הנה משחק נחמד שיעביר לכם את השבת החורפית והגשומה הזו בנעימים: הכנסו לגוגל ניוז. הקישו את צירוף המילים "Jennifer aniston wedding dress". את הפרצוף ההמום שלכם כשתגלו שנכתבו לא פחות מ-28,300 (נכון לשישי בבוקר, יכול להיות שהמספר עוד צמח) כתבות על שמלת החתונה של ג'ניפר אניסטון אנחנו נשמח אם תצלמו לנו, כי אנחנו עדיין לא מצליחים להירגע מזה.

אה, והנה עוד פרט שחשוב לדעת על שמלת החתונה של ג'ניפר אניסטון: היא לא קיימת. כלומר, היא תהייה קיימת מתישהו, אנחנו מניחים, אבל לא פחות מ-28,300 אייטמים התעקשו לדווח לכם שג'ניפר אניסטון עדיין לא בחרה שמלה לחתונה שעדיין לא נקבע לה תאריך. מסתבר שבעולם הבידור האמריקאי העובדה שג'ניפר אניסטון עדיין לא עשתה משהו היא ללא ספק סיבה לאייטם מורחב עליה.

מה יהיה עם השמלה, גברת? ג'ניפר אניסטון בלוק חדש (צילום: gettyimages)
מה יהיה עם השמלה, גברת? ג'ניפר אניסטון בלוק חדש (צילום: gettyimages)

אז החתונה של אניסטון, כפי שאולי יכולתם לנחש, מעסיקה מאוד את אמריקה, ופרטים חדשים עליה צצים עליה מדי יום, שלא לומר מדי שעה, שזה די מרשים בהתחשב בעובדה ששום פרט עדיין לא נסגר בה.

ואניסטון עצמה? היא, עושה רושם, נעה איפשהו על הקו שבין נהנית מתשומת הלב העצומה לבין מתחרפנת ממנה לחלוטין, כשתכננה לעשות חתונה גדולה, ואחר כך חתונה צנועה ונכון לרגע זה, על פי אתרי הרכילות, מתוכננות לא פחות משלוש (!) חתונות, כאשר אחת תיערך בקליפורניה למשפחה של ג'ן, אחת בניו יורק למשפחה של ג'סטין ת'רו והשלישית בבל-אייר, אם כי האחרונה עדיין מוטלת בספק גדול. מה שכן, דבר אחד בטוח: ג'ניפר אניסטון סוף סוף מתחתנת. וכל העולם - ובראד פיט אחד באופן ספציפי - יאלצו להיגרר ביחד איתה אל מחילת הארנב הזו.

קראו לה משוגעת

החתונה של אניסטון, שבאופן סימבולי מסמלת פתיחת פרק חדש בחיים שלה, היא הרבה יותר מסתם קלישאה. בשנה הבאה תחגוג ג'ן לא פחות מ-45 (כן, גם אנחנו היינו הורגים בשביל הגוף שלה, וחלקנו פה עוד לא חגג 30) ונדמה שהיא עומדת באחת מהצמתים הגדולים ביותר בקריירה שלה, אם לא הגדול מכולם.

אניסטון, ונדמה לנו שלא נגזים בהכרזה הבאה, כבר לא יכולה לשחק יותר את הנערה המתוקה שמחפשת את הבחור המקסים הבא. זה היה נחמד בגיל 30, אבל בגיל 44, איך נאמר את זה, זה כבר קצת פחות אמין. למזלה של אניסטון, שתמיד הצטיירה במהלך הקריירה שלה כבחורה אמביציוזית ועם ראש על הכתפיים, היא הייתה הראשונה שהבינה את זה, ובימים אלו יוצא לטלוויזיה סרט חדש בהפקתה, שנקרא "קרא לי משוגעת".

כן, קראתם נכון. בהפקתה. אניסטון החליטה לזוז אל מאחורי המצלמה ("אני בוסית מעולה", אמרה בראיון לערוץ "אי" בפרמיירה של הסרט) ולהתעסק בנושאים רציניים יותר מאשר קומדיות אווריריות. הסרט החדש, שמציג קאסט חלומי עם שחקניות כמו בריטני סנואו, ג'ניפר הדסון ושרה היילנד הוא למעשה סרט המורכב מחמישה סרטים קצרים על מחלות נפש, לא בדיוק החומרים שאניסטון רגילה להתעסק איתם.

"גיליתי דברים שממלאים אותך ודברים שאתה קם בבוקר ומתרגש מהם", אמרה אניסטון ל"לוס אנג'לס טיימס" על השינוי החד בקריירה, "לא שאני לא מרגישה ככה לגבי דברים אחרים, אבל כאן אני מרגישה שאני תורמת יותר. זו הרגשה נפלאה, ואני ברת מזל שאני יכולה לעשות את זה".

השאלה הבאה, סתם למקרה שתהיתם, הייתה על השמלה שלה.

אבא קרא לה "סנובית"

אז כן, עם כל הכבוד לעובדה שאניסטון מנסה (ושוב, להערכתנו גם תצליח) למצב את עצמה כבחורה רצינית ועם עומק שיש בה קצת יותר מרייצ'ל מ"חברים" (אגב, לאחרונה יש שמועות היסטריות על איחוד, וכשאניסטון שמעה את זה היא פרצה בצחוק ושאלה: "מת'יו פרי התחיל את השמועה הזו, נכון?"), עושה רושם שאמריקה רוצה רק דבר אחד: שתתחתן כבר, קיבינימט. אבל אניסטון, כך נראה, לא עומדת לעשות לאמריקה חיים קלים בקטע הזה.

