אני עדיין זוכר את הפעם הראשונה שזייפתי. היה נורא מאוחר בלילה, וזה דווקא היה אחד הדייטים המוצלחים בחיי.

נפגשנו ממש במקרה באיזו מסיבה של חברים שלא אני ולא היא רצינו להיות שם, אבל נאלצנו לבוא כדי לא להעליב אף אחד מחתני המסיבה. זו הייתה איזו חנוכת בית, או חגיגת רבע שנה, או כל תירוץ דבילי אחר למסיבה של שלושה אנשים שחולקים דירת שותפים בתל אביב יכולים להעלות על דעתם. היא מהצד של השותפה, אני מהצד של השותף. היא נראתה כאילו היא סובלת מכל רגע, ואני, נו, זה הפרצוף התמידי שלי. התחברנו.

עוד בערוץ יחסים:

אחרי חצי שעה, כשהיה ברור שאני לא אגיע לשיא והיא אפילו לא מתקרבת לשם ושנינו עייפים ומותשים ובעיקר רוצים לישון, חשבתי לעצמי שזה מוכרח להיגמר איכשהו

השיחה זרמה לנו בכיף. היה נחמד. ליוויתי אותה לאוטו, והיא הסתכלה על הקפה הסמוך ושאלה אם בא לי לשבת איתה קצת, כי היא קצת עייפה וקצת שיכורה מכדי לנהוג הביתה. שמחתי. דיברנו עוד. היה נהדר. ואז היא שאלה אם מתחשק לי להסיע אותה הביתה, כי היא באמת לא במצב לנהוג. אמרתי שלצערי יש לי עוד נסיעה ארוכה עד לצפון ואני אשמח לשלם לה על מונית, אבל היא התעקשה והציעה שנבלה את הלילה אצלה. לא יכולתי לסרב. גם לא רציתי לסרב, למען האמת.

בניגוד לכל מה שרואים בסרטים, זה היה מרגש בערך כמו פרק של אינטרמצו עם אריק. התנשקנו קצת, התלטפנו קצת וניסינו לשכוח את מה ששנינו יודעים - שאנחנו שני זרים מוחלטים שאין להם מושג מה השני אוהב ורוצה במיטה, ואנחנו רחוקים מדי וחרמנים מדי כדי לברר. היא דחפה אותי פנימה. אני בכלל עוד הייתי בפור פליי. היא רצתה להיות למעלה. גם אני. זו הייתה, באמת, קומדיה של טעויות שלא הצחיקה אף אחד. בטח לא אותי. אחרי חצי שעה, כשהיה ברור שאני לא אגיע לשיא והיא אפילו לא מתקרבת לשם ושנינו עייפים ומותשים ובעיקר רוצים לישון, חשבתי לעצמי שזה מוכרח להיגמר איכשהו, ויש רק שתי דרכים לגמור את זה: או להפסיק באמצע ולהיקלע באופן בלתי נמנע לשיחת "אבל מה לא בסדר", או לעשות קולות של אורגזמה ולצאת מהר לפני שהיא תבחין שמשהו לא בסדר.

בחרתי באופציה השנייה. למעשה, זה קל יותר ממה שרובכם חושבים, בוודאי שעם קונדום. אתה עושה קצת קולות, מתחמק מהר ומשמיד את הראיות. היא הסתכלה עלי במבט חשוד, אמרה לי "אתה גומר מוזר", התכרבלה עלי ונרדמה. וזו הייתה הפעם הראשונה שזייפתי אורגזמה. וממש לא האחרונה.

נשים, הפעם זה עליכן

הרשו לי ניחוש קל בשלב הזה: היחידות שממש מופתעות מזה שגברים מזייפים אורגזמה הן נשים. אין גבר שלא יודע את האמת, אין גבר שלא מכיר מישהו שזייף, אם הוא לא עשה את זה בעצמו. לכן, הדבר היחיד שמפתיע בסקר אמריקאי חדש שנערך על ידי אוניברסיטת אינדיאנה והאתר דייטינגאדוויס.קום וקובע שכמעט רבע מהגברים (22%) מזייפים אורגזמה הוא למה, לכל הרוחות, ה-78% האחרים משקרים?

