבייבי ליס.

עומר: היא גם לוהטת במאסטרס אוף סקס. באמת. היא פשוט מדהימה שם. אבל הנה שאלת מיליון הדולר: האם את רואה אותה מגיעה לרמה של מילה קוניס וסקרלט ג'והנסן? כי בעיני, למשל, היא הרבה יותר שווה ממילה קוניס.

קארין: אני מסכימה, אבל היא לא הטיפוס להגיע למקום הראשון. להיות סקסית זה משהו שצריך לתחזק, ולא נראה לי שזה הקטע שלה. היא כאילו קולית מדי בשביל להיות מקום ראשון. סקרלט מתחזקת את הסקסיות משורבבת השפתיים שלה, ומילה קוניס מתחזקת את המראה חסר האונים והעיניים הגדולות. לליזי יש פה עקום כאילו כל הזמן משהו משעשע אותה והיא לא מספרת. זה לא חומר למקום ראשון בסקסיות, אבל זה אומר שהיא תמשיך לשחק בקולנוע גם אחרי שהיא תעבור את גיל חמישים. היא אולי לא תעקוף את מילה או סקרלט ברשימות - וחבל, כי מבחינת סקסיות היא לוקחת אותן - אבל היא תישאר איתנו הרבה אחרי ששתיהן יעלמו. וגם זו חתיכת נחמה, חייבים להודות.

1. קט דנינגס

בקצרה: האם אנחנו באמת צריכים להציג את קט דנינגס, האישה והסינר הצהוב? בגיל 28, ועם עונה שלישית (ומצויינת, עד עתה) של "מרוששות" דנינגס היא השם הרותח בהוליווד, ומכל הסיבות הנכונות. דיברה על היהדות שלה בכמה הזדמנויות, כשאמרה ש"היהדות היא חלק חשוב מאוד מההיסטוריה שלי", שזה יופי, כי גם היא חלק חשוב מאוד מההיסטוריה שלנו. דורגה ברשימת "50 הנשים הלוהטות והמצחיקות בכל הזמנים" של הדיילי מייל, והשנה אמורה לפרוץ גם אל רשימות הנשים הסקסיות. אם זה תלוי בנו, אגב, היא מועמדת למקום הראשון.

מנימוקי השופטים:

קארין: טוב, זאת אין עליה.

עומר: היא עוקפת את מילה קוניס בסיבוב, בעיני. לעזאזל, היא עוקפת כל אחת בסיבוב.

קארין: מסכימה. אין על קט דנינגס.

עומר: מה שמגניב בה, זה שלמרות נתוניה הפיזיים המרשימים למדי, זה האטיטיוד שלה שעושה אותה סקסית כל כך.

קארין: אני מוכנה להתערב שזה ככה גם ברגיל אצלה. כאילו, ברור שהדמות שלה ב"מרוששות" היא מוקצנת, אבל אני משוכנעת לחלוטין שהיא ככה גם ביום יום. הבעיה איתה היא שלמרות שהסדרה שלה להיט היסטרי, היא עדיין לא מספיק מוכרת. היא גם עושה הומור שהוא הכי רחוק שיש מלהיות פוליטיקלי קורקט, ואני מניחה שזה מונע ממנה להיות דמות מיינסטרימית כמו שהאמריקאים אוהבים. לא שאני מאמינה שזה יקרה כי היא לא נראית הטיפוס, אבל היא מרחק קומדיה רומנטית אחת שבה היא נרדפת על ידי חתיך לשדה התעופה כדי להשאיר למילה קוניס אבק. בינתיים היא פשוט נישתית מדי, וזה בהחלט נותן לה נקודות ברשימה שלנו, אבל לא יקדם אותה לעבר המקום הראשון ברשימות האמריקאיות. עוד דבר: למרות שבעיני היא מדהימה, היא לא מספיק רזה באמות המידה האמריקאיות, שאוהבת את הבחורות שלה מקלוניות. לא סתם נותנים בסדרה הרבה פוקוס בטקסט לציצים שלה.

עומר: תשמעי, הם ראויים לפוקוס.

קארין: לא תשמע אותי מתווכחת, אבל כל פעם אתה מקבל את ההרגשה שהתסריטאים אומרים לצופים "תסתכלו, זה ציצים של כוכבת". כי אם לא יגידו להם שהיא מהממת, הם לא ידעו מה לעשות איתה. הבעיה שצריך לחנך את אמריקה מחדש כדי שיכנס להם לראש שבין קט דנינגס למילה קוניס אין אפילו טיפה תחרות, כי דנינגס לוקחת אותה עם ידיים קשורות, אבל זו תהיה משימה קשה.

עומר: אולי צריך להגיד את האמת? אולי צריך להגיד שהיא עם תזמון קומי מצויין וקומיקאית בחסד עליון, אבל לא שחקנית ברמה של מילה את סקרלט?

קארין: היא לא פחות טובה מסקרלט, זה בטוח. זה שוודי אלן אימץ את ג'והנסן זה נחמד, אבל זה לא מדד. סקרלט ג'והנסן שחקנית סבבה ולא יותר. לא שקט דנינגס מציגה משחק מעלף, אבל בדרך כלל מי שיש לה תזמון קומי כזה יכולה בקלות גם לעשות תפקידים דרמטיים. נראה שהיא לא רוצה הרבה יותר משהיא לא יכולה. אני לגמרי רואה אותה באיזה סרט מתח שובר קופות, או אפילו נערת בונד מגניבה כזו, אם הם יום אחד ירצו לשבור את הסטיגמה על נערות בונד. אלה תפקידים שהיא תעשה מעולה, ומשם הדרך למקום הראשון פתוחה. אני באמת חושבת שהעולם יגלה עוד רגע שמילה קוניס חסרת כשרון לחלוטין, ואם הם ישמרו על הקו היהודי שלהם שם באמריקה, אז כן - קט דנינגס חדשה ורעננה ושונה ולגמרי מתאימה למקום הראשון. היא הורסת ויפיפייה. יש לה פנים מושלמים. היא תעשה טוב לעצמה אם הסדרה תפסיק להתעסק בפלג הגוף העליון שלה כל כך הרבה. יש לה עוד יתרונות.

עומר: תשמעי, היא תמיד מספרת בראיונות שהציקו לה בגלל החזה שלה כשהיא הייתה ילדה. אין ספק שהיום הוא חלק מהאישיות שלה.

קארין: ברור, כזה גודל חייבים להכניס לאישיות. אין ברירה. אבל תשמע, אם לא לה, אז להם ללא ספק מגיע להיות מקום ראשון. הציצים שלה מקום ראשון, הפנים שלה מקום שני והכשרון שלה מקום שלישי. כשהיא תוכיח שהיא יודעת לעשות יותר מאשר לספר בדיחות על עצמה, כבר לא יהיה מי שיעצור אותה.