רבים תוהים אם תהיה חתונה בסוף. ג'ניפר אניסטון וג'סטין ת'רו (צילום: gettyimages)
רבים תוהים אם תהיה חתונה בסוף. ג'ניפר אניסטון וג'סטין ת'רו (צילום: gettyimages)

האירוסין לת'רו, להזכירכם, התרחשו באוגוסט שעבר. השניים דיברו אז על חתונה מהירה, אבל זה לא קרה. לאחר מכן החתונה נדחתה עד אחרי הצילומים של הסרט החדש, כשג'ניפר הבטיחה שהחתונה תיערך "מועד קצר אחרי סיום הצילומים". הם הסתיימו בתחילת מרץ. עכשיו אנחנו באמצע אפריל, וכשעוד אין שמלה ולוקיישנים, תסלחו לנו אם הפרשנות שלנו ל"מועד קצר" תהיה שונה לחלוטין מזו של אניסטון ות'רו.

מה שכן, דבר אחד לא חסר כשזה מגיע לאניסטון ולחתונה הממשמשת: דרמה. למרות שהצהירה שהיא רוצה חתונה "רגועה" ו"נינוחה", החליטה הכלה - בצעד ביזארי לחלוטין - שלא להזמין את אחיה למחצה, וגרמה למשבר משפחתי ענק.

ילדון המריבה, אלכס בן ה-23, הוא בנו של אביה, ג'ון אניסטון, שנולד מאשתו השנייה, שרי. מקור בכיר המקורב לג'ניפר סיפר למגזין "נאו" ש"לג'ניפר מאוד אכפת מאלכס אבל כמו שהייתם מצפים מקרובים שיש ביניהם 20 שנה הפרש אין להם שום דבר במשותף". אביה, בתגובה, כינה אותה "סנובית" והמשבר החריף לא נראה כאילו הוא עומד להיפתר בקרוב.

וזה, כמובן, לא המשבר היחיד סביב החתונה. אם תרשו לעצמכם לגלוש רגע בחזרה לשנת 2,000, אתם בוודאי זוכרים שהחתונה של ג'ניפר אניסטון ובראד פיט הייתה כזו שהכניסה את החתונה של הנסיך וויליאם לכיס הקטן. על פי ההערכות היא עלתה מיליון דולר, וגם בהחלט נראתה ככה, כשג'ן המאושרת נראתה כמי שמנצחת על הכל מלמעלה. ובכן, מתכנן החתונות הבכיר של הוליווד, קווין לי, התראיין למגזין "גרציה" האיטלקי וחשף את האמת: בראד רצה הכל, ואין שום קשר לעובדה שהוא נשכר כדי לתכנן לה גם את החתונה הנוכחית. או שיש.

כך או כך, לי יצא להגנתה של אניסטון (ושוב, אנחנו בטוחים שאין שום קשר לעובדה שהיא משלמת לו) ולכלך על פיט, שלדבריו גרר את ג'ניפר האומללה אל תוך "אירוע מלחיץ ביותר עם מאות אנשים שהיא לא מכירה". עם כל הכבוד, לנו זה נשמע בדיוק כמו תיאור של חתונה סטנדרטית בראשון, אבל שיהיה.

אז איך תיראה החתונה הקרובה של אניסטון, לדידו? "על אי, כנראה", אמר. "משהו צנוע, עם חברים קרובים". כן. על אי. ובניו יורק. ובקליפורניה. ובקיצור, אל תופתעו אם מרוב רצון לחתונה צנועה וענווה יהפוך האירוע הזה למסע הופעות ביזארי שיימשך כמה חודשים טובים.

עם זאת, אין ספק שכל הצניעות הזו (בשתיים או שלוש חתונות שונות, אבל צנועות, כן?) עשויה להיזרק לפח לטובת חתונה מטורפת לחלוטין, שכן אי אפשר להתעלם מהצל שמטילה החתונה של זוג מוכר לא פחות: בראנג'לינה.

השניים - אחד מהם , כזכור, בעלה לשעבר של אניסטון, והשנייה היא זו שהוא בגד איתה - מתכננים להתחתן במאי בטירה בצרפת, ועל פי ההדלפות שמגיעות משם יהיו שם סוסי פוני ופילים, לדרישתם של ששת ילדיהם של הזוג. להזכירכם, על פי הדיווחים ת'רו כמעט ונפרד מאניסטון בשנה שעברה משום שכינה אותה "אובססיבית" בכל הקשור לבראד פיט ואנג'לינה ג'ולי, ואנחנו מקווים שהיא תצליח להתגבר על זה עד החתונה הראשונה. או השנייה. או השלישית.

"התכנונים לחתונה הזו עוד יעשו אותי משוגעת", זרקה ג'ן בפרמיירה של הסרט שלה לעבר הכתבים כשהמטירו אותה בשאלות. כמו שזה נראה עכשיו, כשברקע ריב משפחתי עצום ודיבורים על יותר מחתונה אחת, התכנונים האלה לחתונה מצליחים לא רע בכלל.