הם מתנשקים על המסך. מתחבקים. אפילו חולקים את אותה מיטה ביחד. ואז, נו, הם נפרדים. לפעמים, במקרה של ג'ניפר אניסטון ו-וינס ווהן, הם עושים את זה כשהמצלמה עדיין דולקת.

>> עוד בערוץ יחסים :

>>>> פטישי הסקס הגדולים של כוכבי הוליווד

>>>> איך כבשה שושנה הבתולה מ"בנות", היא זוסיה מאמט , את הלבבות של האמריקאים?

>>>> בגיל 43, לוסי לו לוהטת מתמיד. איך זה קרה?

טוב, יכול להיות שכיבו את המצלמה כשהם נפרדו, אבל כמה וכמה זוגות הוליוודיים, מסתבר, מצאו את עצמם חולקים מיטה גם במציאות, נפרדים, ואז מגלים שלעזאזל, אנחנו עדיין עובדים ביחד. ואפילו צריכים להיראות כאילו אנחנו ממש מחבבים אחד את השני, כי יש לנו סעיף "אמינות" בחוזה. הנה חמישה זוגות שמצאו את עצמם בסיטואציה בלתי אפשרית, או כפי שאנחנו אוהבים לקרוא את זה "מצאו את עצמם בסיטואציה של אורנה ומשה דץ, וזו לא סיטואציה שאף אחד היה מאחל לעצמו".

ג'סטין טימברלייק וקמרון דיאז

חמש שנים אחרי הפרידה המאוד מתוקשרת שלהם, מצאו עצמם טימברלייק ודיאז על אותו סט בסרט "מורה רעה" (ישודר ביס2 ב-7.7 בשעה 22:00, אם נורא מתחשק לכם).

כן, הייתם מצפים שזה יהיה מוזר (טוב, האמת שהייתם מצפים לאיזה רומן לוהט פלוס, אבל נעזוב את זה עכשיו) שזוג שהיה שלוש שנים ביחד מוצא את עצמו שוב במצב אינטימי כשמסביב מיליון מצלמות, אבל דווקא דיאז אמרה שהיה כיף גדול.

בסוף הם דווקא נהנו. ג'סטין טימברלייק וקמרון דיאז (צילום: gettyimages)
בסוף הם דווקא נהנו. ג'סטין טימברלייק וקמרון דיאז (צילום: gettyimages)

"זה היה נהדר", סיפרה ליו.אס וויקלי, "ג'סטין ואני תמיד אהבנו לצחוק ביחד, ולעשות סרט שמאפשר לנו לצחוק ביחד זה בדיוק מה שרצינו. לא היה מישהו מושלם יותר לתפקיד הזה מג'סטין, והשיקול הלא מקצועי שהוא האקס שלי לא היה יכול להילקח בחשבון. היינו צריכים את האדם הטוב ביותר למשימה, וזה מה שעשינו".

מי שלא ממש אהבה את השידוך המקצועי המחודש של השניים היא ג'סיקה בייל, אהובתו של טימברלייק, שחודש אחרי שנסתיימו הצילומים הודיעה לו שהיא עוזבת בפעם ה-1,003 ואז חזרה לסיבוב ה-1,004. לא נראה לנו שהוא אפילו שם לב שהיא נעדרה, האמת, ובכל זאת, היינו חייבים לציין את זה.

טימברלייק את דיאז, רק נזכיר, היו הזוג הלוהט של הוליווד משנת 2003 עד שנפרדו בשנת 2006. בניגוד לאלף הודעות יח"צ משותפות שמבטיחות שנישאר חברים ואז מנסים לדרוס אחד את השני לאור יום (תנו לזה זמן, קייטי הולמס עוד תגיע למצב הזה) השניים באמת נשארו חברים טובים.

שזה קצת הורס לנו את הפנטזיה לקאמבק, אבל נראה לנו שנתמודד.

וינס ווהן וג'ניפר אניסטון

זוג שמתחיל על המסך, גורסת הקלישאה שהמצאנו ממש עכשיו, סופו שיישאר על המסך. ובזמן שאתם (וגם אנחנו) חושבים מה ניסינו להגיד בזה, הנה וינס ווהן וג'ניפר אניסטון, שהכירו על הסט של "הפרידה", ולא ממש חשבו איזו קארמה זה יביא להם.

לפני שנתחיל רק נגיד: מדובר בסיפור עם אלף ואחת גרסאות סותרות. אנחנו בחרנו בגרסה של מגזין "פיפל" משתי סיבות עיקריות: האחת, מדובר במקור די מהימן כשזה מגיע לרכילות. השני, זה מסתדר לנו יופי עם התזה של הכתבה, ואין לנו עניין שעובדות יהרסו לנו את הסיפור.