זה לא מה שאת חושבת, מותק. זה הרבה יותר גרוע (צילום: shutterstock)
זה לא מה שאת חושבת, מותק. זה הרבה יותר גרוע (צילום: shutterstock)

כולנו זייפנו אורגזמות. נו, באמת, תקפוץ כאן עכשיו שורת המקהלה הנשית, איזה עוד לוקשים תנסה למכור לנו עכשיו? שלגברים יש רגשות, רחמנא ליצלן? שהם חושבים על דברים אחרים שהם לא סקס? חשבנו שזה פוסט על יחסים, לא ידענו שנכנסו לסקציית המדע הבדיוני.

כולנו זייפנו אורגזמות. נו, באמת, תקפוץ כאן עכשיו שורת המקהלה הנשית, איזה עוד לוקשים תנסה למכור לנו עכשיו? שלגברים יש רגשות?

אבל התדהמה המוחלטת של הסוקרים, של הפרשנים, של כל מי שאינו גבר, למעשה, רק מוכיחה את הכשל האמיתי כאן ואת הדואליות האיומה שאני מנסה לחשוף כאן כל הזמן: בעוד שהנשים רוצות שיכירו בהן כשוות, כמי שיכולות לעשות כל דבר ולכבוש כל פסגה שהיא - ולמען הסר ספק, כמו כל פעם, אני בטוח שהן יכולות ואלחם על זכותן עד חורמה - רוב הנשים ה"מתקדמות" וה"נאורות" עדיין רואות גברים כסוג של בבונים מפותחים. אישה שתזייף אורגזמה? ברור, יש לה מלא על הראש. גבר שיזייף אורגזמה? זה כבר ממש לא הגיוני. מה עוד יש לו על הראש, לעזאזל?

"גברים נוטים לזייף אורגזמות בדיוק מאותן סיבות שנשים מזייפות אורגזמות", אומרת ד"ר דבי הרניק מאוניברסיטת אינדיאנה לאמאסאנביסי. "הם רוצים לעזור לאגו של הפרטנרית שלהם, והם לא רוצים לפגוע ברגשות הפרטנר שלהם, ולפעמים הם רק רוצים לסיים עם זה כדי שיוכלו ללכת הביתה או לישון". שוקינג, אה? מי היה מאמין שאנחנו, גברים ונשים, שווים אחרי הכל?!

אני מניח שהטור הזה יוצף בטוקבקיסטיות נזעמות שיגידו שמה פתאום, וזה שטויות והכל עובר עליך וקקה בידיך. אני נורא מקווה שתפתיעו אותי, ובכל זאת, לא הרבה נשים יסכימו עם הקביעה שגם לגברים יש רגשות, ועוד יותר מזה: שבכלל אכפת להם מהפרטנרית שלהם בזמן הסקס. אבל הנה, עם עובדות קצת קשה להתווכח (אלא אם כן אתה יאיר לפיד, ואז אתה עושה את זה גם מתוך שינה), והעובדה שאחד מכל ארבעה גברים מזייף היא כשלון נשי מוחלט.

כן, אמרתי כשלון נשי. כן, הפלתי את זה על הכתפיים שלכן. כי אם לאחד מכל ארבעה אין אומץ לבוא ולהגיד "תשמעי, מותק, משהו ממש לא בסדר בסקס שלנו" סימן שמישהי כאן לא בסדר. ואת האצבע המאשימה מותר - ואפילו צריך - להפנות כלפי התפיסה החברתית שגברים יגמרו בכל זמן ובכל מצב, ובמינימום השקעה. מסתבר, מה לעשות, שההנחה שלפיה את רק צריכה "לשכב שם", שגם חלק מהבנות הנאורות ביותר שאני מכיר עדיין מחזיקות בה, כבר לא ממש תופסת. זאת אומרת, את יכולה להמשיך ולשכב שם ולא להשקיע בסקס שלכם ולהיות בטוחה שזה מספיק, בהחלט. רק שתדעי שהגבר שמעלייך מזייף אורגזמה.