הימים האחרונים על הסט היו בלתי אפשריים. ג'ניפר אניסטון ו-וינס ווהן (צילום: gettyimages)
הימים האחרונים על הסט היו בלתי אפשריים. ג'ניפר אניסטון ו-וינס ווהן (צילום: gettyimages)

אז הנה מה שידוע לעיתונות עד כה על הזיווג והפרידה של ווהן את אניסטון: ב-2005 החל הזוג הנחמד לצלם את הסרט, שדווקא היה להיט קופתי ואפילו די מצחיק. על פי מקורות על הסט, זה לא לקח יותר משבוע עד שראדאר הרווקים של אניסטון התחיל לעבוד, והשניים התחילו להתגפף גם כשהמצלמות כבו. אניסטון ו-ווהן הכחישו בתוקף, אבל זה היה, ובכן, חסר תועלת לחלוטין.

>> אז מי אשם בכל הפרידות של ג'ניפר אניסטון ? קארין ארד מנתחת

אחרי חודש-חודשיים של ירח דבש העניינים קצת התחילו להסתבך. אניסטון גרה בלוס אנג'לס, הבית של ווהן נמצא בלונדון, וזה לא בדיוק המרחק שאתה יכול להתקשר ולהגיד "אוקיי, אני תופס פה מונית ומגיע". לדברי מקור בסט הזוג רב לא מעט בימים האחרונים של הצילומים והיו ימים שהעבודה הייתה "בלתי נסבלת. וזו עוד מחמאה", אומר המקור.

אניסטון עוד נסעה לבקר את ווהן בלונדון, אבל אחרי כמה שבועות, ולמרות הצהרה משותפת אצל אופרה ווינפרי שהם עדיין ביחד, שמועות על פרידה החלו לרוץ. בפרמיירה של הסרט, אז נדרשו ווהן ואניסטון לקדם את הסרט יחדיו, הם הקפידו שלא להופיע אפילו פעם אחת ביחד על השטיח האדום, וכך גם במסע הקידום ברחבי העולם. הדוברים שלהם אמנם הכחישו פרידה לכל אורך הסרט, אבל גם המעריץ הכי נאיבי יודע שכשהשניים מסרבים להופיע בפריים משותף כנראה שמשהו כאן לא בסדר.

למרות שהיו מספר שמועות שהזוג מנסה לחזור להיות ביחד, כולל ביקור באקווריום של סידני במהלך מסע יחסי הציבור, הסוף, במיוחד כשזה מגיע לאניסטון חסרת המזל ברומנים, היה ידוע מראש. שלושה שבועות אחרי סיום המסע יצאו הדוברים בהודעה משותפת שהקשר נגמר וכמובן שהשניים ישארו חברים וכו' וכו'.

ככל הידוע לנו, השניים לא החליפו מילה מאז הפרידה ב-2006 ועד עצם היום הזה.

מייקל סי הול וג'ניפר קרפנטר

חוק די ידוע בעולם הדייטינג מציע בעדינות "לעולם אל תצאי עם רוצח פסיכופט". חוק ידוע נוסף בעולם הדייטינג מייעץ "שמע, אם לא קשה מדי, השתדל שלא לצאת עם אחותך". ובכל זאת, מייקל סי הול וג'ניפר קרפנטר החליטו לשבור את שני החוקים האלה במכה כשיצאו אחד עם השני.

מייקל סי הול, הוא דקסטר, התאהב עד מעל הראש בג'ניפר קרפנטר, שמשחקת את אחותו (רק בסדרה, כמובן. בחיים אין לשניהם את אותה אמא, ועד כמה שאנחנו יודעים התיק הפלילי של הול נקי). אחרי תקופה קצרה שבה יצאו יחד החליטו השניים למסד את יחסיהם, ואפילו התחתנו. קולולולו.

או שלא.

שנתיים אחר כך, כשהם עדיין עובדים ביחד בסדרה שהפכה ללהיט, החליטו השניים לסיים את הנישואין ולהתגרש סופית בדצמבר האחרון, אחרי ששנה שלמה ריחפה מעליהם עננה כבדה של שמועות שהם כבר לא בקשר טוב כפי שהיו. וכן, אם תהיתם, שניהם חתומים לעונה הבאה של "דקסטר" שתחל להצטלם בקרוב. בקיצור, "אוקוורד" תהיה מילה שתיאמר לא מעט על הסט.

"הוא תמיד יהיה אחד החברים הכי טובים שלי בעולם כולו", אמרה קרפנטר לאי אונליין. "רק בגלל שהנישאין שלנו הסתיימו לא אומר שהאהבה שלנו הסתיימה".

אה, כן זה כן, אבל נעזוב את זה כרגע.

השניים, יש לציין, נפרדו יפה ובצורה חלקה, בעיקר בגלל שלא רצו לעשות צרות על הסט. כך או כך, העונה הבאה של סדרת המתח תהיה מעניינת באופן מיוחד.

רייצ'ל בילסון ואדם ברודי

כוכבי סדרת "או.סי" נכנעו גם הם לחוק הפיזיקה הבלתי כתוב "בלה עם אדם מספיק זמן על הסט, וכנראה תתאהב בו", והחלו להפריח פרחים ופרפרים גם מחוץ לסדרה.

השניים, יש לציין, היו זוג גם על המסך, ראו כי טוב והחליטו להעתיק את הפורמט גם לחיים הפרטיים. אלא שרומן וקוץ בו, חודשיים לפני צילום הפרק האחרון של "או.סי" הודיעו שהשניים שקצו אחד בשני, ויצרו דרמה גדולה על הסט.

עשו חתיכת דרמה על הסט. אדם ברודי ורייצ'ל בילסון (צילום: gettyimages)
עשו חתיכת דרמה על הסט. אדם ברודי ורייצ'ל בילסון (צילום: gettyimages)

למעשה, אחרי הפרידה, השניים הגישו בקשה משותפת שלא להופיע יותר על המסך יחדיו, וביקשו מהתסריטאים לעשות ככל יכולתם שלא לפתח את הרומן. התסריטאים, כמו אנשי המקצוע המהוגנים שהם, ענו להם "פחחחח", וכך יצא שהרומן שעל המסך נמשך קצת יותר מהרומן שמחוץ למסך. מקור בסט סיפר לאתר "טי.וי טרייסטס" שהשניים לא החליפו מילה בחודשים האחרונים של הצילומים, סטטוס שככל הידוע לנו נשמר באדיקות עד היום.

קיילי קוקו וג'וני גלקי

הנה זוג שאין לנו מושג מה הוא חשב לעצמו כשהתחיל לצאת, ואנחנו בטח לא יודעים מה הם חושבים לעצמם עכשיו. אם אתם עוד לא מכירים את "המפץ הגדול", שתחזור לעונה שישית בקרוב אז, ובכן, ההפסד כולו שלכם. אם אתם כן מכירים, נזכיר רק שקיילי קוקו היא פני המלצרית סלאש שחקנית, וגלקי משחק את לנארד, השכן החנון ממול שמאוהב בה עד עמקי נשמתו.

>> אז איך זה שכל אמריקה מאוהבת בקיילי קוקו ? יש להם סיבה טובה, חייבים להודות

גלקי, כנראה, התאהב בקוקו המהממת גם כשהמצלמות כבו (אנחנו לא מאשימים אותו, גם אנחנו היינו רוצים את קיילי קוקו לעצמנו, כפי שתוכלו לקרוא בלינק שלמעלה) והשניים הפליגו לרומן לא חנוני בעליל שנמשך כמעט שנתיים. גלקי את קוקו, יש לציין, הצליחו לשמור על חשאיות מוחלטת (באדיבותם של שאר חברי הסט, שהפכו למשפחה קרובה) והרומן נודע רק אחרי שהוא נגמר.

"תמיד ידענו שאנחנו לא ממש מתאימים אחד לשני", אמרה קוקו, "ולא רצינו לעשות מזה רעש. היה לנו מזל גדול שסיימנו את זה יפה". בקיצור, בתרגום לעברית מדוברת, זה היה סטוץ שיצא משליטה.

לפחות נקווה שהטעם שלהם בבגדים השתפר מאז. ג'וני גלקי וקיילי קוקו (צילום: gettyimages)
לפחות נקווה שהטעם שלהם בבגדים השתפר מאז. ג'וני גלקי וקיילי קוקו (צילום: gettyimages)

אלא שהשאלה הגדולה שמרחפת מעליהם היא מה עושים עכשיו. אחרי שחיזר אחריה לאורך כל העונה הראשונה ואחרי מערכת יחסים לא מוצלחת בעונה השנייה, השניים חזרו בעונה האחרונה (רק על המסך, כן?) להיות נאהבים ובעונה הקרובה הרומן בהחלט צפוי להתחמם עוד יותר, מה שיצור לא מעט סציניות אינטימיות. כששניהם, כל הידוע לנו, עדיין רווקים, אנחנו צופים הרבה חדשות מהסט של העונה החדשה. מה שבטוח, יהיה מעניין.